КинДза• Изменено 22 сентября 2024
Яка сукня на випускний вам подобається більше?
4 клас, буде 10 років.
Донька зупинилася на червоній, а я б хотіла схоже на айворі.
В червоній мені нюанси не подобаються.
А вам? Де знайти ще сукні схожого плану?
Все що я знаходжу, більше підходить діткам в садочок.
Для голосування додам ще блакитну, але ні доньці ні мені вона не дуже і якась ту мач, пафосна
В червоній мені нюанси не подобаються.
Результат:
вже голосів:
279 (41.89%)
Червона
115 (17.27%)
Результат
115 (17.27%)
Інше в коментарі
97 (14.56%)
Айворі
60 (9.01%)
Блакитна
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Якщо честно, жахливі всі. Ось ніколи так про речі не пишу нічого поганого, бо смаки у всіх різні, але ваші варіанти реально капець і циганщина 80 рівня. Стільки всього гарного для дівчаток, як можна було таке гівно дитині обрати. З ваших фото все таки менш страшко все таки червона. Як би цю шалену квітку прибрати.
Можна ваш приклад «всього гарного»?
Самая СоветЧиваЯ• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Можна ваш приклад «всього гарного»?
Вам тут купа варіантів накидали. Як на мене будь який кращий за ваш. Особисто мені фото з коментаря 192 сподобались. І комент 161 теж ніжна гарна сукня.
А взагалі якщо дитині подобається червоне, я б купила червоне. Воно дійсно хоча б не потворне на відміну від інших ваших варіантів.
Не будь КакСвета• 22 сентября 2024
Я от не можу зрозуміти якого віку має бути мама щоб обирати таке дитині. Чи взагалі, як таке в наш час може подобатись.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Мені 37.
Мама яка шиє ці сукні, взагалі молоденька одеситка, блогер, років 29-30. Дуже гарний смак у дівчини. Гарно одягається і доньку гарно одягає. Дизайн суконь належить їй. Блакитне та червоне.
Є одне дуже популярне, яке навіть вкрали на алі і штампують підробки на нього. Там вже тисячі продаж. А дизайн плаття належить їй, цій дівчині з Одеси. Вони навіть фото її вкрали
Не против• 22 сентября 2024
У вашої дочки за пів року ще 1000 разів зміниться смак, нема сенсу щось вибирати зараз. Можу порадити сукні на malyna.ua дуже якісні і гарні. В нас були і святкові, і шкільні, і просто літні сарафани
оксюморон• 22 сентября 2024
на али много таких платьев как ни странно. из этих не нравится ничего
Дама-мадама• 22 сентября 2024
В інсті купа магазинів, з обраних я за блакитну із врєдночті проголосувала, раз ви її додали)
Я обирала блище до випускного, бо за рік смаки мінялись як хотіли, а так за місяць до дати х дитина вибрала що хотіла і все
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
Та ми також оберемо за місяць до свята.
Ми просто придивлялися. Але я так втомилася…
Поки питання з сукнями закриваю для себе. Хіба вона сама нас знайде. Пісоя цієі теми я просто на нулі))) Стільки вислухала через якісь сукні, це просто)))
Дама-мадама• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Та ми також оберемо за місяць до свята.
Забийте на них)) поверніться до суконь після нр, мені наприклад всі подобаються, але обирати дитині
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ой, не кажіть! як зустріну на вулиці 5-річну дитину в такому вульгарному платті і вульгарно розфарбовану - таке враження, що на панель дитину ведуть
Ну і фаназія у вас
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ваші варіанти справедливо отримали купу хейту, бо, по-перше, жахливі тканини і якість шиття, по-друге, моделі, що копіюють дорослі сексі-фасони, що недоречні для 10 років.
Я б радила Mayoral, зараз вже не сезон, літня колекція закінчилась, але щось на знижках ще є
Первое красивое , все остальное херня
Пиши-пропало• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
А які сучасніше?
Мені червоне сподобалося кольором і тою трояндою. А підвернута юбка також ні, і талія якась така..
а щось таке? Але це пінтерест.. Я не знаю де знайти таке.
в тому то і справа, що золотоі середини не можу знайти. Або принцеси або повсякденні.
Некст купували в садочок і наша сукня досі там є. Нічого не змінюється, роками те саме.
Де сучасне і нарядне знайти?
Якесь дуже дитяче, на мій погляд.
Бабка_в_кедах• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Я так і зроблю. Але може порадите де ще схржі пообирати. Часу достатньо.
Можливо знайдемо щось ще інше на чому зійдемося
Так поищите другие варианты . Красное платье на фото вульгароно выглядит , а не для девочки 10 лет. Остальные - это реально платья для детского сада.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляПиши-пропало
Якесь дуже дитяче, на мій погляд.
Дуже дитяче рожеве? Воно на дорослій дівчині..
дуже доросле, дуже дитяче. Кому як для садочка, кому сексуальне. Я не розумію де та межа?
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Де воно вульгарне? В чому?
Я реально не бачу.
Скріни з відео
Я реально не бачу.
Скріни з відео
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Те що інші два для садка, я вже і сама думаю. А от червоне не перестало подобатися.
Пс. Для 70% порадниць і ті два що для садка є дорослі і сексуальні.
Люблю ВалЄру• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Мені 37.
Это девочка из Одессы написала, что придумала этот дизайн? Я просто такие платья ещё лет 10 назад на Itty Bitty Toes видела.
Но даже по этому фото видно, платье для выпускного из сада - супер. Мне и золотистрое из стратопика понравилось. Просто после начальной школы у них там могут быть свои, уже другие вкусы. Хотя если вы точно знаете, что все будут в нарядных, то можно и на такие смотреть.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Отака інформація
Це реально в китайців фото її доньки і її плать. А що пришлють не знаю. Хоча є там відгуків з фото багато
язззззь!!!• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Всі будуть в отакому, і моя «краще в зручному»
Ну прикольно. Вона буде дуже щаслива.
Навіть випускниці 11-го класу одягають значно скромніші сукні. Ваші, вибачте, скоріше для ’зірки кабаре’, аніж 10-річної дівчинки. Пошукайте щось, наприклад, в стилі ’ампір’ або просто коктейльну сукню ніжного кольору.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляязззззь!!!
Не помітила. В тік тоці постійно бачу красивих дівчат як з червоної доріжки. А для чого скромніші одягати?
Бо що?
Сладкий лимончик• 22 сентября 2024
Що дитина вподобала, те і купуйте.Моя давно дуже давно, захотіла спідницю пачку.Фіолетову з чорним.І топ фіолетовий.