Пухнасті штани• 23 сентября 2024
Чи ваш інструктор з водіння вселяв вам впевненість, що у вас вийде?
Мій на 2 чи 3 один раз сказав, що непогано виходить, але є нюанси звісно. А далі постійно критика, що «він як папуга й повторює, а я не чую». Оце цокання, коли туплю, і перед першим іспитом слова: « не розраховуйте на здачу, як би це не звучало». Я знаю звісно, що не ідеально виходить, але постійне враження, що я найтупіша людина в світі зовсім вбило всю впевненість ( хоч спочатку був такий азарт, а зараз страх помилитись постійний). Але повороти не плутаю, проблеми з рушанням немає ( хіба під гірку буває). Одним словом хочу взяти додаткові в іншого інструктора, але вже якийсь барʼєр психологічний((
Пухнасті штани
• 23 сентября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Дуже дякую!
Розумію Вас, не уявляю як можна займатися, коли не відчиваєш підтримки. Знайдіть іншого інструктора і у Вас все буде добре!
Вже порекомендували, буду пробувати катати декілька додаткових з іншим. В будь-якому випадку ще практики піде на користь. Стараюсь налаштовувати себе на краще, які б враження після навчання з попереднім не залишились..
дякую вам!)
Коржик• 25 сентября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Дорогенька, якщо я змогла, то зможуть ВСІ!
Я безнадійно тупа по життю. Здала на права 5 років тому, інструктор на першому занятті взагалі сказав ’скажіть чесно, вас чоловік заставив піти вчитись’.
Отримала права і поклала на 5 років, ні дня не сідала.
От припекло, що треба їздити, пішла до іншого інструктора приватного. Сказала зразу, якщо ви побачите, що я безнадійна, то зразу скажіть і я не стану їздити, щоб не покалічить своїх дітей і чужих людей.
Він на 3 занятті сказав, що нездатних до цього людей дуже мало. 2 %, я в цю категорію не входжу. Сказав за 10 занять посаджу за кермо. І таки да. Я просила ще занять, а він каже сідай і їдь, в тебе все вийде. Не ходи більше до мене і не трать гроші.
Хай у вас все вийде, пробуйте іншого інструктора
Якщо в Києві, дайте, будь-ласка, контакт для безнадійної🤭
Комиссия50%• 25 сентября 2024
Ответ дляКоржик
Діма 0637909964