Полюю на дрони• 26 сентября 2024
Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню
Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
А я жадний крот.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
Анонимба• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Якщо мені не дай Бог знадобиться лікування, або моїм дітям. То його мінус на кредиткі нам ніяк не допоможе
Мы все поняли.Вы за одобрением сюда пришли?Тут есть сестры ваши
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
от именно что крыса, вы скупердяйка. думаю и выглядите вы соответсвующе, на себя тоже жлобите
Я дуже люблю щоб кожна копієчка працювала.
Мені не шкода грошей ні на перукаря, ні на психолога для дитини, ні на піцу в кафе.
Але мене страшенно виморожують речі без яких легко обійтись, але вони займають місце.
Яйцеварки, вакуматорм, проектор зоряного неба, лижі на балконі
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Пусть кредит на карточку на свои зубы берет)
Ахах. -20 тис
Не вмію заміряти• 26 сентября 2024
Дівчата, чого ви накинулися на автора?Я вважаю що вона робить правильно..може хоч це його навчить або планувати разом чи купляти якісь непотріб чи ні..або мати гроші про всяк випадок
БезПаспортаНеПродаю• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
А зарядками доктора не берут.😁
Я такая же ’крыса’, таких ещё любят обозвать жадными.
А я считаю себя рациональным человеком, в чём-то экономным - благодаря этому есть собственная квартира, машина, сбережения...
А вы ’живите сдесь и сейчас’ на сьёме, постоянно в кредитах и с голой жопой.😁
Тумба-юмба• 26 сентября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
А вообще мадам хорошо пристоилась, мужик продукты покупает, а это самая весомая часть расходов любой семьи....
Ви не дочитали, що на авторові всі витрати по дому і дітям. Харчування то капля в морі в порівнянні з витратами на дітей
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляНиколай-b526
ну купите у него ноут за 2000..честно? справедливо?)
Він поломаний. Він купує їх на відновлення
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Никаю гроші, виховую, опис зі злорадством про зубний біль, не співпадіння поглядів на сумісне життя.
На чому тримається ваш шлюб і з якою метою?
А у шлюба є мета?
Шлюб це шлях
Пищалка• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я прекрасна дружина! Любляча, не меркантильна! Адже не беру з нього ні копійки грошей
Не дай бог такую жену, бедный мужик, подохнет и все
Николай-b526• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
ну придите в гараж и выберете что-то работающей, по удовлетворяющей вас цене и всем хорошо и урок на будущее)))
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Так ви з таким злорадством описали про те як болить зуб у нього.
Подружнє життя не тільки про фінанси звісно. Але радіти, що у чоловіка щось болить і зараз ви зможете його провчити....чи не перебір?
Я дуже зла була коли він за день профукав майже 10000
Все буде• 26 сентября 2024
Автор, реально вас поддержу. Есть такие люди которые просто не понимают что просырают деньги на воздух. Может хоть эта ситуация научит его относиться к деньгам по-другому.
Попробуйте сесть с ним после того как ситуация решится и еще раз поговорить насколько нужны сбережения. А то завтра что-то с ребенком не дай бог и что? Кроме вас больше поддержать некому. Чтобы откладывал ну хотя бы по пару тыс на накопительный счет, приучал себя
кураГАЛЯ• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ну він ті ноутбуки потім продає? Чи вони так і лежать мертвим грузом?
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляПросто красавица
Оце сімейка, жесть. Тако здохнеш, а тебе навіть не поховають, бо ну сам же мав собі на похорон зібрати
О! А де ділись наративи - вийди заміж, ні одного де працювати не будеш! Чоловік буде тебе забезпечувати, бо тож сім´я?
Просто красавица• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
От коли я вам таке скажу, тоді і будете мене питати дев вони ділись
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
Ні виплєснуть емоції
Мій психолог так радив. Не тримати все в собі
вкрации• 26 сентября 2024
Я теж спочатку автора не зрозуміла,бо не знаю як це роздільний бюджет. У мене не так. Але потім подумала що в цілому автор права.
Чоловік не переймається за завтра,не відкладає собі на такі випадки гроші,а автор свої гроші не тільки на себе витрачає,а ще на дитину ще й відкладає.
Свекруховна• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
В каком месте вы прекрасная ?
Ответ дляПолюю на дрони
и как работают отложенные деньги?
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляНиколай-b526
🤣 Гараж це окрема тема. Його ми придбали купу років назад, бо чоловікові барахло вже випадало з вікон.
А ви мені пропонуєте щось принести звідти додому
Бритоножка• 26 сентября 2024
Автор, я бы вам советовала с ним еще раз нормально поговорить. Дать денег сейчас, но с условием, что он будет давать вам нннную сумму в месяц или несколько, например, 3-5% от зарплаты в вот такой его ’неотложный фонд’. Эти деньги будут его, но на вот такой форс мажор, просто у вас под надзором. Скажите ему, что вы возьмете на себя роль гоблина (это не оскорбление если что:)) из Гарри Поттера и сохраните его капитал в целости, в отличие от него.))
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Що продає, що на запчастини. Його хобі ремонт техніки.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляAlex_Kri
и как работают отложенные деньги?
Працюють всі гроші що я отримую.
Частина на здоров´я, частина на красу, частина на розвиток дітей, і частина як фінансова подушка
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляБритоножка
Я вже так намагалась робити. Просто коли в нього закінчуються гроші , він вимагає їх назад
Деловитая• 26 сентября 2024
Автор, понимаю вас
муж на расслабоне, потому что есть вы, у которой всегда есть заначка. И на эту заначку он всегда рассчитывает.
Тут только шоковая терапия поможет - и надо ещё такую грамотно обдумать
Глаголиця• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Тоесть мужик взял на себя львиную долю обеспечения семьи, а бюджет раздельный?
Короче я такого кринжа не читала еще, зажать мужу на лечение.
Мовчу, але хочу• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Юридично моя. По совісті спільна
Автор,если бы вы написали,что при раздельном бюджете,дали ему деньги на лечение зуба,то половина здесь комментирующих написали бы:разводитесь,зачем вам этот инфантил.Это же советчица))
вкрации• 26 сентября 2024
Домовтеся із ним що гроші на медицину ви складаєте вдвох в спільну коробку/рахунок. І кому треба мед.втручання то бере і йде лікується