Полюю на дрони• 26 сентября 2024

Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню

Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.

А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
СкокоМнеДадите• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
О..от і весь фокус...довольний
Думаю, це ключове.
Танго утрьох• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
почему ее траты на салоны важнее технического хобби мужа?
трудно представить, что муж попрекает автора маникюром и создает темы на мужском форуме, чтобы выговориться
Так это их взаимная договорённость, каждому важнее его интересы.
Удальонка• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Це вам здається. Мої чеки набагато суттєвіши.
Тільки із за того, що чоловік , наприклад вважає профілактичні медичні огляди марнотратство ) тоді може здатись що його вклад більший.
Бо профоглял стоматолога чи визіитт до психолога то не вагомий вклад
Ви ще вірите в профілактичні огляди у стоматолога? Та ти тільки зайди то вже треба відкривати гаманець. Все життя вважала свої зуби досить міцними, коли прийшла на огляд - всі зуби потрібно лікувати, ба на всих є міні карієс. Ну так я з цими мікро точками вже 20 років живу і зуби цілі, а якби повелась на цей розвод, то всі зуби були б вже пломбовані. А пломба як не крути по міцності то не зуб.
Удальонка• 26 сентября 2024
Дівчата читаю про 2000 на зуб. Ви ролик загубили.
У частній стоматології вийде десь до 20000 грн.
Удальонка• 26 сентября 2024
Автор, но вы проучите не его, а себя, т.к. в следующем месяце будете без хлеба с маслом.
Бачу_майбутнє• 26 сентября 2024
Мене одну дивує, що людина не в курсі що безплатної стоматології у нас з року так 2018 більше немає.
Послушная• 26 сентября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Дівчата, чого ви накинулися на автора?Я вважаю що вона робить правильно..може хоч це його навчить або планувати разом чи купляти якісь непотріб чи ні..або мати гроші про всяк випадок
Не навчить, нажаль..
А він з кожним роком буде все більше і більше хворіти
Автор не напасеться такому ідіоту ’одалжувати’.
Вже і так мінуси на кредитках
Нащо він автору хз
Бо як дружина відповідає і за його крелити спільно..
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ахах. -20 тис
Это много или мало?
Квітка Миру• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Мені 43
то вам. а мужу 40.
ну он же не мог вам зачать ребенка в свои 16 лет?
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляУдальонка
Ви думаєте я не найду грошей на хліб з маслом?
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ну він ті ноутбуки потім продає? Чи вони так і лежать мертвим грузом?
Коллекционирует хлам, наверное
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Якщо ви про мого чоловіка, то він жоці впевнений що і школа і лікування мають бути бескрштовнимми.
А якщо треба платити, то то не його проблема
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
🤣 Гараж це окрема тема. Його ми придбали купу років назад, бо чоловікові барахло вже випадало з вікон.
А ви мені пропонуєте щось принести звідти додому
Так он, Плюшкин у вас
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Это много или мало?
-20 тис?
Для мене особисто і 500 грн боргу напрягає.
Йому норм? Ну ок
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
то вам. а мужу 40.
40 образно. трохи більше.
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Що продає, що на запчастини. Його хобі ремонт техніки.
Выгодный муж, пусть ремонтную мастерскую открывает, такие сейчас в цене
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Коллекционирует хлам, наверное
Ні, він займається як хоббі і трохи заробіток ремонтом техніки. А там же вічно потрібні запчастини, екрани, плати.
І воно все накаплюється. Якісь дротики запчастини, якесь чудо техніки типу яйцеварки
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Так он, Плюшкин у вас
Да
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Не сильно це і вигідно. Сам ремонт заліза не дуже дорого вартує. Люди часто чують ціну за ремонт ( левова частина вартість запчастин) і вирішують нове купувати.
Послушная• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
О..от і весь фокус...довольний
Алконавт тоже довольний як бутилку купить.
Такой вот фокус.
Послушная• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
А накабанчику немає цін скільки коштує обід з вечерею приготувати і кухню вимити?
Це в дружину встроєно, ви що..

Автор, нахер він вам так і не розумію..
Засрав всю хату гівном.. це ж з віком лише ухудшається.. буде з помийок тягти неробочі бойлери..
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляПослушная
Це в дружину встроєно, ви що..

Автор, нахер він вам так і не розумію..
Ахах, я ридаю. Був бойлер! Він з нього мангал зробив
Доктор Хаос• 26 сентября 2024
Оце родина?!
Жах…
Нащо там взагалі діти…
Що коїться…
Чого ви разом??
Треба підробіток• 26 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
А если Вам,не дай Бог,понадобиться на лечение N сумма,а у Вас не хватит?Вы соседи,а не семья.Это флюс,он растет с каждым днём,чем раньше вырвать,тем меньше мучатся он будет потом.И кто сказал,что бесплатно в государственной?
Так чоловік не зможе допомогти, в нього навіть на свій флюс не має, а на складну операцію звідки візьме...питання риторичне.
Поки в нього все добре, то ’Відмахується - моє життя моє правило.’ А припекло, то можна і в дружини взяти, бо вона прагматичніша і завжди думає про ’завтра’.
Танго утрьох• 26 сентября 2024
Автор, я Вас отчасти понимаю. У меня второй брак, гостевой. Бюджет раздельный. Общий на еду и покупки в дом, 99% времени мы у меня, муж может купить платье мне или дочке, повести в ресторан, кино, театр, другие развлечения. Остальное каждый сам себе. Муж, как и Ваш, фанат техники, в сентябре апгрейдил себе комп на 20 тыс, а мы с дочкой на неделю поехали в Карпаты. Никаких обид. Единственное, если кому-то из нас нужно, то второй всегда поможет деньгами, особенно в вопросах здоровья.
Швабристка• 26 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Так на авторе ещё дети и досуг. В нашей семье , напрмер, питание это тысяч 15 в месяц, а только няня, садик, ращвивашки и игрушки дочки - ещё 15 минимум, иногда больше. А у автора не один ребенок, а ещё бытовые расходы, а ещё одеть детей (при условии, что они не в секонде одеваются, то это все приличные суммы)
У нас питание 15 тысяч, а репетиторы детям в 10 тысяч становятся. Самые обычные кроссовки, которые на один сезон, так как ноги растут по полторы тысячи. А если сюда начать книги считать, то, вообще можно заканчивать
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Історія закінчилась хепіендом. Чоловік попродзвонював своїм боржникам ( коли робив роботу в борг)
Полікуваа зуб при державній поліклінікі платний кабінет.
Досить не дорого, але це тільки початок лікування, поки все прочистили, поставили дренаж, і призначили антибіотики.
Далі буде ще лікування каналів і пломби.
Поки заплатив 1200 за роботу.
Ирина_Б_• 26 сентября 2024
зачем жить в таких отношениях, это мрак какой-то
Весняний Марафон• 26 сентября 2024
Жесть, а не семья
И дети такое видят. Капец
Ms. Похвала• 26 сентября 2024
На минуту поставила себя на место мужчины( Ну его в жопу такую семью. Не простила бы!