Харчовий тріль• Изменено 24 сентября 2024

Люди, які постійно дивляться у телефон у транспорті, що ви там виглядаєте?

Просто цікаво. Зайшла у вагон метро - 9 людей із 10 щось дивляться в телефоні.
Що ви там читаєте?
Результат:
вже голосів: 185
46 (24.86%) Читаю новини
44 (23.78%) Гортаю стрічку Інстрагр. чи ФБ
27 (14.59%) Інше
18 (9.73%) Читаю книгу
17 (9.19%) Переписуюсь в телеграмі чи інш
17 (9.19%) Не дивлюся в телефон
11 (5.95%) Дивлюся рідко
5 (2.7%) Читаю щось по роботі
0 (0%) Розглядаю фото
0 (0%) Шукаю рецепти
Соображалочка• 24 сентября 2024
Все вышеперечисленное
Читаю форум, фб, книгу, новости, телеграмм
Дюймовочка• 24 сентября 2024
Це мій единий вільний час,коли я їду з однієї роботи на іншу
ДелайКак_Я• 24 сентября 2024
Мне подходит несколько вариантов - читаю книгу, фб, телеграмм, советчица
Сижу_и_плачу• 24 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
Чита новости и волосы дыбом. Завидую тем, кто может читать книги. Сильные вы, духом
я люблю читать, но в транспорте не могу - начинает укачивать что ли
Вакцениро Вона• 24 сентября 2024
Ответ дляКоролева краси
Чем вы гордитесь? Равнодушием?
ДелайКак_Я• 24 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
Не читайте новости.
ЭтаваНиМожетБыть• 24 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Якщо у Вас айфон - там прикрутили фішку від захитування ) типу якісь цятки на екрані, не дають захитатись ) але я ще не пробувала.
Кумедний ґудзик• 24 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Мені навпаки не цікаво було сидіти та думки думати свої, скучно це, а на людей дивитись не цікаво.
І байдуже на кожного хто був там, абсолютно, тому дивний ваш коментар.
Я пориналась у свій телефон, який дає можливість одночасно побути десь в іншій країні, з іншими людьми, на роботі, на морі, десь в космосі) і т.п….
Тому ваш коментар про те що хтось боїться абсолютно чужих людей на яких чхати - дивний.
Ну то ви тікаєте від реальності,від себе,думки свої думати не можете. А це не добре
Hench• 24 сентября 2024
Я наприклад в метро дивлюсь порно, навіть без навушників, на всю гучність. А що ще робити.
автор Харчовий тріль • 24 сентября 2024
Ответ дляHench
Вы друг осьминожки, судя по всему
Hench• 25 сентября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Вы друг осьминожки, судя по всему
Хентай не люблю, я більше по класичному...бдсмУ.
Ms. Любмая жена• 25 сентября 2024
Не постійно дивлюся. Відповідаю на повідомлення в телеграмі та перемикаю музику. Для читання або гортання стрічки не той стан
Моя улюблена страшко• 25 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Граюся три в ряд.
А я в mergedom)))
Бабця в мештах• 25 сентября 2024
Ви не знаєте що вам в телефоні поглянути чи навіщо вам така інфо?