Саме цікаве « крім того». Короче війні бути і бути
_ЯгодаМалина_• 23 сентября 2024
Это не мирный план. Это бесконечная война. Вот если б план включал в себя прекращение любых торговых отношений с рашкой всех стран,вот это было бы решение. А так,все продолжают покупать у них газ и нефть, а они на эти деньги шмаляют по нам ракетами. А,забыла, мы разрешаем транзит по нашей территории. Война войной, а торговля по расписанию.
Kot_v_meshke• 23 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
в´єтнамська війна була 30 років. Ще 27 років
Всего то ничего
Kot_v_meshke• 23 сентября 2024
Ответ дляZaviriuha
Я реально вже починаю в це вірити, одна надія була на цей саміт миру, що всядуться і домовляться
Вы серьезно? Взяли, сели и все?
Альфасамка• 23 сентября 2024
Ответ для_Irina-K_
ні. Там Індокитайські війни тривали добрих 40-50 років.
Гликерия-b010• 23 сентября 2024
Ответ дляZaviriuha
Серйозно, бо вірю що можна сісти і домовитися, якщо хотіти і тверезо думати.
З якого дива ви вирішили, що рашка хоче про щось домовлятись?
Автор, вот ваш вопрос - читали пункты мирного плана ? Где ? В оригинале от президента или в новостях ? Или в том источнике, что вы дали ? То, что назвали мирным планом - ничего не меняет. Послушайте видео Портникова, тот все правильно разложил что это и на какие сроки рассчитано.
frumoasa17• 23 сентября 2024
Це не мирний план, не план перемоги, а просто шантаж: дайте, дайте, дайте. Скоріше за всього бубочку пошлють і правильно зроблять.
Толку зараз читати ті проби, це проби якісь, бумага.
Одна, інша..., презентації на змі.
Нічого не зміниться до виборів в Сша, і як приступить до роботи нова Адміністрація. До цього будуть промови тільки і надання допомоги Україні, щоб не впала,це основна ціль.І може ще ракети дальні дадуть. Але не точно, або не скажуть.
або якась ерунда в рашці, тоже маловірогідна, але зто зна.
У заходу і у нас Різне розуміння кінця війни. Вони живуть в бульбашці НеЕскалаціі.
А це пробить може тільки подальші удари по рф. Їм нормально оте повзуче, не у них, аби не Ескалація, по їхньому. А пуйло теж нормально так - в довгу.
Треба інструменти і мотив виходу с позиційної.
Одна, інша..., презентації на змі.
Вся такая в белом• 23 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Вы серьезно? Взяли, сели и все?
А что ?Могут же о торговле и транзите газа,например, договориться.Что касается бабок,представьте, да могут,а мы чернь в расход
Ответ дляS-lana
Він каже наблизить кінець війни тільки удари по рф. Знищення їх потенціалу, все. По троху, перенесення війни їм.
До цього всі будуть грати ’ між капельками’. І захід і підень країни- брікс, і кітай.
Ще казав що варіант Замирення, не кінець війни, є, бо рашці треба буде період накопленея, .
вона піде на виконання зупинення вогню ( не кінець війни) як їй буде вигідно,
А зарах їй не вигідно, план вийти на кордони донецької. Тому те все триндьож політичного характеру.
Бурштинове намисто• 23 сентября 2024
Ответ дляZaviriuha
Ви читали? Написано, що угода для невигідної мирної угоди, а наші тільки за кордони 91 року, нам ніхто не допоможе в цьому.
Сподіваюсь, Трамп переможе, і змусить закінчити війну
Бурштинове намисто• 23 сентября 2024
Ответ дляГликерия-b010
Удалено администрацией...
Nathalie27• 23 сентября 2024
Ответ дляZaviriuha
Це не угода, а пост в каналі. Адміни (копірайтери) пабліку можуть інтерпретувати пункти угоди на свій лад.
Nathalie27• 23 сентября 2024
Ответ дляZaviriuha
Які пункти Ви б включили у свою мирну угоду і як би вмовили росію на це піти?
Ответ для_ЯгодаМалина_
Яка велика віра в справедливий Захід. (
А там кожен сам за себе. Ну Ес і Сша санкції ввели, а рашка за допомогою країн совку бувшого, Азії і турків обійшли.
Думаєте Ердоган про нас би подумав? Чи Моді? Ага
Віра в чарівника. Вона така.
А ми самі, нажаль ми не готувалися. Нажаль, в 2019 багато чого зроблено для замирення з рашкою, все звернули наше озброєння, і толку.
Зараз бачу віра в Трампа, Арестовича.. в діда мороза і т д
Ну так і живемо
Віра в чарівника. Вона така.
Ну так і живемо
Kristinka2106• 23 сентября 2024
Ответ дляZaviriuha
А когда он должен состояться этот саммит?
Nathalie27• 23 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
А що реально може змусити рашку піти на домовленості?
Я не знаю. Це автор запевняє, що можна домовитись. Ось мені і цікаво, що саме задовольнить рашку, щоб вона погодилась на мир.