Чорт і Шо• 25 сентября 2024

Чи видно другу смужку на тесті?

Більше 2 років не можу завагітніти. Мені 23, чоловіку 24. По здоров’ю все супер і в мене і в чоловіка, це підтверджували багато лікарів. Після тривалої перерви від лікарів, знову звернулась і лікар помітила низький прогестерон. Типу як варіант яйцеклітина запліднюється, але не прикріплюється. Пʼю гормон прогестерон. Сьогодні 8 день після овуляції і я помітила леть помітну смужку, але не розумію чи це точно вона, чи реагент. До затримки ще 3 дні. Додаю фото тесту і це ж фото з контрастом. Підкажіть чи ви теж це бачите?

Якщо в цьому циклі не вийде, буду перевіряти ендометрій. Хтось з таким стикався?

Напевно зараз я просто чекаю підтримки🤞🏻
автор Чорт і Шо • 25 сентября 2024
Ще помітила, що симптоми всі як перед місячними, проте такі ж і при вагітності, тому на них не орієнтуюся. Набрякли груди, тягне живіт, але для мене це все звично. Проте вже другий вечір маю відчуття начебто в мене підвищена температура, проте її немає.
автор Чорт і Шо • 25 сентября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Автор, почитайте Ольгу Білоконь і інших доказових гінекологів/ репродуктологів. Є хороша книга «Я вагітна. Що робити?». Там докладно описується механізм овуляції і роль прогестерона в ній. Якщо коротко: прогестерон - це наслідок успішної овуляції. Його недостаток у другій фазі циклу може вказувати на те, що овуляція не відбулась, але ніяк не може бути причиною. Навіть більше, препарати прогестерона можуть завадити настанню овуляції, якщо почати їх пити «невчасно».
Знайдіть кращого лікаря собі, бо це дуже антинаукове призначення.
Ви робили фолікулометрію, відслідковували овуляцію хоча б пару циклів? Можливо є проблема з овуляцією, але вона вирішується не прогестероном.
Удачі вам, нехай все вийде!
Овуляція підтверджена на узд. Прогестерон ввели як раз після неї.

Овуляцію відстежувала разів 7 за весь період планування, тому впевнена що вона є, просто пізня)
Люда-0acd• 25 сентября 2024
А я бачу 🫣дай Бог щоб це було воно🥰🩷
Сапай вазони• 25 сентября 2024
Кристально чисто пока что
Кукарикуууууу• 25 сентября 2024
Ответ дляЛюда-0acd
А я бачу 🫣дай Бог щоб це було воно🥰🩷
Що бесите? Де?
кураГАЛЯ• 25 сентября 2024
Автор, простите, я полоску вторую не вижу. Но пусть все получится
Горня капучіно• 25 сентября 2024
Ответ дляСонечко
Первая любовь у всех несчастливая и рано или поздно заканчивается расставанием.
Ваш муж, я надеюсь, не первая любовь? А то останетесь разведёнкой с прицепом.
Тупіше коменту мабуть ніколи не читала 💩💩💩💩
Творческий типаж• 26 сентября 2024
Автор на першому фото нічого не видно, на другому щось ніби як видніється. Бажаю щоб через день була вже чітка друга смужка❤️ можливо трішки зарано ви зробили цей тест🫣або якщо є можливість то здайте завтра кров на хгч і вже точно будете знати результат
DariaBonda• 26 сентября 2024
Ответ дляКиця-бриця
Автор, Вы с 21 года пытаетесь забеременеть? А у Вас образование есть, достаток в семье? Вижу одну полоску на тесте
боже, яка вам різниця 🤦🏼‍♀️ навіть якби цього всього не було, яка ваша справа взагалі?!!! питання в темі не про освіту та достаток, а про те чи є друга смужка!
DariaBonda• 26 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую вам за підтримку. Не думаю, що у чоловіка були слози на очах, коли ми обоє стресували через не настання вагітності від того того шо не виходить просто так. Зараз йому нічого не говорю за тести (мрію припіднести для нього цю новину сюрпризом), але він каже, що я змінилась😊 Навіть животик гладить і каже «ти там прикріплюйся, ми тебе чекаємо»🥹

