Кинг-Конгша• 26 сентября 2024

У кого есть растение «Роза пустыни»? Тяжело выращивать? Покажите фотку

Можете показать фото вашего?

Фото не моё,
празники не помню• 26 сентября 2024
я пыталась пару лет..
потом бросила
все дохло

НЛОша• 26 сентября 2024
Уже года три стоит, время от времени сбрасывает листья.
Мастер Пис• 26 сентября 2024
ва красивенько
Ленне-Рейма• 26 сентября 2024
Яка краса! І я такий хочу
Allein74999• 26 сентября 2024
У меня у подруги, ему уже много лет. Не хочет размножаться отростками( у нее растет отлично
автор Кинг-Конгша • 26 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
И не цвело ни разу или были цветочки?
НЛОша• 26 сентября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
И не цвело ни разу или были цветочки?
Раз начал формировать бутоны и сбросил. С кактусами как то проще в уходе.

Зашла на 5минут• 26 сентября 2024
В мене не прижилось. Мабуть йому сонця багато потрібно. А в мене західна сторона
Мастер Пис• 26 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
кактус цветет быстро, пару дней всего(
НЛОша• 26 сентября 2024
Ответ дляМастер Пис
кактус цветет быстро, пару дней всего(
День всего. У меня еще стрелиция есть, все жду когда зацветет.
Малая еще та• 26 сентября 2024
Красивый какой.
Но наверное очень прихотливый
Мастер Пис• 26 сентября 2024
о а оно что ядовитое? погуглила, так как первый раз вижу, понравилось)
Новопоштинская• 26 сентября 2024
Их очень любит паутинный клещ. Нельзя заливать, пересушивать....
Поищите, много групп по выращиванию именно адениумов.
Мастер Пис• 26 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
я когда приезжала к своей бабушке в Крым, у нее всегда на мой приезд зацветал кактус, я захожу в комнат - а там такооой запах, сразу спрашиваю - зацвел?? это было так необычно, большой желтый цветок
Пушка заряджена• 26 сентября 2024
Є в фейсбуці декілька груп з аденіумами.
Я з насінини вирощувала. моєму ’чахлику’ більше 12 років. жодного разу не було квітів. періодично листя скидує все. Але я знаю, що невірно доглядаю за квіткою.
ще купувала вже з квітами рослину ( вирощену не з насінини з гарним каудексом, а з черенка). То прожила в мене роки 3, то я її восени залила ( було холодно і я часто пливала).
Б´ю байдики• 26 сентября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
И не цвело ни разу или были цветочки?
Уже 5 лет растет, не цвело ни разу. Очень проблемное растение. Его надо формировать, травильно корни размещать. В общем гемора....
Барбітта• 26 сентября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Їсточки вони добре люблять. Колись теж аденіуми посіяла, на форумі сиділа. А росли вони класно і квітли розкішно у тих, хто мав теплицю вдома і гарну органіку добавляв ( я про гній і перегній).
Б´ю байдики• 26 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
Та ну. Они пустынные растения, откуда там гной и перегной
Божий одуванчик• 26 сентября 2024
Ответ дляМастер Пис
кактус цветет быстро, пару дней всего(
Такий так.
А є кактуси, які довго цвітуть. У мене місяців півтора цвів кактус. Тільки дрібними квітками.

автор Кинг-Конгша • 26 сентября 2024
А я семена заказала)) наивная.
Теперь думаю что ничего не получится
Божий одуванчик• 26 сентября 2024
Ответ дляМастер Пис
кактус цветет быстро, пару дней всего(
Ось. Цей з липня цвіте. Зараз вже пара квіток, а було по 6-8 спочатку, перші півтора місяці.
Б´ю байдики• 26 сентября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А я семена заказала)) наивная.
Теперь думаю что ничего не получится
Семена вообще гиблое дело. Я покупала укорененный отросток 3 летний и он был см 15. А семенами Вы играться лет 5 будете чтобы каудекс нарастить
Барбітта• 26 сентября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Там вони ростуть в своєму середовищі. А тут їх добре стимулює добриво і органіка.
Бачила результати і есперименти , хто як вирощував.
Обесум і у мене був у грунті для кактусів і місто, де жила південне . Він тупо сидів на місці з періодом : трохи краще - скинув листя.
Для квартири зовсім ніяк, хіба ті, що глибоко вивчали всі його біологічні цикли росту і додавали мінеральні добрива, коли треба і скільки , і чого добивались якогось цвітіня. Сортові, то , взагалі , засада. Міні не цвітуть.
Барбітта• 26 сентября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Мамілярія класс! Гарнюня! Ще ребуції охоче цвітуть без проблем.
Пліснявілий сир• 26 сентября 2024
Похоже на маленький баобаб) Я по названию темы думала это суккулент какой-то.
Б´ю байдики• 26 сентября 2024
Растение как на фото не меньше 7-8 лет, исходя из размера каудекса ( толстой части внизу)
Божий одуванчик• 26 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
От тільки голими руками її не взяти і звисає з горщика, думала комусь віддати. А тут вона зацвіла і продовжує жити у мене.
Кактусик поруч теж добре цвіте, але квіточки маленькій і світлі, не яскраві.
Барбітта• 26 сентября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А я семена заказала)) наивная.
Теперь думаю что ничего не получится
Та нічого. Пограєтесь, мало лі шо)). У мене виростали і каудекс зразу видно, що формують. Тому, найкрасивіші залишала. Але все ж піднадоїли місце займати. Треба ретарданти додавати, щоб не витягувались, а компактні росли. Ще пам´ятаю, як популярним була мазь ( назву не пам´ятаю), яку намазували на зріз для стимуляції розгалудження. А не один стовбур був. Але буває вони і самі зразу на дві гілки рогаточкою ростуть. Отакі залишала.
Барбітта• 26 сентября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Треба тканиною у декілька шарів її брати. Витягти і пересадити рівненько. Або тоді вже після цвітіння віддати. Але мамілярія, схоже, проти цього).
Божий одуванчик• 26 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
Цитокинінова паста? Та, що орхідеї мастять, щоб давали діток?