Кинг-Конгша• 26 сентября 2024

У кого есть растение «Роза пустыни»? Тяжело выращивать? Покажите фотку

Можете показать фото вашего?

Фото не моё,
Божий одуванчик• 26 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
Треба тканиною у декілька шарів її брати. Витягти і пересадити рівненько. Або тоді вже після цвітіння віддати. Але мамілярія, схоже, проти цього).
Я брала серветками. Жалко її, коли чіпляються колючки, то вони вириваються з рослини.
Вона не хоче рости вгору, я забуваю поливати, тому висить вниз з горщика.
Візьму ширший і якось викладу туди, коли матиму час і натхнення.

Барбітта• 26 сентября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Цитокинінова паста? Та, що орхідеї мастять, щоб давали діток?
О, точно! Вона, дякую 💐.
У мене щось не дуже виходило. Відросток формувався, але не ріс нормально. Так і сидів 2- 3 листочки. А більше 2х намазів, здається робити не бажано, бо шкодить рослині це стимулювання.
Дисней_Кребо• 26 сентября 2024
Покажу аденіуми,а то тут тільки кактуси в темі. З квітами -це купувала черенком.на фото десь роки 3 в мене прожив.Майже весь час квітнув.Пропав.
Ну і нещастя якому десь більше 12 років.
Барбітта• 26 сентября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Ой, натхнення - це точно. Без нього не догляд за рослинами, а одна дратівливість.
В ширшенькому вона дітонародженням займеться, а не з горщика витягуватись і тікати .
Барбітта• 26 сентября 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Все одно, цікаво подивитись фото, дякую , що виклали. Ви другому оту витягнуту центральну гілку обріжте , обітріть і залийте теплим воском.
Все ж красивішим буде, і сили витягуватись не буде дарма тратити. Цікавий він, все одно 👍
автор Кинг-Конгша • 26 сентября 2024
Ответ дляДисней_Кребо
А на мій погляд те «нещастя»таке миле😂Смішне таке)
Пушка заряджена• 26 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
обріжу наступного року. я в цьому році вже одну зрізала. ну хочу зразу стрес робити. ті всі малі гілки - я верхушки зрізала. але по одній в рік.

Освічую темряву• 26 сентября 2024
У меня был такой. Лет 6 ему было. Не скажу что проблемный, но цветов не дождалась.. пропал из-за выбитых окон и мороза за улице.
Видящие_помогите• 26 сентября 2024
Это взрослое растение, больше 12 лет. Таких у меня 4, все цветы разные, каудекс больше 40 см
Еще у меня есть мини адениумы, очень красиво и обильно цветут, к сожалению нет фото под рукой. Обычно называют Mini Size, они до 20 см в высоту
Все мои выращены из семян из Таиланда. Покупала у нас в Киеве.
Всхожесть 99%, выращивать не тяжело, увлекательно, но в первые 3 года часть растений погибает
НеВРотик• 26 сентября 2024
Моєму аденіуму років 6-7. Цвіте кожен рік влітку. Не можу сказати, що це вибаглива рослина. Зараз залишилось трохи квітів, а був весь в квітах.
Видна міленіалка• 26 сентября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А я семена заказала)) наивная.
Теперь думаю что ничего не получится
Получится) только не факт что зацветет) это мой, ему уже лет 5-6, тоже с семян выращивала
автор Кинг-Конгша • 26 сентября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Какой красивый цветок! Чудо. Необычное растение!
автор Кинг-Конгша • 26 сентября 2024
Ответ дляНеВРотик
Вау!😯