Анонимус Я• 23 сентября 2024
З похолоданням різко погіршилось самопочуття
Другий день постійно хочеться спати, слабкість. Це нормально чи якийсь вірус?
Анонимус Я
• 23 сентября 2024
Ответ дляРобітниця
Може всд, може й вірус у малопомітній формі
Багатьом перехід на зиму дається важко (((
Я теж щось останні дні як овоч
Я сьогодні щось взагалі ледве жива. Сподіваюсь, скоро покращиться самопочуття....
Покращена• 23 сентября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Температури немає. Трохи болить горло
Це вірус у вас.
Холоду ще і не було
Ответ дляАнонимус Я
У нас за останні пару тижнів побільшало звернень - стало погано, запаморочення, велика слабкість, чомусь втратила рівновагу і тому подібне
Пов´язую зі зміною погоди, ну і війна звісно ж своє дає
Анонимус Я
• 23 сентября 2024
Ответ дляРобітниця
Полощіть кожні хвилин 20.
Може є дома таблетки для розсмоктування, типу хлорофіліпта чи щось таке?
Полощу поки водою з сіллю і содою.
Є калина, зараз ще заварю
Анонимус Я
• 23 сентября 2024
Ответ дляРобітниця
От і в мене - запаморочення, слабкість. Мабуть, таки, щось підчепила((