Ондатрова шуба• 21 сентября 2024
Як вижити?
Коли зйом квартири+комуналка ,іпотека,дитина із інвалідностю потрібна постійна корекція+приватний садок,ремонт машини інакше не буде на чому возити дитину туди сюди
Це все досить великі витрати
Так зарплата чоловіка не маленька ,але толку , якщо скільки іде відразу грошей на важливе
Навіщо брав іпотеку ,щоб переплачувати на відсотках та щей та квартира стоїть без ремонту вже пару років ні туди ні сюди , каже гривня знецінюєтся,а квартира це вклад,якесь замкнуте коло просто ,і не зрозуміло на чому можна зекономити,коли навіть деякі продукти нам передає моя мама
Це все досить великі витрати
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляМорковку дай
Я б назвала тему, как отказаться от привычного комфорта, чтоб прийти к адекватным условиям жизни.
Повторяться не буду, выше все описали.
Частный сад, и машина скорее всего возить в сад, и съем, и тут еще вопрос какой съем, не исключено, что не бабушатник
Выбирать вам
Повторяться не буду, выше все описали.
Выбирать вам
Зйом не в новому жк
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Жити
У вас на даний момент є достатньо .
Буде мало завжди.
Як вижити коли ти ВПО в кредитах на зйомній хаті , без будь якої підтримки ?
Житло на окупованій зруйноване.
ЗП 20-23
Оренда 10 і плюс комуналка
Як жити ….
У вас на даний момент є достатньо .
Буде мало завжди.
Житло на окупованій зруйноване.
ЗП 20-23
Оренда 10 і плюс комуналка
Як жити ….
Розумію,але в нас дитина із інвалідністю ,це не те саме ,що ти сам
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляДжага-джага
Оренда і іпотека це якийсь верх дурості
Іпотечна квартира із голими стінами
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляДжага-джага
Вони могли оплатити більше, якби не робили нерозумних вкладень, як іпотека
А тоді ніколи б не було свого житла
Дайте подумать• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Переїздити із дитиною в квартиру із голими цеглинами?
Автор, чому ви ігноруєте питання про вашу роботу? Якщо така скрута по грошам, ті ж 10-15 тисяч які можна заробити працюючи дома чи на касі найближчого супермаркета допомогли б
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Если вы не работаете, то зачем вам садик? Занимайтесь с ребенком, будет экономия на частном саду
А соціалізація із іншими дітьми?
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляLiliaBella
Если ребенок инвалид,что вы делаете в Украине?
Муж выездной.
Якщо в Україні ледь тягнемо, навіщо нам тоді закордон ,тоді ми закордоном взагалі бомжами будемо.
Джага-джага• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
А тоді ніколи б не було свого житла
Не факт, що воно вам в Україні пригодиться
Ответ дляОндатрова шуба
А соціалізація із іншими дітьми?
Вам не подходят никакие советы: вы хотите выйти из ситуации, ничем не пожертвовав...чтобы она просто сама по себе рассосалась. Удачи вам! И конечно здоровья ребенку. Надеюсь у вас выйдет....или вы просто троль. Но как-то троллить на темах больных детей низко и отвратительно
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляДайте подумать
В чоловіка немає можливості із садка забирати
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляДжага-джага
Закордоном то взагалі нереально
Слава Українi• 21 сентября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Вы за деньги на аренду, могли бы минимально обустроить в квартире сантехнику, кухню на трёх табуретках и спать на матрасах на полу. И делать ремонт. У кого нет денег на аренду, живут в ремонте и потихоньку его делают. За пару лет могли бы сделать.
якщо це новобудова, то ваш варіант - це утопія.
Якраз в процесі ремонту і платимо оренду.
Пишу з калідору• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Поки маєте гроші повинні робити все можливе для дитини.
Моя знайома виїхала в UK з особливою дитиною , вони задоволені дуже , там спеціальні садочки.
Якщо куди ось їхати то треба знати куди .
Дайте подумать• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
І що? Я також із садка забирала дитину сама, як і тисячі жінок у яких взагалі немає чоловіків, досить дивно брати у своєї мами продукты, а вибачте свою дупцю не підняти, модна прибирати кілька годин в день, мовчу що можна тією ж нянею піти в садок , на продукти точно вистачить, якщо немає навичків дома онлайн працювати. Ну реально так тяжко так тяжко, робота ні, ви що
Пишу з калідору• 21 сентября 2024
Ответ дляДайте подумать
Автор не працює ?
ЧупакабраЗеБест• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
я в еще более сложных условиях, и читая ваши жалобы тоже соглашаюсь с комментом ’как отказаться от комфорта и жить по своим средствам’.
Все советы которые вам тут дадут по сути, будут вами отвергнуты с обидой.
Дайте подумать• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Автор не працює ?
)))автор на питання чому вона не працює пише чоловік не може забрати дитину і не пише я працюю, який висновок?
ЧупакабраЗеБест• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
В який садок державний візьмуть аутистів?
по теме садов, есил вы в самом деле решили ходить в гос сад, то Украине их много, это специализированные садики. есил вы в киеве могу вам адресов набросать. они бесплатны, питание там тоже бесплатное.
а частный садик это жирно, мы откзаались от такого счастья, не по карману нам теперь.
ЧупакабраЗеБест• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
мы так переехали, живем, потихоньку делаем себе ремонт, те ... тыщ что отдавали за съем вкладываем в ремонт.
18 мнеУЖЕ• 21 сентября 2024
Якщо ви купили нерухомість щоб не обесцінились гроші, то питання виживання не стоїть. Якщо дитина може ходити в садок то все не так погано. Може Ви можете знайти роботу щоб швидше зробити ремонт і переїхати, подумайте над варіантами. Хай дитина зможе якнайкраще реабілітуватись!
Може ще третю?• 21 сентября 2024
Якщо ви не працюєте, робіть самі щось в той квартирі. Шпалери, стелю, на підлогу кинути лінолеум. Потроху зробити сантехніку. І переїхати. Якщо ви платите оренду, садок і іпотеку, у вас є гроші. Знайдіть інший садок, знайдіть роботу на півдня. Робіть хоч щось
Русланка з гілки• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
сколько стоит сьем вашей квартиры?
Кондуктор трамвая• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
А соціалізація із іншими дітьми?
А це ті, які не мають таких діток, не розуміють. В моїх трьох знайомих діти з інвалідністю, знаю, що дітям нема з ким спілкуватися, особливо, якщо дитина на домашньому навчання або взагалі без цього.
Престидижитатор• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
1500 евро на трьох у Німеччині, безкоштовне житло і садочок. Бомжевання виглядає не так
Ви тролите чи ниєте?
ЯспАкойнаЯ• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Либо отказаться от садика, зачем вам частный садик. Либо пойти работать раз уж садик нужен. Забирать с сада ребенка можно найти соседку за небольшие деньги Послушайте, я переехала в квартиру с белыми стенами и без полов, сделав простейший ремонт в паре самых необходимых помещений. На простейший ремонт абсолютно реально найти финансы.,не, ну легче конечно жалеться, понимаю
Ондатрова шуба
• 21 сентября 2024
Ответ дляДайте подумать
Знайдіть роботу із графіком із 10 до 18 , багато таких пропозицій?