Чебураха з перцем• 23 сентября 2024

Порадьте гемотолога в Києві!

Добрий день, порадниці !
Порадьте, будь-ласка, досвідченого гемотолога в Києві.
Дякую
Попельшка• 23 сентября 2024
Дорослого чи дитячого?

размахер• 23 сентября 2024
Гематолог. Ищите в отделении на рижской
автор Чебураха з перцем • 23 сентября 2024
Дорослого
So_so• 23 сентября 2024
Если серьезная проблема, то берите направление в 9 больницу.
Если финансы не ограничены, то Медиком.
Орлов долго работал в военном госпитале в отделении гематологии.
Также есть вариант в Лисоде, Анжела Товстоган, она туда перешла из Чернобыльского центра, очень хороший врач.
Тільки не онкодиспансер. Там цілий день треба сидіти в черзі , нажаль.
Ответ дляSo_so
Если финансы не ограничены, то Медиком.
Фінанси обмежені.
Я в декреті, чоловік після важкого поранення. Списали із ЗСУ місяць тому
So_so• 23 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Фінанси обмежені.
https://www.instagram.com/medoffice_group?igsh=YXN...
Савчук Василий Олександрович в этой клинике
So_so• 23 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Фінанси обмежені.
Это мужу? Тогда его должны направить на консультацию в военный госпиталь, там хорошее отделение.
Ответ дляSo_so
Если финансы не ограничены, то Медиком.
Нам для початку консультація , щоб розуміти що нас чекає. Пункцію кісткового мозку відправили зі Львова в Київ.
Коли будуть готові всі результати аналізів, плануємо на консультацію до гематолога.

Ответ дляSo_so
Це моїй мамі.
So_so• 23 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Це моїй мамі.
Тогда ждите результаты пункции, будет понятно что это, будет понятно куда идти.
Если что-то серьезное, то нет смысла идти что в маленькие частные клиники, что в большие.
Будете искать контакт в больнице где мама будет лечиться. В Киеве это может быть НИР, может НЦРМ
https://nrcrm.gov.ua/
Говорю-балакаю• 23 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Если финансы не ограничены, то Медиком.
А не знаете гемостазиолога/гематолога толкового при планировании беременности с тромбофилиямм?
Ответ дляSo_so
https://nrcrm.gov.ua/
Це зрозуміло.
Мама зараз в лікарні у Львові , сама із села в 100 км від Львова.
Хочу проконсультуватися з лікарем, щоб розуміти що робити і що нас чекає.
Чи лікуватись у Львові чи в Києві.
Але спочатку консультація толкового гематолога.
Ответ дляSo_so
https://nrcrm.gov.ua/
Дякую вам 🙏
So_so• 23 сентября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
У меня есть контакт Вознюка. Это его область. Но советовать не могу, спорное сложилось мнение. У меня проблема была другая, васкулит, заболевание такое, мне он помог. Но не раз слышала, что может хамить пациентам. Поэтому вот номер, а там сами решайте.
Тримаю свічку• 23 сентября 2024
У Львові чудові гематологи
Ответ дляТримаю свічку
У Львові чудові гематологи
Так, але я з родиною живу в Ірпені. Хочу проконсультуватися з лікарем недалеко від мене .
Тримаю свічку• 23 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Просто ви написали, що мама у Львові
Не кую, не мелю• 23 сентября 2024
Який діагноз ставлять?

автор Чебураха з перцем • 24 сентября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Просто ви написали, що мама у Львові
Мама у Львові, в 5 лікарні зараз.
Ответ дляНе кую, не мелю
Який діагноз ставлять?
Результат пункції ще не прийшов. Кров відправляли в Київ на аналіз, там зовсім інші показники ніж в районній лікарні. Лікарі вчора казали що по старим аналізам гострий лейкоз , по аналізам із Києва, що лейкозу нема, а є щось інше (лейкоцитів 50 000 в аналізі )
Чекаємо результат пункції
Не кую, не мелю• 24 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Чекаємо результат пункції
Раджу вам звернутися в НІР на Ломоносова. Беріть направлення, всі результати і їдьте на консультацію. Там гарні спеціалісти. Вище правильно написали що не має смислу йти в часні клініки, гроші неймовірні а лікарі ті ж самі. В Києві краще фінансування, є державні програми для онкохворих і якщо не дай бог діагноз підтвердиться, то будете отримувати ліки безкоштовно. Мамі здоровя.