Кусюче сонечко• 1 час назад
Мене захоплюють активні люди, які живуть життя
А не його просто проживають, як я. Щодня те саме і ніколи не буде змін, бо я сама їх не роблю.
Зайшла в інстаграм до наших зірок українських. Одна вже і сніданок приготувала і дітей розвела, і спортом позаймалась, по дорозі по справам проїхалась, їде з макіяжем на зйомки.
Друга ще щось, третя...
А я тільки встала, п´ю каву, зараз приготую їсти, попррибираю і завтра на роботу. Це весь максимум. Я нічого не можу заставити себе робити. Немає бажання ні з ким зустрічатися, виходити на вулицю. Таке відчуття, що я вже народилась втомленою і то там болить, то там тягне.
Друга ще щось, третя...
Кусюче сонечко
• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Та ну, точно не хотела бы жить в постоянном движении. Это же абсурд.
Я не можу зрозуміти що це: якась неймовірна енергія, що б´є ключем і здоров´я чи щось інше?
Гравіцапа• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Это съемки для блога, не более того.
Кусюче сонечко
• 1 час назад
Ответ дляБезникаяЯ
Проверьте щитовидку
Була рік тому на узі, ттг сдавала, норма
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Как правило, повсеместно навязанный образ жизни - развивайся, путешествуй, учись. Все исходит из пропаганды потребления, гонки и конкуренции.
П´яна вишня• 1 час назад
Так у тому то справа, що через неправильний режим у вас організм нормально не відпочиває, тому й постійна втома
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Неимоверная энергия утром проснуться и поехать на работу?
Зайканалужайке• 1 час назад
Дивиться на звичайну пересічну жінку, а не інста зірок. Яким найманий персонал ці інстаграми пилять.
Кусюче сонечко
• 1 час назад
Ответ дляП´яна вишня
Ми у сховищі були до ранку, тому досипали
П´яна вишня• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Ну ви так написали ніби це у вас стандартний час вставати, тоді в чому проблема? Цей день власне не вдався не через ваші можливості
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Хм, що значить Нав´язаного? Вам з автором не нав´язати сидіти на дивані, то ваш вибір?а хто любить подорожувати і займатися спортом то нав´язали? Думки що люди Різні не приходили ні? Всі стадо я унікальна?😀
Кусюче сонечко
• 1 час назад
Ответ дляЗайканалужайке
Пару подруг у яких такий самий спосіб життя, більшість на вихідних від роботи активні. А я з дому не хочу виходити
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Даже не вижу смысла отвечать на такие недалекие умозаключения.
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
)) відповідь першачка, комусь трошки розвитку таки не завадить...
Пишу_граммотно!• 1 час назад
У всех свой ритм жизни. Ну а у наших зірочок, контент часть работы, никому не интересно смотреть на них, если не будет движка.
Пупуговка• 1 час назад
Поэтому звёзды как правило высоко энергичные трудоголики, часто на амфетамине.
А простым смертным помогает рутинное планирование активностей. Сейчас можете купить билеты на рождество. На сентябрь поставить предзаказ на оперу или концерт зимой. Так планировать все на полгода вперед минимум - и жизнь забьет ключом, проверено.
булоТАЙминуло• 21 минуту назад
Ответ дляКусюче сонечко
Да, у них есть цель, когда у меня есть моя личная цель, то да, это ваш выбору них другая жизнь, все разные