Некомильфо• 24 сентября 2024

Вступ до Словаччини 2024

Дівчатка, чиї діти в цьому році пішли вчитися до словацьких вузів, то правда, що в цьому році великі проблеми з поселенням в гуртожитки. Плануємо вступ на наступний рік. А одна колега розповідала, що поїхали діти на навчання, а їх в гуртожитки не поселили.
Кусман Сиру• 24 сентября 2024
Мой поступал в колледж, общежитие предлагали. Но мы квартиру снимаем, так что отказался.
Как в вузах с этим - не знаю...

ГейТуда• 24 сентября 2024
всі три роки таке, гуртожитки не розраховані на таку кількість,
+ в Бра - взагалі старезні плісняві приміщення,
я б вам радила зайти в групи
https://www.facebook.com/groups/ukrtrnava/ - Трнава - місто студентів
і
https://www.facebook.com/groups/ukrajincivsk/ - тут вся Словаччина
і почитати старі дописи, і свій запит розмістити, там багато наших

і хай дитина вчить словацьку по 2-3 години кожного дня, це дуже важливо - зовсім інше ставлення тоді
Железобетон• 24 сентября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Как в вузах с этим - не знаю...
За скільки знімаєте?
Сам живе?
Луноликая Вика• 24 сентября 2024
знаю по опыту Словении и Австрии, там надо бронировать общежития за 6-8 месяцев до поступления, никто и никогда в последний момент не поселяется
как в Словакии не знаю, но думаю аналогично
автор Некомильфо • 24 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
я б вам радила зайти в групи
і

Плануємо в Братиславу. З лютого вчить мову. Спочатку групові були заняття, зараз індивідуальні.
автор Некомильфо • 24 сентября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Как в вузах с этим - не знаю...
А яка вартість житла.
ГейТуда• 24 сентября 2024
Ответ дляНекомильфо
якщо є залежність від гуртожитку, в Бра я б не радила, там з гуртожитками швах, або немає, або жесть пліснява і вонюча. Або одразу шукайте гроші на проживання. Гарсонка 500-550, якщо пощастить.

Miroslav09• 25 сентября 2024
Кімната в Братиславі 300-350 євро. Гуртожиток 100-150 євро. Спілкувалася зі студентами, говорили, що гуртожитки дуже добрі, гарний ремонт. Показували фото. Але не всіх селять, бо не вистачає місць. Буває таке, що деякий час люди живуть в квартирі, потім звільняється гуртожиток. Знаю (сама читала), що в Трнавському університеті можна знімати кімнату, щось ціна до 200 євро. Є група в Телеграм Навчання в Словаччині, там Вам підкажуть більше
Кусман Сиру• 25 сентября 2024
Ответ дляНекомильфо
А яка вартість житла.
Общежития? Не знаю, не спрашивали. Ему просто сказали что если нужно общежитие, то надо писать заяву. Но нам не актуально было
Но это не Братислава.