КинДза• Изменено 22 сентября 2024
Яка сукня на випускний вам подобається більше?
4 клас, буде 10 років.
Донька зупинилася на червоній, а я б хотіла схоже на айворі.
В червоній мені нюанси не подобаються.
А вам? Де знайти ще сукні схожого плану?
Все що я знаходжу, більше підходить діткам в садочок.
Для голосування додам ще блакитну, але ні доньці ні мені вона не дуже і якась ту мач, пафосна
В червоній мені нюанси не подобаються.
Результат:
вже голосів:
279 (41.89%)
Червона
115 (17.27%)
Результат
115 (17.27%)
Інше в коментарі
97 (14.56%)
Айворі
60 (9.01%)
Блакитна
Ні грама• 22 сентября 2024
Читаешь комментарии и вспоминаешь фразу:’как страшно жить’. Люди вы чего такие злые?
Вишня на торті• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Ото ж..
Дякую❤️
Я хотіла порад.
Взагалі я хотіла назви магазинів.
Зробити більшу підбірку, з чого дитина обере. Якщо червоне то червоне.
Воно прикольне
Дякую❤️
Я хотіла порад.
Взагалі я хотіла назви магазинів.
Воно прикольне
Я много платьев на НМ покупала. Они не дорогие и «концертные»
Посмотрите там ещё
Ні грама• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Ото ж..
Дякую❤️
Я хотіла порад.
Взагалі я хотіла назви магазинів.
Воно прикольне
Дякую❤️
Я хотіла порад.
Взагалі я хотіла назви магазинів.
Воно прикольне
Мені о це фото сподобалося, тут плаття гармонійно виглядає.
Раніше в подібних темах накидували варіанти плать, магазинів, корисних посилань. А зараз вам накидали гімна на вентилятор.
У мене син, мені було простіше. Ми купляли костюм в НМ.
парИла я парИла• 22 сентября 2024
Ответ дляОмлетик
жакет , реглан-форма
формы нет . свободные -с учетом правил
Ви дійсно вважаєте, що такий одяг це 100% захист від педофіла?
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Дякую ❤️
парИла я парИла• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дітям аніматори вже були не цікаві на 9 років, я робила ДН.
Аніматори наврядчи будуть.
Самі діти бігатимуть, їм самим з собою цікавіше ніж з аніматорами. Там гойдалки, альтанки, таке.
Ну я точно ще не знаю…
Побачимо як буде.
Аніматори наврядчи будуть.
Ну я точно ще не знаю…
Побачимо як буде.
Тобто вам ця сукня просто прийти, а потім всі перевдягнуться у зручне бігати/скакати ?
парИла я парИла• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Так, не питала б. На всі 100 не подобаються. Але вульгарного нічого не бачу
Це з серії - у кого, що болить, той про те й говорить )))
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Напевно. Але на 1 вересня ми також ходимо з батьками і дітьми в те саме кафе і діти в сукнях. Просто у звичайних. Або спідниця і вишиванках.
Тожна буде переодягнутся в сарафан якийсь
Ну червона нічого але фасон хоч і дорослий але простоватий,а інші два зовсім дитячі, дійсно як в садок,Ви праві що не подобаються на всі 100 хоч і не погані.А на ці коментарі не звертайте уваги,щось дійсно прямо агресія якась валить у коментарях,ще й розмова про дітей і таке писати це жесть🙈🙈.Подивіться ще інші варіанти які може сподобаються Вам та Вашій дитині)
интайм_не_предлагать• 22 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Я тоже не знала.
Ни у сына ни у дочки не было.
В нас всі були в шортах та футболках, так як гралися з аніматорами та брали з собою водні пістолети
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляЛина-7139
Дякую ❤️
Я ще шукаю варіанти звичайно
Ще таке розглядаю. Можливо в кольорі. Але також на маленьких уявляю його. Багато рюшок
Не знаю.. шукаю )
Я ще шукаю варіанти звичайно
Не знаю.. шукаю )
Галябалована• 22 сентября 2024
Автор, не претендую на ідеальний смак, але я б взяла щось типу з Next, гарні і актуальні. Ще потім зможе вдіти на якісь свята. Вибачайте, але те, що ви обрали-це навіть тим дівчатам-моделям, що позують не підходить. А звичайна дівчинка буде в них смішно виглядати.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляЛина-7139
Так,це для маленьких більше підходить,нічого,шукайте ще і викладайте фотки,в Вас ще є час)
Це 9 то класниця, в інсті заскрінила собі.
Якби плаття було пошите не бюстье, а просто, і було б на дітей, то розгладали б варіант.
Пишна спідниця і бантики на плечах, гарно)
Але дитячих таких немає
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Дякую)
З такого плану я мала збережене ось таке. І недороге
Хотіла просто так купити доньці, на дні народження носити
Іду гояну чи є ще воно)
Дякую що нагадали❤️
Іду гояну чи є ще воно)
Дякую що нагадали❤️
Галябалована• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дякую)
Іду гояну чи є ще воно)
Дякую що нагадали❤️
Іду гояну чи є ще воно)
Дякую що нагадали❤️
Мені подобається, яскраве в міру і пишне, достатньо закрите. Нема вульгарності. Дуже легко перебрати і зробити з дитини Лоліту Набокова.
Готова до другої• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Але дитячих таких немає
посмотрите платья ТМ Ласточка.
там пышная юбка (можно поддеть фатиновый подъюбник), рюши на плечах, сзади пояс бантом завязывается.
а главное, они хлопковые, можно потом все лето надевать на прогулки в парк, например.
Галябалована• 22 сентября 2024
Ответ дляПампушечка
В мене хлопці, але підписана у вайбері на групу магазину дитячого одягу, де власниця виставляє святкові сукні, коли сезон. То я одним оком піддивляюся =) Як на мене, фото 1-4 гарні сукні (укр. ТМ Suzie), але моделі з оголеним плечем в них також є (фото 5) - мабуть, тренд 🫣
А на 1 фото це губи збільшені у дитини?🤨
Латвийские_Номера• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дорослі?
Так, навіщо ті оголені плечі??! Це капец
Первоклашка Я• 22 сентября 2024
Ще вересень не закінчився, а ви вже так серйозно обираєте сукню на випускний 😮! у 4 класі? Маю дочку такого ж віку також у 4 класі, мені навіть на думку не спадає.
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
А мені спадає
Ответ дляКинДза
Але дитячих таких немає
Я також не претендую на якийсь ідеальний смак,але чомусь дуже подобаються зазвичай ще такі варіанти на дітках
Успокойся_Успокойся• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
Дорослі?
Да, слишком секси, как для ребенка.
Первоклашка Я• 22 сентября 2024
Ответ дляКинДза
А мені спадає
Там ще були слова ’так серйозно’. До травня-червня дівчинка цього віку може досить суттєво змінитися. Що ви тоді буде робити із купленою зараз сукнею?
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
В каком вы городе?
Дякую за сайт, пообираю там
Красота неземная• 22 сентября 2024
Ответ дляОмлетик
потому что они все ужасные , и вытягивать секс с маленьких девочек
Ой, не кажіть! як зустріну на вулиці 5-річну дитину в такому вульгарному платті і вульгарно розфарбовану - таке враження, що на панель дитину ведуть
КинДза
• 22 сентября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Не збираюся нічого купувати до весни.
Хочу просто пообирати варіанти, бо зараз такий настрій. Позберігаю в папку і все. Потім зимою можливо знов перегляну. А купимо сукню аж весною. У травні
Силиконочка• 22 сентября 2024
Одна я не понимаю зачем в 4 классе выпускной с такими платьями?