Хитрушка-чекушка• 21 сентября 2024

Когда перестанут колоть эти свистки уже)

Уже реально тошнит от этих огромных губ, сделанных абы как
Нічого вдягти• 21 сентября 2024
Я спокойно отношусь , люди любят из себя фриков делать и это их выбор.
Сама не знаю• 21 сентября 2024
Так не дивіться, займіться своїми справами )))
Добра всем!• 21 сентября 2024
А мене не тошнить, зразу видно хто є хто)
Ні за холодну воду• 21 сентября 2024
Та хай роблять, на їх фоні виглядаєш краще
Я тут с краю постою• 21 сентября 2024
Пусть колят. Таких должно быть видно издалека, что б близко не подходить ибо может быть заразно.
Все питаю зарання• 21 сентября 2024
А сенс колоти акуратно?
Вложеній в свою ухоженность тоді не видно…
Треба свистки і трампліни
tereska• 21 сентября 2024
Поки є в жінках невпевненість, жадібність то і будуть ходить до уявних масажисток, які ще й підколоти вміють, щоб сподобатися та привабити чоловіків.
я Кукарача• 21 сентября 2024
Та взагалі пофіг. Кожна людина має право самовиражатися як їй хочеться і мати власні орієнтири краси.
Скромняшка• 21 сентября 2024
Я за то что бы кололи.Для меня это как маркер тупости.
Пацан к успеху шел• 21 сентября 2024
Мало ли от чего вас тошнит
Знаю бакси• 21 сентября 2024
А от желания отбелить анус вас не тошнит?
ЧупакабраЗеБест• 21 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
всмысле не смотри, мне отворачитьвася от собеседника что ли?
Я тут с краю постою• 21 сентября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Это как нужно ходить по улице, что б все это видели?
Трільчиха• 21 сентября 2024
Не завидуйте. Видимо хотите и себе,но боитесь осуждений или муж из дома выгонит. Или денег нет на губы
Пишу каліграфічно• 21 сентября 2024
Для меня главное, чтоб дочь так умом не тронулась. На чужие свистки пофиг.
Белоснежко• 21 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Угу..А когда видишь врача такого как-то сразу начинаешь сомневаться в ее компетенции..
Дева Мария• 21 сентября 2024
Не понимаю таких тем. А вы все такие натуральные красавицы , что вами налюбоваться нельзя ?
Доктор Варвар• 21 сентября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
А мы туда не заглядываем! Для меня сильно большие ’ ухоженные ’ губы- сигнал, что дама имеет проблемы со зрением.
После 18• 21 сентября 2024
Нормальная тема - чужие наколотые губы. Отвлекают внимание от моих леопердовых лосин на попе размера 54.
Королева ганделику• 21 сентября 2024
Мені все одно хто що собі робить, але нещодавно стояли в черзі з мамою і перед нами отакий свисток був ми не могли стримати сміх, ну що я можу зробити якщо вони кумедно виглядають, я вже ледь не плакала.
Я пані прохана...• 21 сентября 2024
Вчора дивилась ДНРівську міску серію про каву і дешеву рекламу.. Та що ’залишайся хлопчик з нами’ Ото губищі. Шепелявить, свистить. Губи стали важкими, відвалюються із рота, нижні зуби з десною стирчать як обрубки. Можна у цирк не ходити.
ФрекенБок• 21 сентября 2024
Пусть колят. Сразу видишь, с кем имеешь дело. Так сказать, вместо тысячи слов
fialka123• 21 сентября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
А сенс колоти акуратно?
Треба свистки і трампліни
Трамплины))))
Ну що ви, мамо!• 21 сентября 2024
Абсолютно не обращаю внимание на людей.
Ничего не бесит.
Я пані прохана...• 21 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Так. Я красуня. Улюблена красуня свого чоловіка. Мені не треба лягати під ніж і робити з себе монстра, щоб мене любили.
Дева Мария• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Странная позиция ) а мне муж разрешает делает все , что я захочу и оплачивает все это , только потому что это мне нравится . Никогда не думала , что там хотят другие )
Сама не знаю• 21 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Пийте заспокійливе і протинудотне ))) а ще краще дозвольте людям бути не такими як ви
Ищу-брожу• 21 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
денег у них нет, вот и рассказы про великую естественную красоту, таким и ботокс не то, и био и т.д)
Я пані прохана...• 21 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
От поясніть будь ласка. Допоможіть зрозуміти вас, бо я думаю що ви це робите тільки для того щоб вразити чужих мужчин. Я не розумію як це можна робити для себе. Як може подобатись вколювати в себе гидоту. Як може подобатись відходити від наркозу. Як вам не противно дивитись на губи качки у дзеркалі. Питання без стьобу. Що вами рухає коли ви відчуваєте від цього задоволення?
Дева Мария• 21 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Так мені подобається . Які губи качки ? До губ качки треба ще мабуть 2 мл .. Як це відходити від наркозу ?) 😂 Я не відходжу від ніякого наркозу ))) скажіть , що не так ? Що такого неприроднього ? Що такого, що заважає іншим ? Це питання до вас