КинДза• Изменено 22 сентября 2024

Яка сукня на випускний вам подобається більше?

4 клас, буде 10 років.
Донька зупинилася на червоній, а я б хотіла схоже на айворі.
В червоній мені нюанси не подобаються.
А вам? Де знайти ще сукні схожого плану?
Все що я знаходжу, більше підходить діткам в садочок.
Для голосування додам ще блакитну, але ні доньці ні мені вона не дуже і якась ту мач, пафосна
Результат:
вже голосів: 666
279 (41.89%) Червона
115 (17.27%) Результат
115 (17.27%) Інше в коментарі
97 (14.56%) Айворі
60 (9.01%) Блакитна
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
Одна я не понимаю зачем в 4 классе выпускной с такими платьями?
Я також не розуміла. Особисто в моєму дитинстві не було.
Про те що бувають випускні в молодшій школі дізналася тут на форумі. Ну і дитина вже в 4 тому класі. То ж ця ідея мені вже звична. А спочатку так, здивувала і мене.
Силиконочка• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
у вас все в классе будут в таких платьях? Где вы праздновать будете?
Оно само купилось• 22 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Всі недолугі. Червона взагалі вульгарна.
Червона взагалi страшнючо дешево виглядае
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
Всі будуть в нарядних платтях.
Зараз спробую знайти минулорічні сукні випускні через гугл фото, щоб були каталожні.

