Шиворот Навыворот• 25 сентября 2024
А давайте по іншому на тему про спасіння котиків та дітей
Ваша дитина гине в пожежі, в страшних муках. При цьому поруч з вашою дитиною була сусідка, яка мала можливість її врятувати, але побігла рятувати свою 16-річну кицьку.
Як ви до неї ставитиметесь?
Результат:
вже голосів:
25 (67.57%)
Ненавидітиму
12 (32.43%)
Ставитимусь з розумінням
к.Буланова• 25 сентября 2024
Питання жесть
Сподіваюся, ніколи життя не поставить перед таким вибором.. ні мене, ні інших
Попадалочка• 25 сентября 2024
У меня нет детей, но возник другой вопрос, а почему рядом с ребёнком соседка?
Твоя космішна• 25 сентября 2024
Почему вашего ребенка должна соседка спасать? Вы многих соседских детей спасли? Бредятина
Царівна Жабка• 25 сентября 2024
Ок, оставим в стороне откуда я знаю что соседка была и могла спасти и не спасла. Понятно что буду ненавидить. Но мало ли кто что чувствует ? Думаю соседку то будет меньше всего волновать
Шиворот Навыворот
• 25 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
Питання жесть
Згодна, але кількість людей, які б ’рятували’ своїх тварин в попередніх темах мене шокує. Мене з дитинства вчили ставитися до інших так, як я б хотіла щоб ставилися до мене. І я розумію, що я б ніколи не пробачила людину, яка могла умовно подати руку моїй дитині, але побігла рятувати стару кицьку
мимАпроходила• 25 сентября 2024
Обострение? Это уже какая тема за сегодня? Свои коты-чужие дети и пожар.
Царівна Жабка• 25 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Соседка- маньячка, потом после пожара пришла и похвасталась что видела как ребенок горел в страшных муках и специально не спасла. Или еще какой бред
Твоя космішна• 25 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Вам никто ничего не должен. Смиритесь
Царівна Жабка• 25 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Да кого на самом деле интересует ваша рука, ваши чувства и ваше прощение? По большому счету никого другие люди не волнуют
Твоя космішна• 25 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Ща автор дофантазирует )
ПробілНеПрацює• 25 сентября 2024
Автор, в реальности никто не знает как поступит.
Возможно от страха человек вообще впадет в ступор и никого не спасёт, а может двоих, а может ребенка, а может своего кота.
Я когда-то в банке работала и у нас постоянно были обучения как действовать если в отделение зашли грабители. План действий мы знали наизусть все. Когда отделение грабили никто не нажал тревожную кнопку, кассир не выдавала медленно деньги и даже не сдвинула ’куклу’. Безопасники были в шоке
Твоя космішна• 25 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
В критических ситуациях так может парализовать от страха, что даже себя не спасешь (
Царівна Жабка• 25 сентября 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ща автор дофантазирует )
Да пускай. Просто смешно что автор искренне считает что надо жить так чтоб ни в коем случае никому ничего не сделать и даже не не сделать. Вот чтоб никто не обижался, а это невозможно. И неважно что за ситуация.
Я вон денег не дала - тоже сволочь и меня ненавидят. Ничего, живу как-то
Украиночка• 25 сентября 2024
Своє завжди ближче. Дитина, киця, собака, косметика, колекційні фігурки, рарітетні меблі. Які претензії до іншої людини ? Аби то ратівник був, то вже б були питання
Твоя космішна• 25 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Если всем давать, давалка отпадет) правильно сделали.
И в жизни обычно такие как автор сами плюют на всех и вся, а для себя что- то требуют и вот возмущаются , что кошка дороже ее жеребенка
Царівна Жабка• 25 сентября 2024
Ответ дляТвоя космішна
Все хотят чтоб мир к ним был добр и внимателен, а они по обстоятельствам конечно.
Ламборджини• 25 сентября 2024
Автору обидно что все не готовы спасать чужих детей. Автор, а на что готовы вы: спасти одного вашего ребенка или 20 чужих детей, а?
Шиворот Навыворот
• 25 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Да, ось тут згодна, це вже дуже важке питання.
Украиночка• 25 сентября 2024
Ще спитаю, от ви б (як у вас є діти чи немає, без різниці, як є, то беремо до умов, що вони в безпеці в цей момент, як немає то немає) полізли б сусідську кицю/собаку/хомяка рятувати з пожежі?
Психологічка• 25 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Але для неї її кицька, з якою вона прожила 16 років набагато цінніша, ніж чужа дитина.
Питання в тому, де були батьки дитини і чому залишили її одну.
Гостра на язик• 25 сентября 2024
Дивне питання. Чому вона має рятувати вашу дитину, а може котик - це єдине, що у неї є і він вже з нею живе 16 років. Може для неї це по цінності як дитина
Гостра на язик• 25 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Їй пофіг пробачили її б ви чи ні. Ви навіть не подруга, а сусідка, чому вона має рятувати вашу дитину, а не кота, який з нею прожив 16 років
Шиворот Навыворот
• 25 сентября 2024
Ответ дляПсихологічка
Так да, я ж це розумію. Всі мотиви чому люди роблять такий вибір вже були озвучені в топ темі. Питання в тому як би ви до цієї людини ставилися. От ви б рятували кицьку і хтось інший обрав рятувати кицьку, а ваша дитина загинула. Ви б не тримали зла на того, хто міг її врятувати але вирішив не робити цього?
Питання ж просте, але я так розумію у всіх спрацьовує відразу злість на фразу про смерть дитини.
Гостра на язик• 25 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
І от що толку допомагати людям, все одно подяки 0 буде, впевнилася на досвіді. А їй як потім жити? може вона самотня і це єдине, що у неї є.
Украиночка• 25 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Для інших людей їхня стара киця, собака, хочячок куди ближча та цінніша ніж інші люди. Тут мова про те що людина ризикує своїм життям за своє саме дороге та цінне. За дороге інших ризикувати ніхто не хоче, своє життя цінніше. Це нормально