Полюю на дрони• 26 сентября 2024
Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню
Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
А я жадний крот.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
РокерША• 26 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Он на нее поломаные ноуты скупает
Ну як це без мінімальної заначки на медицину? В наш час має бути не лише заначка, а ще й готівкою.
Силиконочка• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Про комуналку не йдеться у пості. Постіль? Посуд? Школа? Не думаю, що автор у платну водить.
Почитайте комментарии. Одежду, обувь , стоматолога, брекеты, кружки и репетиторы, карманные для ребёнка-это все автор. Не кисло так чувак устроился.
Пліснявілий сир• 26 сентября 2024
Так він знову кредитів набере. Влізе в мікро займи.
Це проблеми і ваші теж(((
Полюю на дрони
• 27 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Автор де ви відпочиваєте?
Відпочивати я люблю. Нажаль зараз в нас відпочинки 1 дня. Зазвичай з чоловіка проїзд- довіз. З мене вся гулянка, оплата маршрутів , вхід на екскурсію, і смачний обід в кафе.
Тантрический кекс• 27 сентября 2024
Ответ дляРокерША
Ну, у жены же можно попросить)))
JannyMoney• 27 сентября 2024
Автор, хочу вас поддержать. Вы по сути 20 лет живете и растите детей с безответственным человеком. Ну ладно зуб. А если операция срочная нужна. А у него все в транзисторах. А если детям?
В 40+ он не понимает, что нужно заботиться о здоровье, откладывать деньги, не умеет распределять финансы. Тогда бы вам давал на сохранение, раз сам такой дурачок.
Поведение ребенка. А вы должны всё разгребать, и его зубы и детские учебы/курсы/хобби. Несправедливо это.
JannyMoney• 27 сентября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Це проблеми і ваші теж(((
если он тайком сделает, то можно через суд отбрыкаться. Либо брачный договор.
JannyMoney• 27 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Він вам точно чоловік, бо ставитеся як до сина підлітка?
Ви в курсі, що флюс взагалі то небезпечний і від нього впринципі іноді і померти можна, якщо своєчасно допомогу не надати. Тому поки засвоюватиме урок фінансової грамотності і ноутбук продаватиме, то хоча б контролюйте ситуацію.
Ну така собі ситуація. Замість фінансової грамотності можна засвоїти урок, що це ее зовсім то і сім´я і кожен сам за себе, ніхто в складний момент не підтримає.
А у випадку чп чи якоїсь складнішої проблеми із здоров´ям кожен з вас тільки на свою фінансову подушку може розраховувати? Від всього ж не застрахуєшся і на всі можливі проблеми кошти не відкладеш, дивно якось.
Вже дочитала про хеппі енд, добре що все ок.
Мені б мій рівень тривожності не дозволив відпустити ситуацію.
он себя и ведет как подросток. Есть деньги - все потратил на хобби. Пох на детей, пох на жену, пох на свое здоровье и форсмажоры, ура, новый металлолом!
сЛАдКОежКА• 30 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я прекрасна дружина! Любляча, не меркантильна! Адже не беру з нього ні копійки грошей
Не дай Бог с Вами что-то случится не будет хватать денег на лечение, а он скажет - иди в гос клинику, тебя там бесплатно полечат!
пьЯНА• 01 октября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Серйозно? Моя ви золота. Мені потрібно було терміново камінчик подробити. 400 доллар.
Як ви думаєте, мені хтось підкинув на лікування?
( Нє! Він чесно хотів! Просто тоді не було! А так би він мені всі гроші віддав,)
у вас он как третий ребенок. муж-транжира - это горе в семье. не давайте ему деньги,пусть учится на своих ошибках. они самые доходчивые.
пьЯНА• 01 октября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
он ей так практически и говорит. почитайте все ответы автора. у него денег нет.
Как нефиг делать• 28 октября 2024
Автор, все правильно. Никогда не допускайте жалость в отношении к мужикам, тем более в вашем случае. Пусть правильно распределяет свои доходы
Послушная• 01 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Автор, привет)
Что там с зубами мужа?
Поумнел немного с финансами или 0?
Что там с зубами мужа?
Поумнел немного с финансами или 0?