Обстановщица• 25 сентября 2024

Життя без чоловіка закордоном і бути нещасною чи в Україні щасливою сімʼєю

Дякую_аж_підскакую• 25 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
это путь в бездну
рано или поздно она закончится
и что потом?
Вот когда закончится, тогда и будем думать

Дівчина Бобула• 25 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Мріяла про смажену картоплю місяці два. Нарешті
Приятного
Акуна_Матата• 25 сентября 2024
Мы выехали семьей из Киева ,был выбор -жить в красивом доме и ждать прилетит -неприлетит ,живем на сьеме, в двушке -после 200 кв это странно-но мы вместе.Я не представляю как могли б жить раздельно .Пройдут темные времена ,а там решим .”Зорко лишь сердце-самого главного глазами не увидишь”
Володарка мрій• 25 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В Германии халява
Хіба, якщо ви звикли до низького рівня життя
Прикуси Язика• 25 сентября 2024
Ответ дляОбстановщица
Діти є
Чоловік є в Києві

Але я більш не повернусь до чоловіка якшо поїду закордон
А чого так сурово?
Снегопадка• 25 сентября 2024
Ответ дляОбстановщица
Діти є
Чоловік є в Києві

з Києва
Продаю витрішки• 25 сентября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
А у меня никто из знакомых. Но правда мы все 40+ и из выехавших подруг только две были одинокие.
Як раз мені і моїм знайомим 40+. Без проблем познаходили. Якзо нашімужики зажрались, бо їм і готуй, і щоб гарна була, і те і се..то закордоном зовсім по-іншому. Тебе цінуюють за те що ти є. І якщо ти зовсім не не будеш прибтрати і готувати, то нічого не зміниться. Чоловік стане і сам це зробить. Бо жінка там НЕ ЗОБОВ´ЯЗАНА виконувати хатню роботу. А якщо вона приготує, то це прямо вау...як цінується
Теща дочки• 25 сентября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
В Украине остаюсь с мужем не выезжала, но у нас нет детей, если бы были дети не знаю как бы поступила...
У мене є діти, ми всі вдома
Снегопадка• 25 сентября 2024
Якщо у автора навіть виникає таке питання, то ніякої щасливої сім´ї тут у неї немає. Ті, у кого щасливі сім´ї не розглядають такі питання.

Сиамская сороконожка• 25 сентября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Мої всі знайшли пари 43-46 років. Я вже в Париж і Мюнхен їздила в гості)))
Дякую_аж_підскакую• 25 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
То, что в Германии низкий, в Украине - выше среднего
Сиамская сороконожка• 25 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
І ви в кожній темі хвастаєтесьь?))
ДеньгиНеСдаю• 25 сентября 2024
Мені в Україні без чоловіка комфортніше ніж з чоловіком за кордоном. Не їхала два роки , але все ж таки виїхали заради сина і дуже мені хочеться до дому, мабуть залишу дитину батькові а сама повернуся.
Сільський ансамбль• 25 сентября 2024
Ответ дляОбстановщица
Діти є
Чоловік є в Києві

Вот это любовь почему не вернетесь?
Сільський ансамбль• 25 сентября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
За границей не могли пожарить мы в Париже жарили
Блискавка• 25 сентября 2024
Конечно, с мужем лучше. У меня все знакомые к мужьям вернулись.
Блискавка• 26 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Классно