Полюю на дрони• 26 сентября 2024
Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню
Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
А я жадний крот.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
дочитали, вона штори і посуд, він харчі на всих
от чесно...скільки штор, і полотенец потрібно в місяц купувти на стандартну сімью?
Я в цьому місяці купила доньці кросівки - 1500,
2 пари штанів - 1200
2 топіка- 300 грн,
2 топіка - светрика - 800 грн
Рюкзак 1000 грн
Канцтоварів на 1500
Відвідини стоматолога 500 грн
Художні майстр класи 2 по 600
Це тільки навскидку дитина.
В жовтні треба їй купити куртку і черевики осінні, і шапку
2 пари штанів - 1200
2 топіка- 300 грн,
2 топіка - светрика - 800 грн
Рюкзак 1000 грн
Канцтоварів на 1500
Відвідини стоматолога 500 грн
Художні майстр класи 2 по 600
Це тільки навскидку дитина.
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Так на авторе ещё дети и досуг. В нашей семье , напрмер, питание это тысяч 15 в месяц, а только няня, садик, ращвивашки и игрушки дочки - ещё 15 минимум, иногда больше. А у автора не один ребенок, а ещё бытовые расходы, а ещё одеть детей (при условии, что они не в секонде одеваются, то это все приличные суммы)
Ви вірите, що автор, щось витрачає? Вона сама написала що прижимиста, посуд- постіль- школа- це так голосно сказано.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Комуналка, продукти, машини, ремонт техніки-це відсотків 90 витрат.
А на ній розваги .
Комуналка на мені
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Щоб жити нормально, не потрібно одружуватись!
Вам потрібен такий ’ золотий чоловік’
Ви ж не розлучаєтесь
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
у вас семья вроде, а не два посторонних человека? Один богатый, а другой бедный
Ми однаково заробляємо. Просто по різному витрачаємо
Не за Будка• 26 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ну це ж суто ваша оцінка ’прекрасна’.
Суто ваша суб´єктивна думка про себе
Певно і чоловік автора так вважає, якщо з нею проживає.
СкокоМнеДадите• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я вже так намагалась робити. Просто коли в нього закінчуються гроші , він вимагає їх назад
То треба щоб він перестав вас забезпечувати, тоді побачите як вистачить грошей на розваги і психологів. Ще й відкладати будете)))
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ахах. -20 тис
Вам норм цілувати чоловіка з гнилими зубами?
Сорока-ворона• 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну а я вважаю трату на лижі оправданою, а перукаря і психолога-ні
Та ну. Лижі оправдано, якщо в Норвегії чи Фінляндії живеш.
Перукар - це не розкіш якась, це мастхев.
І психолог дитині - це теж не марнотратство. Тим більше зараз війна, причини звернення можуть бути дуже різними.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Я так розумію, що текстиль, школа- це голосго сказано, наприклад, у нас школа безкоштовна, а постіль, ну це не щодня, як поїсти, мужичок вас забезпнчує, а ви йому внушили, що постіль, посуд і школу ви щодня оплачуєте
Ахах, ви дійсно вважаєте що я шикарно влаштувалась, звісила ніжки з бідосі?
Мерсі, мерсі🫶
СкокоМнеДадите• 26 сентября 2024
Ответ дляДеловитая
простите, но кринж здесь - это муж.
Мужчина с семьёй, в войну. И всё спускает!!
Его лечить уже надо.
Так йому автора і дітей забезпечити треба
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Якщо чесно, то одна. Дитина вже поїхала недавно на свої хліба.
Тепер нас троє в сімї
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ахах. -20 тис
Автор, при розлученні борги діляться. Я не уявляю як ви живете з таким дураком. Мінус по кредитці і куча хламу. А де його підтримка вам і дітям в скрутну хвилину? Він же нічим допомогти не зможе. Не знаю. Я б розвелась офіційно, щоб потім не віддавати борги. Бо й така людина легко може понабирати гроші в різних шарашках.
Ответ дляРуда ліса
Ну вон сообщение выше описаны траты.
Я тоже очень экономная, если что) с мужем правда совпали с этим.
