Все будет, но потом• Изменено 22 сентября 2024

Чоловік не зізнається у зраді

Військовий. Приїхав з навчання, все літо був. Побачила в набраних три готелі, а в червні підписану Снежку. Написала їй кажу як це розуміти, у чоловіка підписана так, каже та я колега кидали конспекти і тд. А я наче повірила. Забула. Вчора дивлюсь в набраних в вайбері в 23, 24.00. по 8 дзвінків. Кажу сьогодні я зрозуміла що це за конспекти. Перевела в шутку наче мені все одно. І він каже виправдовуватист нема за що. Потім пізніше каже я звонив щоб дівчата спускалися в бомбосховище, тривога була. Я зібрала речі до батьків . А він весь цей час поки їхали багато балакав хоч бачив що я його не слухаю, може зрозумів що ліпить з мене дуру а я не ведусь. Образно. Чекала з війни, народила дитину. І розумію чого в блоках медсестри і волонтери були. А я вірила. Наче з середини щось вирвали. Дитині рік, мені є ради кого жити, а вірити більше не хочу нікому
Альфасамка• 22 сентября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
А з ким тоді чоловікам по три рази на день, якщо жінкам зовсім не треба? З чоловіками?))
з правою рукою

Тролю як можу• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
чоловіку треба тричі на день
Чому так мало? Десять разів .
Пилосмок працює• 22 сентября 2024
Ответ дляНу ниче се
Якщо він зізнається, то що? Ви готові простити і забути? Можливо, нічого не було, доказів нема, а цими зборами ви даєте йому зелене світло.
как будто если она останется, он резко перестанет гулять
Ну ниче се• 22 сентября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Так доказів нема
Пилосмок працює• 22 сентября 2024
Ответ дляНу ниче се
Так доказів нема
а вам нужны доказательства? кожа женщины под ногтями? чужая волосина в паху? мне достаточно моего мнения. если я живу дрлго с человеком, я его знаю. малейшее не то как на ладони. так и у автора. зачем играться в детективы и суды. алиби, доказательства.
Ну ниче се• 23 сентября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Вам не треба, а автор створила цю тему і пише, що доказів нема, а якщо дійсно зради нема, в чому зізнаватись, дізнання вибивати силою? Завжди можна розірвати стосунки і піти з гордо піднятою головою в охапку з річною дитиною, а можна все розвернути на свою користь.