Світлана-6b23• 25 сентября 2024

Не проходить герпес

Доброго дня. Сильно обвітрилися губи на губі виліз герпес. Спочатку були пухирці, тепер корочка, потрохи заживає, але залишилось червоне пятно, що робити, як його вилікувати. Вже переживаю щоб, поганого чого не було. Піду до лікаря. Може в когось таке було, червоне пятно після герпесу, скільки проходило. Було 1.5 року тому на цьому ж місці, пятно проходило дуже довго.
Mirinda78• 25 сентября 2024
Как проходит не знаю, быстро. В следующий раз, как только намек на герпес, то 2 таблетки ацикловира с интервалом 2 часа

Irina898989• 25 сентября 2024
мазать корвалолом каждый час-у меня за 3 дня проходит
Дерматолог посоветовал лет 10 назад ещё
Инич• 25 сентября 2024
Если просто пятнышко осталось, то оно может долго проходить. Но в итоге исчезнет. Не знаю, от чего это зависит, может, от близости какого-то сосуда. У меня тоже по-разному бывает. То быстро, то очень долго.