Но есть вещи, на которые никогда экономить не буду. То же здоровье. Та просто гинеколог раз в год минимум 1500, чистка у стоматолога 2000 мне и 1000 ребенку. Это просто база, если все здоровы.
Я не знаю, как на самом деле автор тратит, но просто по своему опыту говорю, что семьи, в которых 90% расхода это еда - это бедные семьи. Исходя из того, что пишет аытор, из ситуация лучше
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
автор шокирована химией на 1000 грн, хотя это 1-2 раза зайти за едой в сильпо. а есть все хотят каждый день.
может, им поменяться ролями на время? пусть автор тратит на питание 4 людей и заправляет-ремонтирует авто.
А з чого ви вирішили що мій чоловік щодня в сільпо по 1000 грн залишає? Якщо в нього на стоматолога немає?
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Мерсі, мерсі🫶
Ви хитро пристосувались. Витрати на посуд- постіль, розваги взагалі розсмішило, бо такі як ви в житті і копійки не витратять.
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я прекрасна дружина! Любляча, не меркантильна! Адже не беру з нього ні копійки грошей
Ви живете за його рахунок
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
І ви маєте на це право! Це демократично!
Саме тому ми домовились про роздільний бюджет.
Так зручно всім.
Але ж турбота за своє здоров´я лежить на чоловікові.
Так зручно всім.
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Він хороший, добрий, веселий, любить мене, секс, знову ж таки.
Секс з гнилими зубами вам норм?
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я дуже люблю щоб кожна копієчка працювала.
Мені не шкода грошей ні на перукаря, ні на психолога для дитини, ні на піцу в кафе.
Але мене страшенно виморожують речі без яких легко обійтись, але вони займають місце.
Яйцеварки, вакуматорм, проектор зоряного неба, лижі на балконі
Абсолютно з вами погоджуюсь, але зуб це така справа, що потрібно спочатку допомогти, а потім вже вичитувати.
І на майбутнє, 10-20 відсотків від чоловікової зарплати, відкладайте у ничку саме для нього. Від цього подвійна перевага: і гроші цілі, але найголовніше, в хаті чисто
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ну мені ж треба його виховувати.
Можливо через біль зрозуміє що потрібно мати подушку
Щоб мати подушку потрібно скинути ту, яка живе за його рахунок.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Я не прижимиста.
Але я не люблю захаращений простір.
В мене 1- 2 сумки, бо 3 вже мене раздражаютьь і заважають.
Але я не люблю захаращений простір.
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Тю! Я вважаю що партнерство може бути яким завгодно, аби влаштовувало один одного.
Є ж відкриті шлюби, гостєві шлюби.
Чому варіант роздільного бюджету не має право на життя?
Так ми даємо свободу один одному в поглядах на фінансах. Нам так легше.
Якби ми тоді не домовились, я ю вже напевно б розлучилась.
Є ж відкриті шлюби, гостєві шлюби.
Так у вас не роздільний, ви живете за його рахунок. Роздільний- це трохи не так)))
Квітка Миру• 26 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Ну вон сообщение выше описаны траты.
их ситуация лучше. хм... давайте смотреть.
у них мама и ребенок зачем-то ходят к своим психологам (и это недешево), а бедного папку с больным зубом послали нафик.
идиллическая обстановка, да
ШанельКуКу• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Какая интересная любовь.
Проучить, наказать, не помочь.
Квинтэссенция любви.
Проучить, наказать, не помочь.
Квинтэссенция любви.
Деловитая• 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
и? Заначка ему не нужна видимо?
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я не прижимиста.
Але я не люблю захаращений простір.
Ви написали, що жадний крот.
Автор, я ещё раз напишу - понятия не имею, чего на вас накинулись. Я наоборот считаю, что вы можете быть в минусе.
Я бы предложила мужу откладывать определенную сумму в месяц на форс мажоры, будь-то здоровье, ремонт, штраф - что-то, от чего вы по факту оба зависите. Можно так, чтобы с возвратом обязательным, просто как подстраховка
МамОмужа• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Посуду и постель не покупают каждый месяц )))