котопёс• 21 сентября 2024
Розслабилася...
Одинока дама за 35.. діти, сім´я робота. Я вже не пам´ятаю як той чоловік голим виглядає. Зібрала всю свою сором´язливість в одне місце і замовила нарешті собі іграшку. Гарненький такий. Кольоровий ( дивлюся на нього і згадую оповідання зі школи " пістрява стрічка") . Просто розмір той що треба, мед силікон. Не стала чекати доставку, поїхала забрала. 20 хвилин ходила кругами, щоб зайти забрати. Все здавалося, що або колег зустріну, або мама із-за вугла " безсоромниця!!". Людині під 40 , а вона все соромиться члена резинового купити.
Підібрали гарний лубрикант.
Прийшла щаслива додому. Вся в предвкушенії. І тут діти " не хочемо гуляти". В сенсі???!!!!! То що не день, очі продерли і " ми гуляти" , а тут ліньки їм. Счас. Дала грошей на морозиво. Вигнала кататися. Добре що двері примкнула. Тільки розтягнулася . Витягнула мого красунчика. Обмила його гарненько. Зварила. ( Ви сміятися будете. Продавчиня сказала прокип´ятити пару хвилин на початку) . Тільки така закрила очі, в руці цей красунчик ... Стукіт в двері.
Дитина пісяти захотіла. Знаєте як часто то буває? Це вперше.
Ліхорадочно шукаю що накинути. Куди сховати Ігорька ( ну дуже розміром і формою схоже) . Дитина вирішила не лише попісяти, а й попити, перевірити обновки і схопити щось " нам пожувати з другом" . Альо , я ж гроші дала. Магазин під будинком.
Поки налаштовувалася , зателефонував кур´єр з доставкою. Потім мама. А потім прийшли діти.
Побачення з Ігорем перенесено на інший день 😥
Отаке воно " особисте" життя коли ти мама
Підібрали гарний лубрикант.
Гравіцапа• 21 сентября 2024
Дуже «прошарені» тітки заплювали пораду про кипʼятіння, по-факту це матеріал сілекспан, його можна реально занурити в окріп і він стане мʼякше від того)
Ох Ви і написали... Я не тільки від того збудився від того як уявиви це все, а ще й не витримав і зареєструвався. По темі - нічого тут такого немає в такій іграшці. Що таке довгий час без сексу сам знаю не по слухам. А розслаблятися та знімати напругу потрібно час від часу. Прийшов вечір, скоро діти спатки, а у їх мами нарешті буде час лише для себе. Якщо є хороша фантазія, уявіть що то не ’Ігорьок’, а живий чоловік Вас пестить. Або хоча б принайнмі ’Ігорьок’ у нього в руках і він їм грається. І тоді результат сподобається. Хоча можливо все-таки з функцію вібрації було б краще. Але нічого, головне з чогось то розпочали.
Ви хоч відпишіться потім як результат. А якщо ще й в такому ж стилі, як описали тему, то будьте впевнені ще як мінімум пару читачів/читачок підтримають Вас не лише морально :)
котопёс
• 21 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
о, то ви тут новенька ? то ж валерчик наш !
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-879881
Ах ти ж господі🤯🤯🤯
котопёс
• 21 сентября 2024
Ответ дляAch so
То може ну його, та писати любовні романи?)
Ответ длякотопёс
Пропозиція вельми цікава... Але ж якось хоч для початку познайомитися потрібно :) А це вже як мінімум не сьогодні. Погодьтеся, буде прикро якщо Ваш сьогоднішній вечір так і залишитися скромним та без солоденького. А ми за Вас щиро порадієм. Ну принаймні за себе точно можу сказати. Ваш стиль пера таки вміє пробудити цікавість та фантазію.
Сонячний зайчик• 22 сентября 2024
Ответ дляМамОмужа
А мужской орган тоже кипятить нужно пару минут перед соитием?
Конечно, продавщице же лучше знать
Сонячний зайчик• 22 сентября 2024
Ответ длякотопёс
Як продавчиня сказала. Я то що, я вперше то купила🤔
Может, он б/у был
Диверсификация• 22 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Ей же писец придется)))они просто моются мылом обычным
може продавчиня просто щось знає про попередній досвід Ігорька?)) тому про всяк випадок порадила прокип´ятити))
Мастер Класс• 22 сентября 2024
Классная юмореска. Спасибо.
Тут такие иногда пишут, талант зарывают.
Сонячний зайчик• 22 сентября 2024
Ответ дляМастер Класс
Классная юмореска. Спасибо.
Да и бойфренд уже откликнулся
Ответ дляСонячний зайчик
Да и бойфренд уже откликнулся
Та яке там, чарівна панянка за 35, вона ж автор кудись пропала. Одне з двох, або вона ще намагається розібратися зі всіма курєрами та родичами, що натовпами повалили. Або таки нова покупка настільки сподобалася, що ’і незай весь світ зачекає’.
Сподіваюсь результат перевершив очікування.
Сонячний зайчик• 22 сентября 2024
Ответ дляAch so
Точно, автор с Игорьком общается, даже нет времени на Советчицу заглянуть