Тому в чоловіку і в нашому рішенні я впевнена)
🥹🥹🥹 це так мило! Бажаю вам скоріше зробити такий довгоочікуваний сюрприз 🫶🏻🥰🥰🥰
КАПСЛОЧНИЦА• 26 сентября 2024
Нет полоски. Перестаньте пить прогестерон, он ничего хорошего не даёт и его эффективность не доказана
Перша леді колгоспу• 26 сентября 2024
Автор, сегодня тестик делали?
Жанна -c6eb• 26 сентября 2024
Восьмий і девʼятий день після овуляції . Зараз вже 20 тижнів, бажаю і вам , щоб сьогодні ви побачили вже другу смужку 🥰🤞🏻
Бараболька• 26 сентября 2024
что значит все проверили? фоликулометрию делали? маточные трубы проверяли?эндометрий в норме?и зачем прогестерон?
автор Чорт і Шо • 26 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Фолікуметрія в нормі
Труби прохідні
Прогестерон низький, тому й назначили.

Якщо в цьому циклі так нічого і не вийде, в наступному циклі буде перевірка ендометрія. Це єдиний аспект який залишився не перевірений.
автор Чорт і Шо • 26 сентября 2024
Ответ дляЖанна -c6eb
Дякую ❤️ Сьогодні також зранку зробила тест і ситуація така ж. Під конкретним кутом щось видно, на звичайному фото не помітно. Проте коли це ж фото кидаю на контраст, то видно тінь другої смужки.
Чекаю завтрішній ранок, щоб знову переробити тест🤞🏻
Перша леді колгоспу• 26 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Може краще здати кров на хгч і знати точно?
Бо тести можуть тільки нерви мотати
автор Чорт і Шо • 26 сентября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Бо тести можуть тільки нерви мотати
Мені лікар сказав на конкретний день цикла йти здавати аналіз хгч, а до нього ще 4 дні(
Вирішила завтра переробити знову тест зранку, і якщо я знов щось побачу, то одразу піду і здам хгч, бо не витримаю🙈
Ria-67• 26 сентября 2024
Не спішіть робити тест, рано. Мені ледь помітну смужку видало на 3 день затримки.
Smileface-6c13• 26 сентября 2024
Я б здала хгл, він точніший. Здала в 3й день затримки був шось 400+, а на тесті ледь-ледь помітна смужка
Цвіпканя• 27 сентября 2024
Автор, купіть тест в Аврорі золотий. Він показує раніше за всіх, перевірено!
І напишіть будь ласка сюди, дуже цікаво!
Бажаю Вам 2смужок !!
автор Чорт і Шо • 27 сентября 2024
Не витримала і здала сьогодні кров на хгл, тому як тільки буде, поділюсь з вами)
3 день підряд, я бачу на тесті ледь помітний слід, можливо то просто реагент, а можливо це вже мені ввижається 🙈 Залишилось дочекатись результатів 🤞🏻
Жена аллигатора• 27 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Я щиро вам бажаю щоб це були ваші дві смужки
огидно читати тих людей які і за вік зачмирять
Мені 20, чоловіку 23
2 роки не можемо завагітніти
Я у вас вірю❤️
автор Чорт і Шо • 27 сентября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Мені 20, чоловіку 23
2 роки не можемо завагітніти
Я у вас вірю❤️
І я вам безмежно бажаю побачити ті 2 смужки🫶🏻 Розумію, наскільки вони бажані😊
Цвіпканя• 27 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
А покажіть тести, які робили вчора, сьогодні
автор Чорт і Шо • 27 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я їх бачу, але в мене відчуття шо це вже глюки в мене від сильного бажання😂
Вже чесно кажучи зрозуміла, що це не вагітність, бо яскравішою вона не стане, навіть для мого бачення🙈
Вирішила не мучити себе тестами, чекаю результат хгл і скоріше всього чекаю місячні
Десь о 19:00 має бути результат аналізу, обов’язково скину сюди, як завершення історії😊

Сьогодні 28 день циклу і 9-10 день після овуляції
Цвіпканя• 27 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо

А в кольоровому варіанті є?
Колись я теж тут питала чи бачать другу смужку, всі кричали, що нічого немає. Але виявилась вагітність, бо я її бачила ))
автор Чорт і Шо • 27 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
А в кольоровому варіанті є?
Ось, але тут я і сама розумію що по фото нічого не видно
Бараболька• 27 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Фолікуметрія в нормі
Труби прохідні
Прогестерон низький, тому й назначили.

все еще получиться не переживайте. вы и так видно все проверили. спермограмма в норме? и мой врач еще ттг говорит контролировать
Бараболька• 27 сентября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
скорее всего хгч будет 1,2 уже очень слабые полоски. это скорее место под полоску.если так затемнять то после высыхания на всех тестах есть полоски