КинДза• Изменено 22 сентября 2024

Яка сукня на випускний вам подобається більше?

4 клас, буде 10 років.
Донька зупинилася на червоній, а я б хотіла схоже на айворі.
В червоній мені нюанси не подобаються.
А вам? Де знайти ще сукні схожого плану?
Все що я знаходжу, більше підходить діткам в садочок.
Для голосування додам ще блакитну, але ні доньці ні мені вона не дуже і якась ту мач, пафосна
Результат:
вже голосів: 666
279 (41.89%) Червона
115 (17.27%) Результат
115 (17.27%) Інше в коментарі
97 (14.56%) Айворі
60 (9.01%) Блакитна
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляГоворилка
Гляньте, автор
https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&...
Оце?
Ви серйозно?
Мої аляпуваті, а це ок?
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляnevergerl
У меня просто 1 вопрос:
Какой, б...ть выпускной, в 4 классе? Куда вы их пускаете?
У вас есть хоть какой-то критические мышление, или до сих пор, как полком скажет?
Боже, вот почему вообще не хочу возвращаться в Украине, люди , в ичем от орков не отличаются
Ви певно і не відрізняєтеся. Сидіть за кордоном і не задавайте своїх тупих питань, до тих хто живе в Україні! Совість майте!
Наші діти при тривогах в холодних шкільних підвалах сидять, і без світла зимою вчаться в холодних класах, а ви мені будете про свято випускного розказувати?
Йдіть нафіг!
Заела_пластинка• 22 сентября 2024
Ответ дляnevergerl
У меня просто 1 вопрос:
Не вертайтесь, будь ласка. Дуже вас прошу. Сидіть там, де ви є
Впораюсь зі всим• 22 сентября 2024
красное, конечно, нет. Оно из разряда тех, что надо на скотч двусторонний к телу клеить, чтобы ненароком не сползло и не оголило грудь. Еще и пацаны могут интерес проявить и будет девочке некомфортно. Ну таке.
Из двух других больше нравится белое, но я бы поискала другие более практичные варианты, а не платья невесты.
Впораюсь зі всим• 22 сентября 2024
Ответ дляnevergerl
У меня просто 1 вопрос:
та советчиц почитать - их дети и в 11 классе на выпускные не ходят, и платья не покупают, и поголовно вместо выпускных путешествуют - аж всем классом.
Вот только кто те люди, кто традиционно бухает по кафешкам каждый год и срутся, чтобы бухаловка была подешевле - непонятно)
НЛОша• 22 сентября 2024
Автор, напевно що дитина вибрала.
Але якщо ви дочитали до мого коменту, я б совітовала запитати додаткові фото. Мені не подобається отой виріз біля правої грудини. І ще як сидить, то друга дівчинка маленька наче закриває там. Мені здається що з тим можуть бути проблеми.
Сладкий лимончик• 22 сентября 2024
Ответ дляnevergerl
У меня просто 1 вопрос:
Иди на ухуй , тварюка
Кров з молоком• 22 сентября 2024
Наші дівчатка випускниці цьогоріч.
Шукаю стакан• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Я не спішу, дякую. Я думала крім некста почую ще якісь назви магазинів і тд
Час є. Так
Пошукайте на манго.
У них часом проскакують нарядні сукні , але не надто пафосні.
Сільський ансамбль• 22 сентября 2024
Чому всі сукні з відкритими плечима? У 16 років таку одягнете їй. Ви трохи з віком переплутали😡
Говорилка• 28 сентября 2024
Ответ дляnevergerl
У меня просто 1 вопрос:
В 5 класс, из-под тёплого крылышка первой учительницы )
Новомодная никчемушная хрень, не все этот выпускной сейчас отмечают, но куму нужен повод для торжеств, тому подходит.