Бурундучиха• 24 сентября 2024

Чи планували б вагітність у такій ситуації?

Ситуація така: дітей не маю, зрозуміла, що наразі готова, та й вік вже піджимає.
Що для мене важливо: щоб дитина була бажаною і чоловіком.
Що маю від нього: ну, не знаю....якщо буде дитина - добре, якщо не буде - теж добре...я ж не знаю, як воно бути батьком, то що я можу сказати.
Мене така позиція невимовно засмучує (( бо у моїй голові чоловік каже жінці "народи мені дитину" чи "хочу від тебе дитину".
Не знаю, може то я дуже фантазую, але не відчуваю твердості від чоловіка.
Чи було у вас так? Народжували? Яким він був батьком?
Лепетун• 24 сентября 2024
Я хотіла, зараз вагітна. Вік 35, чоловік сказав, хочеш -зробим. Особоі ейфорії не мав🤣 Я й не засуджую, чоловіки починають любити дітей тоді, коли витрачають на них час і сили. І я точно впевнена, якщо що-я і без чоловіка справлюся. Але чим ближче термін родів, тим краще він себе поводить. От і взутися допоможе, і носки натягнути, і прибиральницю найняв. Але на УЗД не скажу, він і не знає🤣 Це треба все казати, але він мені прям на всіх УЗД і не треба
Невгамовна сила• 24 сентября 2024
Якщо ви хочете саме сімʼю і щоб він був хорошим татом, то не варто. Я би краще взагалі відмовилась від ідеї мати дітей, ніж народжувати з таким чоловіком. Мені важливо було, щоб чоловік хотів і був хорошим залученим татом.
Але якщо ви готові до того, що чоловік буде відсутнім (фізично чи емоційно), і хочете дитину «для себе», то так, чекати немає чого, треба народжувати.
Пирожкиня• 24 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Я бы не стала рожать от мужа , который сомневается хочет он ребёнка или нет. Поэтому от первого мужа я и не захотела рожать. Родила от второго мужа, который ребёнка очень хотел и просил. Он отец хороший и заботливый.
ой, очень часто такие просильщики потом сбегают из дома к мамочке выспаться ночью. или к любовнице, пока жена младенцем занята по уши.
никто наперед не знает.