Карусель-весель• 24 сентября 2024

Нащо вони про мене говорять

Зараз я зі своєю подругою разом працюю. Нещодавно вона почала зустрічатись з нашим колегою. Вона мені часто розповідає про їхні стосунки, а також згадує, що вони часто обговорюють мене, особливо її хлопець. То на його думку я надто спокійна та ввічлива, то він каже, що я багато уваги приділяю зовнішньому вигляду, напевно довго на роботу збираюсь. Не можу зрозуміти нащо про це говорити. Ви як думаєте?
Ума Палата• 24 сентября 2024
Думаю для чого ви видумуєте таку фігню

автор Карусель-весель • 24 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
Думаю для чого ви видумуєте таку фігню
Я?
Ума Палата• 24 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Я?
Ви
Ответ дляУма Палата
Ви
Це подруга розповіла мені
Сокодавка ще та• 24 сентября 2024
Ваша подруга - дура, что еще сказать…
Они могут обсуждать кого угодно в целом, но зачем это выносить?
Зачем это нужно ей?
И зачем вообще все это нужно ее молодому человеку если ему интересна она а не вы?
Ответ дляСокодавка ще та
Ваша подруга - дура, что еще сказать…
Зачем это нужно ей?
Вона часто розповідає, що з ким обговорює
Сокодавка ще та• 24 сентября 2024
Это знаете, от нехватки тем для общения, (что странно для свежеиспеченных влюбленных) начинают обговаривать хоть что-то или кого-то, и вуаля - тема для общения вечная. Пока кому-то не надоест

Планшетница• 24 сентября 2024
Так спитайте її. Таню, вам більше немає чого обговорювати окрім мене? До мене є якісь претензії чи чого то ти мені розповідаєш?
Ответ дляСокодавка ще та
Ви маєте рацію, скоріш за все так є
Ответ дляПланшетница
Я думала над цим
Сокодавка ще та• 24 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Люди рассказывают тогда когда их слушают. Не слушайте, скажите что вам не интересно.
Подругу с такими темпами вы и так вероятно вскоре потеряете.
Ответ дляСокодавка ще та
Спробую
Планшетница• 24 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Я думала над цим
Так спитайте її прямо. Нащо мені ця інформація і чого я вам така цікава, у вам інших тем немає про що поговорити?
Ждушечка• 25 сентября 2024
Странные они какие-то.Мы когда с будущим мужем встречаться стали,для нас вообще никто и ничего не существовало.Еще и секс по несколько раз в день, какой-там кого-то обсуждать....