Мамин тріль• 23 сентября 2024

У вас багато шкарпеток? Як часто ви їх викидаєте?

Носите їх роками чи як тільки з´явиться дірка - відразу в смітник?
ТриАна• 23 сентября 2024
Норм з запасом
Диряві викидаю

ЧорноброваЯ• 23 сентября 2024
Не в смітник
А перу і використовую для зберігання взуття, скручу чи їх і засовую в самий перед взуття, щоб обув не просідала за 2-3 сезони в шкафу
ЧорноброваЯ• 23 сентября 2024
А взагалі багато, може пар 30. Не рахую
Не против• 23 сентября 2024
Не думала об этом. У меня большое пальцы проблемные. Они как бы вверх торчат и постоянно рвут носки, поэтому носки летят
Міс Всесвіт• 23 сентября 2024
5 пар шкарпеток. Вистачає на два-три роки десь
Бабка-байкерша• 23 сентября 2024
Диряві викидаю
автор Мамин тріль • 23 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ого! Ви їх часто не носите, напевно🤔

Міс Всесвіт• 23 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Ого! Ви їх часто не носите, напевно🤔
Так, рідко. Десь в вересні та в квітні. Я ношу тільки плаття. Тому в мене шкарпетки під кросівки тільки в більш-менш теплу пору коли не холодно з голими ногами, далі вже колготи холодну осінь/весну, зиму. Літом тільки сандалі, під них шкарпетки не треба)
КрестьянинДиор• 23 сентября 2024
Багато пар, якщо з´явиться дірка, то викину. Поки такого ще не було
Лунтик-паунтик• 23 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
На кожен сезон по 5 пар ? Чи всього 5 ?(
Лунтик-паунтик• 23 сентября 2024
Приблизно 5 коротких , 5 довгих і штук 3-4 зимових . Мені мало , але я після війни боюсь багато на купляти одежі (( живу за кордоном , бувають переїзди .
Диряві в смітник .
Послушная• 23 сентября 2024
Ношу их годами. У меня уже около двух лет лежит пара носков, на одном из которых дырка. И заштопать не могу, и выкинуть жалко
Послушная• 23 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Везет, когда сандалии можно носить на босу ногу. Мне открытая обувь натирает
Кусюче сонечко• 23 сентября 2024
Ношу годами, покупаю качественные, не самые дешевые. Дырки ни разу не было. Немного протирались и резинка растягивалась, но это после многих лет носки. Штук 5 зимних, несколько осенних.
Сейчас штук 25 весенне-летних. Для дома плюс для улицы.
Фляшунька• 23 сентября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Не в смітник
Цікава ідея, спробую так.
Звоночек• 23 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А які і де купуєте? У моєї доньки вже на багатьох шкарпетках дірки, треба найти якісь якісніші.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 23 сентября 2024
Ответ дляНе против
Заматыввйте лейкопластырем
Есть насадки на ноготь силиконовые
Туся муся• 23 сентября 2024
Багато є, люблю різних кольорів, яскраві. Викидаю не часто, тому, мабуть, більше 50 пар. І зимових теж багато, одягаю один день в в прання. А вдома ще є чоловік, два сина і донька (яка часто хапає мої носки, розмір у нас однаковий). То всього по дому дуже багато пар.
Настасья Пицун• 23 сентября 2024
Багато, викидаю навіть раз одягнені... Працюю на підприємстві по виготовленню шкарпетки)

Миллениалка• 23 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Да ну... Зимові, літні. Це не по пару пар точно.
КапитанльнаЯ• 23 сентября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
У меня тоже всего 5,покупаю набором,если порвался то выкидываю один,а не пару
Ещё колготки,чулки
Вся в кредитах• 23 сентября 2024
Как только рвутся или кошлатятся - выбрасываю. Пар 10 наверное есть на постоянной основе. Одни выбросила, другие докупила.
Сейчас носки такого качества, что быстро теряют внешний вид.
Оцененная• 23 сентября 2024
Ответ дляЗвоночек
Последние самые прикольные и норм качества я покупала на Тему :))
Ряженка• 23 сентября 2024
4 штуки
Тумба-юмба• 23 сентября 2024
Не считала, пар 50-100, как только протерлись - выкидываю.
Кусюче сонечко• 23 сентября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
навіщо ви так робите???!
Міс Всесвіт• 27 сентября 2024
Ответ дляМиллениалка
Мені не треба ні літом, ні зимою. Тільки на кілька тижнів у вересені та квітні. Літом сандалі, в холодну пору колготи.

Взагалі не уявляю як можна носити літом закрите взуття зі шкарпетками. Жара. Тільки в сандалях зручно.