котопёс• 21 сентября 2024

Розслабилася...

Одинока дама за 35.. діти, сім´я робота. Я вже не пам´ятаю як той чоловік голим виглядає. Зібрала всю свою сором´язливість в одне місце і замовила нарешті собі іграшку. Гарненький такий. Кольоровий ( дивлюся на нього і згадую оповідання зі школи " пістрява стрічка") . Просто розмір той що треба, мед силікон. Не стала чекати доставку, поїхала забрала. 20 хвилин ходила кругами, щоб зайти забрати. Все здавалося, що або колег зустріну, або мама із-за вугла " безсоромниця!!". Людині під 40 , а вона все соромиться члена резинового купити.
Підібрали гарний лубрикант.
Прийшла щаслива додому. Вся в предвкушенії. І тут діти " не хочемо гуляти". В сенсі???!!!!! То що не день, очі продерли і " ми гуляти" , а тут ліньки їм. Счас. Дала грошей на морозиво. Вигнала кататися. Добре що двері примкнула. Тільки розтягнулася . Витягнула мого красунчика. Обмила його гарненько. Зварила. ( Ви сміятися будете. Продавчиня сказала прокип´ятити пару хвилин на початку) . Тільки така закрила очі, в руці цей красунчик ... Стукіт в двері.
Дитина пісяти захотіла. Знаєте як часто то буває? Це вперше.
Ліхорадочно шукаю що накинути. Куди сховати Ігорька ( ну дуже розміром і формою схоже) . Дитина вирішила не лише попісяти, а й попити, перевірити обновки і схопити щось " нам пожувати з другом" . Альо , я ж гроші дала. Магазин під будинком.
Поки налаштовувалася , зателефонував кур´єр з доставкою. Потім мама. А потім прийшли діти.
Побачення з Ігорем перенесено на інший день 😥

Отаке воно " особисте" життя коли ти мама
Марс атакует• 21 сентября 2024
Прокипятить игрушку?))че за дичь
Приму в дар• 21 сентября 2024
о господи, как бульварный роман прочитала ... автор, короче надо, хотела подрочить - не получилось, ничего, позже испытаете)))
язззззь!!!• 21 сентября 2024
С мужиками совсем плохо?
Мизимец• 21 сентября 2024
От гади! Ніякого життя!
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Прокипятить игрушку?))че за дичь
Як продавчиня сказала. Я то що, я вперше то купила🤔
Приму в дар• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
бред полный
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляязззззь!!!
С мужиками совсем плохо?
Я щось розчарувалася і змирилася
Марс атакует• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
Ей же писец придется)))они просто моются мылом обычным
Мизимец• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
Аби менше від кіпячіння не став...
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляПриму в дар
Та я ж всі емоції описала. Знаєте як воно
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляМизимец
От гади! Ніякого життя!
Взагалі
Приму в дар• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
знаю, потому и не понимаю)
Мизимец• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
.
язззззь!!!• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
Я щось розчарувалася і змирилася
Ви або тріль... Або...
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Не знаю. Неначе нормальний. Ну я не прям кипятила. Просто з чайника облила
ХикориДикори• 21 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Там продавец, вестимо, древний, про стерилизацию кипятком вспомнила: иначе не понимаю на хрена это советовать.
Но больше похоже на отсебятину автора в попытках сочинить смешную историю
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ви або тріль... Або...
Чому тріль?
Мизимец• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
Жива людина вам би цього не вибачила
Марс атакует• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
Я вчера сатисфаер кролик-вакуумник купила,он вообще запаян в коробке был
Примарочка• 21 сентября 2024
Уложите детей спать и вперед,в чем проблема
Котогосподиня• 21 сентября 2024
Сейчас скажу правду хоть и обидную: дети мешают отношениям даже с резиновым мужиком, что уж говорить за настоящего, тем более левого.
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляМизимец
Жива людина вам би цього не вибачила
Добре що то просто іграшка була
Малая еще та• 21 сентября 2024
Ви спалились на кип´ятінні. Жоден продавець такого б не сказав
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Сумна правда життя (
Нажаль
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляМалая еще та
Хай буде по вашому. Я ж не записувала на диктофон.
Лапка• 21 сентября 2024
Ну, таке….(
МамОмужа• 21 сентября 2024
Ответ длякотопёс
А мужской орган тоже кипятить нужно пару минут перед соитием?
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
Дівчина молодше мене. Я спочатку подумала, що вона прикольнулася. Перепитала. Може просто милом таки і якимось антисептиком . Ні , 2-3 хвилини прокип´ятити 👀
автор котопёс • 21 сентября 2024
Ответ дляМамОмужа
Боюся потім буде не до того
Борода• 21 сентября 2024
Все так само, коли я намагаюся кімарнути у вихідний після обіду....