Сметчица• 22 сентября 2024

Чому саме в Києві точково таке забруднене повітря?

Фрекен бок• 22 сентября 2024
Що осені одні ті самі теми на порадниці
Вже років 10 точно. Все травлять вас і ніяк витравити не можуть. І так щороку, коли люди починають траву палити

Мальчун-задирун• 22 сентября 2024
Так, спеціально київлян у спеціальних місцях.
Запрошую до Кривого Рогу
Петриківна• 22 сентября 2024
у кого там внизу 999?
Фима Собак• 22 сентября 2024
Ф16 для чого думаєте привезли?
Розпиляють вонючку, а з нею ковід, мавпʼячу віспу і триденну срачку!

Травлять нас рептилоїди! 🤬
интайм_не_предлагать• 22 сентября 2024
До Кривого Рогу приїдьте, там де на кожному кроці шахти і заводи. Вийшов за хлібом на 5 хвилин, повернувся в червоних кросівках.
TANYA 0 0 0 0• 22 сентября 2024
Бо в Києві найбільше датчиків. На всю Рівненську і Волинську обл всього декілька і ті виключені
ok1904• 22 сентября 2024
Ви давно в Києві? бо ця проблема не перший і навіть не 5 рік

Телефон Рубика• 22 сентября 2024
Думаю,травлять. Правий берег, завжди сильно чути
Ужгород• 22 сентября 2024
Переїздіть в Полтаву, там вонь гімна влада визнає нормою
Пукимончиг• 22 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
у кого там внизу 999?
Автор то не побачила, там само як 287, 145 і інші.
Бо то вже не зрада вийде.
Тундиринда• 22 сентября 2024
Не знаю про Киев, а вот Сумщина, Харьковщине, Полтавщина страдает мало того, что от прилетов, ещё и поджигают специально
В воздухе запах гари, смог
Выпалюють, бомбят, выгоняют людей с земли
Банка з медом• 22 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
у кого там внизу 999?
Там вже впало
То була Боснія
Залізна тьотя• 22 сентября 2024
Ответ дляok1904
Я в Києві все життя, і не пам´ятаю, щоб в центрі так бзділо
булоТАЙминуло• 22 сентября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Запрошую до Кривого Рогу
Супер
Непонятно• 22 сентября 2024
На огородах и полях палят траву и бурьян.У нас на даче в селе стоят столбы дыма от костров.
спальное место• 22 сентября 2024
Ага... лише Київ...
Треба було вчора до Чернігова приїхати. Кіптява і сморід. Було б як в мультику ’їжак в тумані’😁
Дивне створіння• 22 сентября 2024
Ответ дляТундиринда
В воздухе запах гари, смог
А ви одночасно во всіх місцях?
Чи звідки таке усвідомлення?
Мальчун-задирун• 22 сентября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Та ладно. Не скрізь так. Це де ж Ви ходите?
Тундиринда• 22 сентября 2024
Ответ дляДивне створіння
А ви одночасно во всіх місцях?
Чи звідки таке усвідомлення?
Та вже ж не в кам´яному віці живемо
Багато новин зараз, де говорять, що русаки скидують з дронів пляшки з пальною сумішшю.
Вчора під Шосткою спімали палія, який на діло йшов повністю укомплектованим. Десь тих убоюдків вербують же. Плюс одночасно цілий регіон не може палати в різних місцях не перший день. Так, погода сприяє швидкому розповсюдженню вогню, вітер, сонце, тепло. Але скільки люди не ставлять, аби з вини кинутого недопалка займалися гектари лісу в різних місцях.
І це не рахуючи пожеж від збитих ворожих дронів, десь ракети, десь снаряд впав.
Навіть зараз чую зараз гарі з витяжки у власному помешканні

Тут надолго• 22 сентября 2024
Рельеф та забудова висотками, мають вплив на забруднення..
ok1904• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А те що на околицях , в області таке давно,Вас не торкало? Аби в центрі було чисте повітря,Все що Вас цікавить. Ну, ну
ok1904• 22 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Колись казали, що це так смердить коли сміттєзвалища займаються,тліють, від трави такого хімічного запаху немає. Заборонено палити траву давно-давнісінько. В інших регіонах коли горять поля, чогось смороду хімічного не чути
Телепузик• 22 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Ага... лише Київ...
Добре що вчора поїхала в Пирогово, а так хотілося в Чернігів. Хай десь на Білорусь вже той вітер несе кіптяву.
интайм_не_предлагать• 22 сентября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Я ходжу по всьому місті. Якщо точково на деяких ділянках 95 кварталу або площі Визволення чисто, то це не означає, що в городі по екології все гуд. Місто дуже грязне і забруднене. Останнім часом в новинах постійно публікують про викиди Метінвесту.
Мальчун-задирун• 22 сентября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У вказаних Вами місцях буваю рідко, живу в іншому районі. Але кросівки не червоніють.
З усім іншим згодна.