Чудовий каламбур• 21 сентября 2024

Спф Жан Маріні

Це просто ідеальний спф, люблю всім серцем.Але ціна зараз дуже кусається(
Весною купувала за 1400 грн., зараз вже 2800 грн.
Хто знайомий з цією маркою, можливо порадите спф схожий до цього?
Я Вас не боюся• 21 сентября 2024
Совсем даром
Та не реву я• 21 сентября 2024
Автор, а что вам именно в нем нравится? Что он матирует хорошо или его кроющая способность?
У меня жирная кожа и мне зашел СПФ Usolab. Я его в спортзал ношу. Он без тинта, но отлично матирует мою жирную кожу. Но предупреждаю, он может немного выбеливать. Цена вопроса до 1500 грн.
Тарабарщина• 21 сентября 2024
Тоже мой любимый
Не ищу больше ничего другого
Еще медион без тона люблю
автор Чудовий каламбур • 21 сентября 2024
Ответ дляТа не реву я
Подобається, що він гарно вирівнює тон шкіри.Здається зовсім легкий ефект, але на моїй непроблемній шкірі виглядає чудово.В мене і до нього були спф з тоном, але зовсім не те(
Ответ дляТарабарщина
Тоже мой любимый
Не ищу больше ничего другого
Еще медион без тона люблю
Я думаю, що доведеться таки і мені знову розщедритись.Не можу пояснити в чому саме мій захват від нього, але крем справді чудовий)))
Тарабарщина• 21 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Я весной покупала до 2-х тысяч
Посмотрите на Шафе, за 2 тысячи точно на днях видела
Ответ дляТарабарщина
Я весной покупала до 2-х тысяч
Точно, гляну)дякую за пораду
Мошей ницца• 21 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Це якісна косметика,ну але вже ціна
Ромашкинная• 21 сентября 2024
Я не знайшла нічого кращого,багато чого перепробувала.
Тут фішка в тоні і вирівнюванні шкіри
Дуб береза• 22 сентября 2024
Я також цим літом на jan Marini з тоном розкошелилась - вирівнює тон, матує на 5+ і саме головне - мене не сипе від нього !