Чомусь найчастіше сукні білі. Ну … зараз я вставлю якщо вдасться. Бо фото дітей не буду, самі розумієте
автор КинДза • 22 сентября 2024
Одне таке інші не можу знайти
Весела моль• 22 сентября 2024
все слишком вычурное для проходного выпускного..который особо не имеет значения..
Скляна миша• 22 сентября 2024
Пусть дочь выбирает
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Пусть дочь выбирает
Якщо я не покажу їй де обирати, то обере червоне.
Покажу їй ще некст. Можливо обере якесь інше. В нексті хоч можна повернути. В інсті по нашим замірам як пошиють то все, повернення бути не може
Заела_пластинка• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Автор, не виправдовуйтесь. У випускному в нарядних сукнях немає нічого поганого. Я на цьому форумі вже більше 10 років і постійно читаю оці ’ахи-вздохи: хто придумав випускні в 4 класі, кому це треба і т.д.’ Моя донька зараз в 11-му класі, і після 4-го класу в неї був випускний, і після 9-го теж. І після 11-го сподіваюсь, також буде. І дитині подобалось обирати сукню (в неї була від Chi Chi London), робити зачіску. В 4 класі ми запрошували для діток аніматорів. В 9-му ініціативні батьки самі придумали якісь жартівливі конкурси. Було весело і дітям, і батькам.
Пиши-пропало• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
У Вас поряд немає магазинів? Я з донькою, навіть міряючи те, що нам подобалось, 98% відкидали, бо негарно сідало.
Творческий типаж• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Я так і зроблю. Але може порадите де ще схржі пообирати. Часу достатньо.
Можливо знайдемо щось ще інше на чому зійдемося
Красное самое адекватное именно на выпускной. Остальные - снежинка на утренник в детский сад или подружка невесты на свадьбу, фату нести
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Дякую.. я з 2012.
Я чесно, не розумію, чим моя тема викликала такий негатив.
Я колись тут писала відкрито, писала про свій магазин (шоурум)
Дівчата багато жартували і підколювали. Я лише сміялася з відповідей і з себе.
Але зараз тема про дітей, сукні і випускний. І стільки жовчі.. я відходжу зараз від цього всього.
Аж голова розболілася, які токсичні люди
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляПиши-пропало
Нема, бо у нас смт. В магазинах турецькі неякісні із захмарними цінами
Творческий типаж• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дякую.. я з 2012.
Я давно в шоке. Насколько маньяки не только принесли разруху в нашу страну, но и разрушили души, посеяли ненависть, зависть, злобу ко всему, у кого что то хорошо
Заела_пластинка• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дякую.. я з 2012.
Тут люблять принижувати, самостверджуватись, висміювати. Тут не можна проявляти слабкість. Я тут, можна сказати, загартовуюсь, допомагаю своїй психіці не так сильно реагувати на неадекватів
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Коли таких відповідей 90%, то вже здається що адекват це я.😂
Не реагувати на неадекватів легко коли їх до 30%
А коли тотальний хейт, то я не виводжу це))
Силиконочка• 22 сентября 2024
Ответ дляТворческий типаж
Такие темы были и 10 лет назад и ответы были точно такие же.
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
Не в такій переважній кількості.
Відірву та викину• 22 сентября 2024
Я б обрала щось простіше, вище дівчата кидали сукні з Некст є гарні варіанти. А ви вже знаєте який буде формат випуску? В мене син в травні закінчив 4 клас, то в школі було свято у форматі міні-концерту, одяг всім учням білий верх - темний низ, на останній дзвоник формат одягу такий же або вишиванки. Дітям ми робили свято в Лазер тагі, там спорт одяг. По факту таку сукню нема куди було вдягати
Пиши-пропало• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Розумію, я жила в селі, потім в райцентрі закінчувала 11 клас, то їздила х сестрою в найближче велике місто, де і вибрала собі сукню на випускний. Все, що продавалося в райцентрі, було мені не до вподоби. Може, і у Вас вийде з донькою кудись поїхати навесні? Поїздом не дуже дорого. А зараз поки придивіться, що подобається. У нас в місті є магазин Вайкікі, не дуже дорогий, я там деякі речі синам купляла, просто донька не носила сукні тоді, але я бачила багато цікавих речей дівчачих там. Подивіться на їх сайті, може щось сподобається. А от розмір можете не вгадати зараз. Моя в 10-11 років носила вже дорослу s.
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляВідірву та викину
Я просто придивляюся.
Розвиваю «надивленість» як радила одна классна порадниця euhunter)
Я ще нічого не знаю, дівчата.
Взагалі то зараз просто, відволіктися від іншого.
Я розумію, що виглядає наче для мене це надто важливо, бо почала вже обирати. Але настрій просто відволіктися.
Відірву та викину• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Я просто придивляюся.
Я ще нічого не знаю, дівчата.
просто подивитися, то святе))) Сама буває дивлюся на щось, що потім не купую
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляПиши-пропало
Я завжди купую нам Зару, а чоловікові Некст. Люблю Зару і все.
Можливо поїдем до Львова і пообираємо весною)
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляВідірву та викину
Якщо я довго дивлюся і хочу, не перехочу, то я купую)))
Раніше я купувала речі коли мені треба було щось. От запросили на весілля і треба сукню через тиждень)
І коли тебе нікуди не кличуть, то гарних суконь багато. А коли треба ту сукню, то завжли якась фігня. Але.. треба, значить обираєш з чого є і купуєш і вдягаєш.
Потів розумієш, що половина гардеробу - якийсь хлам і «де були мої очі».
Зараз я коли бачу гарну річ, я просто зберігаю і не купую. І от якщо пройшов місяць. А то і два-три, а вона мені ще подобається, тоді купую. І до речі,зараз в мене гардероб, який мені дуже жаль коли поставила п‘яму, або зносила, а знову таку річ не купити.
Бо все обране усвідомлено якось.
Більше я емоційних покупок не хочу робити.
Буває на сейлі, щось непланове куплю, але зазвичай готуюся до нього і придивляюся задовго до початку.
Так і з сукнею.
Люблю ВалЄру• 22 сентября 2024
В 4-м классе уже никто не ходит в таком на выпускной, такие пышные платья только в садике носят. Поискала бы что-то современнее, потому что в таком ребёнок рискует оказаться белой вороной. Ну красное ещё куда ни шло, но лично мне оно просто не нравится, этот огромный бант и особенно подвернутая юбка.
автор КинДза • 22 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А які сучасніше?
Мені червоне сподобалося кольором і тою трояндою. А підвернута юбка також ні, і талія якась така..
а щось таке? Але це пінтерест.. Я не знаю де знайти таке.
в тому то і справа, що золотоі середини не можу знайти. Або принцеси або повсякденні.
Некст купували в садочок і наша сукня досі там є. Нічого не змінюється, роками те саме.
Де сучасне і нарядне знайти?
Леди Г• 22 сентября 2024
Всю тему не читала, может, повторюсь, мне платья в старпосте не нравятся, красное какое то не детского фасона, а другие два как то перебор.
Ничего плохого в выпускных не вижу, наоборот дополнительный повод для праздника, почему нет. Отвлечься и повеселиться то чего нам всем не хватает.
LoveYouOrNot• 22 сентября 2024
Я б вам радила не спішити, бо не відомо, в якому стилі буде той випускний і чи взагалі буде. Це ж ще так далеко!
Язикувата Хвеська• 22 сентября 2024
Ваші варіанти справедливо отримали купу хейту, бо, по-перше, жахливі тканини і якість шиття, по-друге, моделі, що копіюють дорослі сексі-фасони, що недоречні для 10 років.
Я б радила Mayoral, зараз вже не сезон, літня колекція закінчилась, але щось на знижках ще є
https://www.mayoral.com/es/es/nina/vestidos-02?bre...
Самая СоветЧиваЯ• 22 сентября 2024
Якщо честно, жахливі всі. Ось ніколи так про речі не пишу нічого поганого, бо смаки у всіх різні, але ваші варіанти реально капець і циганщина 80 рівня. Стільки всього гарного для дівчаток, як можна було таке гівно дитині обрати. З ваших фото все таки менш страшко все таки червона. Як би цю шалену квітку прибрати.