Хитрушка-чекушка• 23 сентября 2024
Що треба придбати щоб був інтернет при відключенні світла?
Хочу підготуватися бо працювати тепер буду вдома
Маю декілька думок• 23 сентября 2024
Спочатку дізнатися чи дає інтернет ваш провайдер, коли вимикають світло
Теща дочки• 23 сентября 2024
Нічого не допоможе, якщо у Вас не проведуть оптоволокно. В нас з цим проблеми. Під час відключення придбали кабель, а воно не працює, провайдер каже потрібно заявку залишити і чим більше заявок на дім, то є можливість що поставлять акумулятори.
Чорнобаївка• 23 сентября 2024
У вас оптоволокно чи заичайний? На оптоволокно павер і два дроти, на звичайний павер і олин дріт. Або упс, там в наборі зазвичай дроти є.
Чорнобаївка• 23 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
Зараз 90% неоптоволокна 4 годинки після відключення ще працюють.
Паратруперсупер• 23 сентября 2024
Оптоволоконный интернет или чтоб на альтернативных источниках энергии был запитан интернет на стороне провайдера. Если этих опций нет, то вы ничего не сделаете. Если есть - вам нужно запитать электричеством (например от павербанков) домашние роутер и модем.
Хитрушка-чекушка
• 23 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Я мабуть буду міняти провайдера бо якість мене не влаштовує
Теща дочки• 23 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Наш провайдер не працює 🤷
Безпорадна Кроко• 23 сентября 2024
Якщо провайдер подає на будинок тоді потрібен павербанк та кабель для роутера від павербанка з перетворювачем на 12V
Чорнобаївка• 23 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Тоді узнавайте конкретно по вашому провайдеруі району. У мене айпінет неоптоволокно працює мінімум 4 години після відключення, якщо до цього встиг повністю зарядитися - 6.
Кондуктор маршрутки• 23 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
Це тако ж не завжди допомогає.
В мене проведено оптоволокно. Але у провайдера ще якесь там приладдя стоїть. Коли світла не було по 3-4 години - в нього хватає запасу акумуляторних батарей. А ось коли світло зникає на 7-12 годин - інтернет зникає.
Виннипуховна• 23 сентября 2024
Автор, вам потрібно задати це питання конкретно вашому провайдеру і вказати свою адресу. Бо у одного й того ж провайдера на різних ділянках може бути різне ситуація. От вам приклад: у мене є заміський будинок і інтернет (якщо я підключаю через безперебійник) у мене завжди є, а за 2 км. від того ж провайдера інтернету немає. В чому ж підвох? Власник цього інтернету живе на моїй вулиці і є в чаті нашої вулиці, то його всі сусіди так задовбували, шо нам забезпечили інтернет
Заліковий троль• 23 сентября 2024
Я купила недорогий павербанк для роутера, його вистачає всього на 4 години бо сам роутер дуже потужний. Зараз замовила ще один такий саме повербанк, щоб переключати на нього через 4 години.
Тобто в сумі має бути 8 годин Інтернету. Наш провайдер обіцяє забезпечувати безперебійний Інтернет на період відключення
Оскорбляю всячески• 23 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
Без оптики может работать.
7+ часов держит коммутатор в подъезде провайдера, заряжается за 2 часа. У нас от него витая пара, не оптика. На роутере ИБП на 7+ часов. Автоматически переключается.
Для будущих ГПВ отлично подходит. Для блекаута- смена места жительства.
Оскорбляю всячески• 23 сентября 2024
Это хорошо что готовитесь.
Поздняя осень/зима будут сложными.
Мрію про космос• 23 сентября 2024
Провайдер сам безкоштовно всім у будинку завів оптоволокно.
Я купила дбж на 8000 мап, на 4 години без світла/ 2 зі світлом вистачає. Тому інет завжди є