Мальовнича даль• 21 сентября 2024
Замотивируйте меня на похудение!
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляКредитная
Що саме ?
Все что нужно для того чтобы у господина соизволил встать: зал, питание
Кредитная• 21 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Спортзал мені компенсує роботодавець. З їжею проблем немає, ми купуємо продукти додому по черзі, кому що потрібно.
Маурита• 21 сентября 2024
Ответ дляКручу хвости
Ви ще просто не дозріли ментально до цього, тому і не худнете. В мене подруга така ж була, постійно шукала причини, чому їй не виходить. Поки одного разу її не взяли на рейс, бо не змогла застібнути ремені безпеки в літаку. Схудла на 40кг
Ого. Яка ж вага у неї була?
Кручу хвости• 21 сентября 2024
Ответ дляМаурита
Ого. Яка ж вага у неї була?
Ну зараз важить 75, схудла на 40, то виходить 115 була
Карамелька• 21 сентября 2024
Ответ дляКредитная
У нас пропав секс з чоловіком, просто не вставав у нього. А мені без сексу дах зносить. Ходили обоє злі і незадоволені. Потім зізнався, що така ж ситуація була з колишньою і вони розійшлися. Довелося брати себе в руки - зал тричі на тиждень, харчування 2 рази на день і майже не вживаю цукор та мучні продукти.
хм
почему вы себя не любите?
Кредитная• 22 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
хм
почему вы себя не любите?
Тобто ? Що потрібно було робити в даній ситуації? Йому приймати віагру ? Розлучатися ?
Карамелька• 22 сентября 2024
Ответ дляКредитная
Це його проблеми.
Кредитная• 22 сентября 2024
Ответ дляКарамелька
Це його проблеми.
Мені потрібен секс, без нього я стаю дратівлива і скандалю. В нього не встає. Що мені потрібно було робити?