ХвилювАллочка• 24 сентября 2024

Чи можна вважати побутові справи фізичною активністю?

Наприклад, коли тягнеш важкі торби з магазина, і тобі треба йти десь кілометра півтора? Чи коли в секонді в завоз перелапачуєш всі стійки, а потім носишся з важкезною купою речей? Це можна зарахувати у ту фізичну активність, яку рекомендують лікарі? Окрім того ще ходжу пішки від 5000 до 10000 кроків (завжди по різному виходить)
Результат:
вже голосів: 54
32 (59.26%) Так, це спортік
20 (37.04%) Звісно, ні
2 (3.7%) Свій варіант
Ксерокопия ночи• 24 сентября 2024
если каждый день так делать, то да. а если раз в месяц такой подвиг совершить, то толку нет)

автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Кожен день! Залізобетонно!
Альфасамка• 24 сентября 2024
вже винести сміття в геройство записали ліньтяйки
ЛеньГуглить_правда• 24 сентября 2024
1.5 км с торбами и бег трусцой по секу с вещами (сколько кг нагрузка?) - ну хоть регулярно то? И главное, дофамина столько же? Или больше?
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Пару бутлів з водою по 6 літрів притягнути додому - це хіба не геройство?
Альфасамка• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
ні
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Дофаміну від чого? У мене від спортзалу немає дофаміну, то каторга

ЛеньГуглить_правда• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А,ну хорошо, что вас этим секонд обеспечивает и торбы.
Едимнаморе• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Не. Это по другому называется, я только из бана, поэтому не скажу как именно. А муж в хозяйстве имеется?
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я так заробляю і витрачаю. Це життя)
T_Sp• 24 сентября 2024
Я лікар, відповідаю: ні, не дорівнює. Бо з торбами чи прибирання навантажують мʼязи не ефективно й не рівномірно, і лиш затискають, а не качають. Із перерахованого лише ходити є такою активністю. Без торб.
Поторописька• 24 сентября 2024
автор, да. Хоть по хозяйству, хоть в огороде - это физ. нагрузка меняется постоянно положение тела, повышается пульс, тд. Но не спорт, конечно, у спорта другие критерии.
ok1904• 24 сентября 2024
Не плутайте м´яке з теплим.
Навіть проста ходьба має бути за часом не менше 45хвидин монотонного руху, а не пройшовся, зайшов в магазин, вийшов постояв , пішов далі.
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Муж на війні. На мені сім‘я. І плюс дві роботи. Вам досі хочеться ляпнути щось нецензурне?
Едимнаморе• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Да. До сих пор.
Тримаю свічку• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Вы каждый день тягаете домой бутли по 6 л? Зачем вам столько воды? И каждый день торбы с продуктами, и забег по секондам?
ЛеньГуглить_правда• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Я так заробляю і витрачаю. Це життя)
Ваше, разве что. Ну и не только ваше, в смысле, но и других загнанных баб((
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляok1904
Не плутайте м´яке з теплим.
Я вказала, скільки в мене кроків. Це не пройшовся до магазину і назад.
ok1904• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Не кроки важливі а монотонність, щоб організм ввійшов в режим. 45хвилин монотонної ходьби,це не х сумками по магазинах.

Тримаю свічку• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
От 5 до 10 тыс шагов это мало, если честно. Я сходила на работу и пришла домой - 12,5 тыс шагов, это я еще в обед сегодня не выходила. Еще час с собакой буду гулять.
ok1904• 24 сентября 2024
У Вас виходить як на залізниці. Рушив потяг, різко зупинився, рушив, зупинився . А треба рушив і рух, рух, рух..
Басейн добре, але це має бути 45хвилинне плавання не достаючи дна, тоді навантаження і закачується м´язи., а те що проплили від бортіка до бортіка стали, знову поплили. Нє, це не воно
Гірчинка• 24 сентября 2024
Ну хоч щось
Я взагалі мало рухаюсь
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Так, кожен день. Або вода, або продукти. Все зїдаєттся і випивається.
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я про своє і кажу. Я просила оцінювати моє життя? Я запитала чи дорівнює такі навантаження фізичній активності. Вашу думку з приводу якості мого життя я не питала.
Гірчинка• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Я не думаю, що носити важкі сумки - це корисно. Особливо для тих, хто веде малорухливий спосіб життя. Краще два рази вийти, але не носити важке
ok1904• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Всі ми рухаємося, але рух, це ще не спорт
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляТримаю свічку
У вас є час, у мене нема. Ви в білому пальто лише в порівнянні зі мною. А хтось кожен день по 40 тисяч наярює. І ваші 12,5 тисяч кроків взагалі ні про що порівняно із ними
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляГірчинка
Це ж скільки треба мати вільного часу, щоб по два рази виходити?)
ok1904• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Це час для свого здоров´я, він безцінний.
Гірчинка• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ну ми ж говоримо з точки зору здоров´я. Так от корисніше - двічі пройтися, але менше навантаження