Полюю на дрони• 26 сентября 2024

Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню

Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.

А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
Дама_с_коготками• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ну вже як би не намагаюсь. Намагалась перше десятиріччя нашого життя. Коли домовились про роздільний бюджет стало набагато легше і комфортніше жити обом.
Він витрачає на своє хоббі, я никаю гроші, як та криса.
от именно что крыса, вы скупердяйка. думаю и выглядите вы соответсвующе, на себя тоже жлобите
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
любляча? Ну-ну
Ну мені ж треба його виховувати.
Можливо через біль зрозуміє що потрібно мати подушку
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Чому чужі?
У нас все прекрасно, крім поглядів на фінанси.
У інших пар бувають свої негаразди, може в сексі, може в поглядах на виховання
Пусть кредит на карточку на свои зубы берет)
Анонимба• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ну мені ж треба його виховувати.
Он Вам что собачка?
Тумба-юмба• 26 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
А если Вам,не дай Бог,понадобиться на лечение N сумма,а у Вас не хватит?Вы соседи,а не семья.Это флюс,он растет с каждым днём,чем раньше вырвать,тем меньше мучатся он будет потом.И кто сказал,что бесплатно в государственной?
Стоматологія по швидкій - безкоштовна (флюс якраз той випадок).

А звідки він дасть автору гроші, якщо він постійно витрачає їх на всяку хрінь і не має жодних заощаджень?
Николай-b526• 26 сентября 2024
ну купите у него ноут за 2000..честно? справедливо?)
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Він хороший, добрий, веселий, любить мене, секс, знову ж таки.
Если секс хороший, можно на зубы дать, а то как он будет с гнилыми зубами, это же позорище
кураГАЛЯ• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Никаю гроші, виховую, опис зі злорадством про зубний біль, не співпадіння поглядів на сумісне життя.

На чому тримається ваш шлюб і з якою метою?
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ну це ж суто ваша оцінка ’прекрасна’.
Суто ваша суб´єктивна думка про себе
Ну так, напевно ж, погану дружину давно б покинув?
А так діти гарні, накормлені, одягнені.
Подружнє життя це не тільки фінанси
Крим мій• 26 сентября 2024
Если по 20 тыс можете откладывать ежемесячно, значит зарабатываете минимум тысяч 80....
неужели нельзя дать пару тыс мужу?
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Чогось завжди всі сміються з от таких от крис( як автор сама себе називає), говорять: треба жити зараз, а ти все відкладаєш, а як припече, то дай. То хто ще жадібний, той хто економить і збирає, чи той, хто навіть сотню не відклав, а тепер просить
Я не про авторову ситуацію конкретно, а стосовно ставлення до тих, хто збирає кошти
кураГАЛЯ• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
А так діти гарні, накормлені, одягнені.
Подружнє життя це не тільки фінанси
Так ви з таким злорадством описали про те як болить зуб у нього.

Подружнє життя не тільки про фінанси звісно. Але радіти, що у чоловіка щось болить і зараз ви зможете його провчити....чи не перебір?
Анонимба• 26 сентября 2024
Ответ дляТумба-юмба

Не видела,чтоб с флюсом на скорой увозили.Ну,да ладно...Я Вас поняла,пусть хоть помрёт)
БезПаспортаНеПродаю• 26 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
Если у взрослого, семейного, работающего человека нет сбережений вы считаете что винова его жена?
Я пождерживаю автора, нормальные отношеня, пол мира (по крайней мере его цивилизованная часть) так живёт - это нормально.
У нас до сих пор приняты более ортодоксальные отношения - это дич.
Если у людей разные взгляды на финансовые затраты - совместно обеспесиваются семейные потребности, остальное на своё усмотрение.
Может ему нужна лодка и 20 спиннингов - нахрена это ей?
А она хочет лабутены и сумку фурла - чего он никогда не поймёт.
Семья это общее - хотелки у каждого свои.
Просто красавица• 26 сентября 2024
Оце сімейка, жесть. Тако здохнеш, а тебе навіть не поховають, бо ну сам же мав собі на похорон зібрати
Дама_с_коготками• 26 сентября 2024
А вообще мадам хорошо пристоилась, мужик продукты покупает, а это самая весомая часть расходов любой семьи....
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
соседи какие-то по квартире и постели)
Тю! Я вважаю що партнерство може бути яким завгодно, аби влаштовувало один одного.
Є ж відкриті шлюби, гостєві шлюби.
Чому варіант роздільного бюджету не має право на життя?
Так ми даємо свободу один одному в поглядах на фінансах. Нам так легше.
Якби ми тоді не домовились, я ю вже напевно б розлучилась.
Библиотекарь• 26 сентября 2024
У державній я вчора за видалення віддала 1500грн...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Є ж відкриті шлюби, гостєві шлюби.
конечно, если вас все устраивает. люди без эмпатии тоже бывают)
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляКотя_люлю
ну, наприклад, ви його не виручили в даній ситуації. Це ж навіть не про гроші....
В даній ситуації я дуже зла була.
Бо в п´ятницю він отримав чергову винагороду 10 т. Накупив кучу хлама ( ноутбуки, якісь зарядки хуядки) а вже зараз в нього немає на стоматолога
Николай-b526• 26 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
это где такая ’шара’????
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
Якщо мені не дай Бог знадобиться лікування, або моїм дітям. То його мінус на кредиткі нам ніяк не допоможе
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляКрим мій
Одолжите на крайняк....с процентами...
зуб надо сохранить любой ценой
Одолжить можна. Думає вернеться, запропоную
Анонимба• 26 сентября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Просветили,спасибо.У меня другое мнение на этот счёт.Нельзя набить на здоровье близкого человека,это свинство.
Библиотекарь• 26 сентября 2024
Ответ дляНиколай-b526
это где такая ’шара’????
Центр.Україна
. Державна лікарня
Тумба-юмба• 26 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
На швидкій не возять з флюсом.Це лікарі так називають ургентні випадки, де треба терміново лікувати. Звертаєтесь в стоматологічний кабінет при найближчій полікліні.
Просто красавица• 26 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
+. Це не якась дурня, яка може зачекати. В такій ситуації треба допомогти, які б там бюджети не були
Анонимба• 26 сентября 2024
Ответ дляПросто красавица
Да,и купить желательно все заблаговременно,чтоб жена не напрягалась.Сложить в гараже,пусть стоит.
Николай-b526• 26 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Центр.Україна
. Державна лікарня
одурели...удалял у частника 800 грн с уколами всякими лекарствами....
Котя_люлю• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Є ж відкриті шлюби, гостєві шлюби.
ну то в чому проблема? Це ж рутинна ситуація в вашій сім´ї. Переступила і забула.