ОйЙой• 21 сентября 2024
Онлайн школа. Порадьте школу з онлайн- уроками не в записі, 9 клас
Чи є прийнятні варіанти, максимально наближені до реального навчання? Типу 20-25 годин на тиждень онлайн уроків з класом і живим вчителем?
ОйЙой
• 21 сентября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Так, school to go
2500 грн в місяць, живі уроки
А скільки на день?
Бабка-байкерша• 21 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
А скільки на день?
Залежить в якому класі. В 4 класі з 9 до 13 і один день до 14.00
ОйЙой
• 21 сентября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
9 клас
Ще питання, можете посилання дати? Мені показує такі школи німецькою і словацькою 🤪
ПС знайшла, але там немає математики?
ОйЙой
• 21 сентября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Всі уроки ведуться онлайн з живими вчителями, 46 ліцей, Харків.
Дякую, гляну
Бабка-байкерша• 21 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
9 клас
ПС знайшла, але там немає математики?
Бабка-байкерша• 21 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
9 клас
ПС знайшла, але там немає математики?
Є математика
Кружите меня,кружите• 21 сентября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Є математика
В 4му є, а в 9му по ходу нема
БеллаДонна• 21 сентября 2024
Будь яка школа України же організоване онлайн навчання, в мене так закінчив 9 класів коден день були уроки з вчителями. В десятому вже перевелись на сімейне
ОйЙой
• 21 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
В 4му є, а в 9му по ходу нема
Таки треба перепитати мабуть на сайті
ОйЙой
• 21 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ні, не будь-яка. У моєї дитини виникли проблеми з навчанням в школі за кордоном, дуже великі. Тому розглядаємо варіант онлайн, бо його українська школа пропонує тільки сімейну форму, це самі розумієте, яке навчання
БеллаДонна• 21 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Я ж і кажу будь яка школа де організоване онлайн навчання, заичайно не в усіх є.
Вумна, аж страшно• 21 сентября 2024
оптіма, є онлайн-преміум+ 4 уроки кожного дня в онлайні, класи дуже маленькі 6-10 дітей, частіше 6
ОйЙой
• 22 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ваша дитина займається? Яке враження?
Вумна, аж страшно• 22 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Ваша дитина займається? Яке враження?
наш вже закінчив, 4 роки там - це щасливі роки для всіх були, мені спокій, йому адекватне навчання і оптимальний розклад життя
ОйЙой
• 23 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Дякую за відгук! Атестат звичайний видають? Рівень знань прийнятний?
Вумна, аж страшно• 23 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Так, в атестаті не пишуть форму навчання, просто назва школи рік підпис директора - держ.зразок.
Знання - ЗНО 4 шт від 176 до 192, думаю, що ок, це не було важливим, так, на всякий випадок. Головне - навчився вчитися самостійно, за кордоном це дуже завживо.
ОйЙой
• 23 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Дякую вам за відгук, візьмемо тестовий період.
Шкода наших дітей будь-якого віку 😔
Вумна, аж страшно• 23 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Шкода наших дітей будь-якого віку 😔
так( ковід + вторгенння стільки забрали у дітей( за кордоном не цукрово(
ОйЙой
• 23 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Робимо паузу з закордонною школою, бо вона обертається на хвору психіку, на жаль. Попрацюємо з терапевтом та , сподіваюсь, підтягнемо трохи школу
Вумна, аж страшно• 24 сентября 2024
Ответ дляОйЙой
Так шкода дітей, але і мам теж шкода, обіймаю, хай все буде на краще.