Все будет, но потом• Изменено 22 сентября 2024
Чоловік не зізнається у зраді
Військовий. Приїхав з навчання, все літо був. Побачила в набраних три готелі, а в червні підписану Снежку. Написала їй кажу як це розуміти, у чоловіка підписана так, каже та я колега кидали конспекти і тд. А я наче повірила. Забула. Вчора дивлюсь в набраних в вайбері в 23, 24.00. по 8 дзвінків. Кажу сьогодні я зрозуміла що це за конспекти. Перевела в шутку наче мені все одно. І він каже виправдовуватист нема за що. Потім пізніше каже я звонив щоб дівчата спускалися в бомбосховище, тривога була. Я зібрала речі до батьків . А він весь цей час поки їхали багато балакав хоч бачив що я його не слухаю, може зрозумів що ліпить з мене дуру а я не ведусь. Образно. Чекала з війни, народила дитину. І розумію чого в блоках медсестри і волонтери були. А я вірила. Наче з середини щось вирвали. Дитині рік, мені є ради кого жити, а вірити більше не хочу нікому
Все будет, но потом
• 22 сентября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Автор,це не кінець світу ,багато жінок таке переживали....
Як з цим далі жити? Як він наче нічого не сталося?
Love_Love_Love_• 22 сентября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А шо сталося?
Бамбарбия! Кергуду.• 22 сентября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Так у вас немає доказів зради. Чого ви мізки полощете?
Акукарача• 22 сентября 2024
нафига вы его бабам звоните и пишете, ну вот что у вас в голове
Боневтікла• 22 сентября 2024
Ответ дляАкукарача
Бо хоче розуміти, що далі робити, як жити. Що їй залишилось, як чоловік бреше?
Пані з калабані• 22 сентября 2024
Знаете, Вьі напоминаете женщин, которьіе не знают к чему прицепиться.
Lisichka666• 22 сентября 2024
Ответ дляАкукарача
Это вообще жесть. Писать любовницам , что-то выяснять . Что же женщины так себя не любят . Где ваше чувство собственного довольства ?
Allein74999• 22 сентября 2024
Ответ дляБоневтікла
А что ей делать? Он там, она тут. С ним почти не соприкасается ни физ, ни морально. Жить и кормить ребенка, а проблемы решать по мере их поступления, те по возвращении его домой.
Гербарія сушу• 22 сентября 2024
Автор, так а які у вас докази?
В готелі іноді військові самі ходять. Без баб. Просто нормально виспатися. Побути як людина. Додому не відпускають, якщо інше місто. А в місті на вихідні можна. Я зараз серйозно.
Писати всім номерам , які є в чоловіка - то якось трішки не альо.
Я розумію як воно , начитаєшся, надивишся, і всяке в голову лізе. Але ж має бути якась довіра в сім´ї
Фенте Фря• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
чоловіку треба тричі на день
а дружині не потрібно? але вона нікого не шукає, поки чоловік на війні
Альфасамка• 22 сентября 2024
Ответ дляФенте Фря
ні, не потрібно
Love_Love_Love_• 22 сентября 2024
Ответ дляБоневтікла
😅😅😅😅😅😅 шиза
Фенте Фря• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
ні, не потрібно
ну ви тільки за себе відповідаєте. А комусь потрібно
Лупаю цю скелю• 22 сентября 2024
Автор, мені чоловік зраджував у інтим салонах, приніс болячку незначну, вилікували. Є спільна дитина 5 років. Просто розлучення нікому не вигідно. Живемо разом, якщо секс, то у захисті. Квартира моя, він заробляє гроші.
Просто світ перестав бути у рожевих тонах. Довіри нема, є тупо взаємовигода.
Love_Love_Love_• 22 сентября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну у вас хоч докази зради є 🤷♀️
Альфасамка• 22 сентября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
а шо в Україні салони є?
Лупаю цю скелю• 22 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну у вас хоч докази зради є 🤷♀️
Так, я підозрювала, але не вірила. Сам зізнався, на щастя, а-то я вже з розуму сходила, не розуміла чому хворіти почала після воззʼєднання, як 2 місяця не бачилась зі своїм. То свербіж, то апатія… тфу!
Рік ходив мовчав :( нервував. Людям то важко приховувати
Все будет, но потом
• 22 сентября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Це жесть . Не хочеться навіть говорити з ним. Не те щоб спати. Робить вигляд нічого не сталося, розмовляє але я не слухаю його
Ну ниче се• 22 сентября 2024
Якщо він зізнається, то що? Ви готові простити і забути? Можливо, нічого не було, доказів нема, а цими зборами ви даєте йому зелене світло.
Все будет, но потом
• 22 сентября 2024
Ответ дляНу ниче се
Він не відчуває за собою провину. І не виправдовується
Лупаю цю скелю• 22 сентября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Розумію. Мені це теж важко давалося. Мені тааак боляче було, як земля спід ніг. Я навіть наковталась снодійних 😣 воно того не варте. Варто зробити собі відпустку, подумати про себе, попіклуватися. У мене рік пройшов, все одно згадую, не розумію навіщо так зі мною.
Але у вас нема прямих доказів. Ви можете поговорити, домовитись, ви можете поставити умови (можете?).
Про що ваш біль? Про несправедливість? Про кривду? Про зламану віру? Що вам дає ваша образа? Можливо ви хочете щоб вам зрадили, і це б розвʼязало вам руки?
Ну ниче се• 22 сентября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Так можливо нічого і не було? Якщо не шифрується, лагідно ставиться до вас та дитини, то нема чого мізки виїдати, а головне себе накручувати.
долой_лама• 22 сентября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
То може нічого фактично і не було?
Гроші так само дає чи у вас не спільний бюджет?
Включайте голову, живіть по вигоді. Куда ви з річною дитиною? Розлучитись, поки служить, непрактично. Хіба що сам подасть.
Ну ниче се• 22 сентября 2024
Авторе, в мене теж чоловік військовий, в нього в підрозділі є дівчата і він теж, дзвонить навіть вночі, щоб спускались у бомбосховище та по інших термінових питаннях,бо він за цих людей відповідає. Якби я кожній Снежці дзвонила чи писала, вже б з глузду з´їхала.
Все будет, но потом
• 22 сентября 2024
Ответ дляНу ниче се
Типу заспокоїли
Акукарача• 22 сентября 2024
Ответ дляБоневтікла
так же как и жила, занимается ребенком и своими делами
это уже не первая ее тема
ну вот какая ей разница чем он там занят, и ходит по отелям или нет
у него что - сотрется? или он если не в отеле, то будет рядом с ней сидеть?
тоже нет
ну ахнет он ту Снежку пару раз, и? что изменится для автора?
соберется муж уйти - так и скажет, вот тогда и будет думать.
а сейчас смысл парить себе мозги и с годовалым ребенком куда то бежать, если они и так в месте не живут?
странная женщина
будет проблема - будет и решать.
это уже не первая ее тема
тоже нет
странная женщина
будет проблема - будет и решать.
Несемо світло разом• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
ні, не потрібно
А з ким тоді чоловікам по три рази на день, якщо жінкам зовсім не треба? З чоловіками?))