Я весела булька• 25 сентября 2024

ІПАГ, як туди записатися? Цікавить Донський Борис, імунологія

Майже рік не настає вагітність, два рази були біохімічні. Репродуктологи назначають аналізи поверхневі та, відповідно, нормально діагноз та лікування не ставлять, хочу повністю розібратися зі своїми імунними реакціями та отримати адекватний план лікування. Коли дзвониш по зазначеному номері на сайті ІПАГ, то слухавку не беруть. Можливо, хтось знає, як туди попасти) Буду дуже вдячна.

P. S. Маю не сильно ядрьоний АФС, антиспермальні антитіла є, але теж невисокі, густа кров та був легкий Хашимото (АІТ, але його швидко вийшло за один цикл поправити).
So_so• 25 сентября 2024
..

Янгол в камуфляжі• 25 сентября 2024
Это деньги на ветер, и он не специалист, просто пиарят, чтоб деньги с вас струсить,
автор Я весела булька • 25 сентября 2024
Ответ дляSo_so
..
Дякуюююю!
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Йой( А ви були у нього? Кого порадили би?
Янгол в камуфляжі• 25 сентября 2024
Ответ дляЯ весела булька
Я вам как врач советую, впм нужно искать просто хорошего гинеколога, ищите в отделении гинекологии больших больниц. И репродуктолог впм не нужен