Полюю на дрони• 26 сентября 2024
Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню
Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
А я жадний крот.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
Теща дочки• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Доречі, так. Старшій брекети ставила в 2021 році 16 тис - все за свій рахунок. Правда лікар дав розстрочку на 3 місяці
на який гурток чи спорт ходить ваша дитина?
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
У мене були дуже схожі сусіди.
Він заробляв 5 тис евро, забезпечував жінку, своїх 2 дітей, її дитину , її собачок, кішечок і тд.
Років 2 не міг зробити собі зуби, бо після вих родичів нічого не залишилось. Вона заробляла доларів 100 і теж якось фиркнула, коли він на таксі попросив 100 грн.
Ну у нього таки хватило ума- вона поїхала до мами зі своїми котами і собачками, а він зробив зуби і на все стало вистачати
Так та не так.
Ми заробляємо плюс мінус однаково.
Тільки він витрачає левову частку грошей на всяку фігню. Шар Тесла, підзорна труба, купа техніки і т.д.
Він як приходить довольниц з коробкою черговою в мене аж око сіпається
Ми заробляємо плюс мінус однаково.
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Вас жаба давит что он может это пойти и купить без угрызения совести а у вас комплекс ’бедняка’?
Зато автор з грошима, хоч і з комплексом.
Мовчу, але хочу• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
когда у автора сорвет кран на кухне или слив ванны засорится ее волосами, пусть сама решает свою проблему. а, стоп, у нее инструментов нет - ведь их покупает муж.
выше она себе в большую заслугу поставила покупку самой же себе прокладок гигиенических. это какой-то апофеоз мелочности!
Каких инструментов? Современные сифоны любая женщина может открутить,почистить,вымыть,поставить на место.
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Серйозно? Моя ви золота. Мені потрібно було терміново камінчик подробити. 400 доллар.
Як ви думаєте, мені хтось підкинув на лікування?
( Нє! Він чесно хотів! Просто тоді не було! А так би він мені всі гроші віддав,)
І зірочку з неба 😃
я Кукарача• 26 сентября 2024
А ну ще , автор ,зараз така собі принцесса воін ))) Вона давно чекала нагоди провчити цього паршивого кота і натикати носом за його проступки( годинники ноути і т д і все те що він собі купує) не ій! і ось реванш нарешті нагода , І вона зараз довольна насолоджується моментом , Ну зуба він видалить то таке не смертельно , Але авторе ви подумайте , проблема ще глибше чим сидить той зуб
Квітка Миру• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Кран і тп коштує не так дорого. На кабанчику знайти людину, чи навіть сантехніка з ЖЕКу . Це взагалі давно не проблема для жінок. Для цього штани в домі не потрібні. Тим більше, що більшість мужчин в наш час кран навіть і не поремонтують :)))
вы давно цены на кабанчике смотрели? и в строймаге?
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляТишком_нишком
Немного не те приоритеты если это семья
Цибулька зла• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я прекрасна дружина! Любляча, не меркантильна! Адже не беру з нього ні копійки грошей
автор...неадекватно. з-ц так жить
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Кран зірве не у автора. В квартирі сімʼя живе. Чоловік відремонтує, жінка їсти приготує
Кран ламається раз на рік, а їмо ми кожного дня
Цибулька зла• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Чому чужі?
У нас все прекрасно, крім поглядів на фінанси.
У інших пар бувають свої негаразди, може в сексі, може в поглядах на виховання
нормально не издевалась бы над мужем с острым состоянием
жена жесть
и вопрос в 40 долл
жена жесть
и вопрос в 40 долл
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Так та не так.
Ми заробляємо плюс мінус однаково.
О..от і весь фокус...довольний
Мовчу, але хочу• 26 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
так она походу и так сама их будет решать, если муж вечно без денег.. У взрослого здорового мужика нет 2 тыс гривен на поход к стоматологу, а жена виновата..
Самое интересное,что половина здешних женщин в начале войны бежали за границу аж пятки сверкали,побросав мужей,сыновей старше 18ти лет.Многие до сих пор сидят там.А на форуме строят из себя святош.Как? Две тысячи зажала на зуб,он же умрёт,погибнет и будете плакать потом
От лицемеры.
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Немного не те приоритеты если это семья
Це в чоловіка не ті пріоритети, на фігню тратить, а автор має розрулювати
Але на зуб я б таки дала 😃
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Самій собі прокладок, чобіт, телефона, ноутбука для роботи, косметика, догляд, за свій рахунок лікування.
Астоновитесь!• 26 сентября 2024
Ответ дляТишком_нишком
Ну і автор не просто ж зекономила. Вочевидь, в чомусь собі і відмовила. Дай транжирі 500 євро, через пів години не буде-чекаємо доставку. Може, автор теж парфуми хотіла чи комплект білизни, але ж в неї відповідальність, діти…
Я про те саме і кажу
Дуже вигідно ось так розраховувати на економних
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляя Кукарача
Автор ну тут або рибку або самі знаєте , якщо ви вибираєте цього веселого доброго лантуха і любите ім покомандувати ну то будь те готові до такого , Але не виручити людину коли зуб болить? Вибачте для мене це занадто , я лікування сусідці алкоголічці (до речі зуб )оплачувала бо караул боліло , Це жесть автор, правда. Ви перегнули , Ну якщо він з вами живе й досі то це його проблеми справді ,
Перегнала. І якщо чесно мені шкода його.
Але аби ви знали яка я зла!
Ви ж розумієте що це не перший подібний випадок коли потрібно ’ виручити’ грошима?
Але аби ви знали яка я зла!
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
Старша ходила на танці.
Молодша на театральний ( не сильно дорого) і майстер-класи по малюванню
Астоновитесь!• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Немного не те приоритеты если это семья
Які пріоритети у чоловіка автора?))
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляя Кукарача
Глибше. Я розумію. Я зараз гніваюсь, і в цій темі даю волю гніву
я Кукарача• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Але аби ви знали яка я зла!
Так , розумію він вас вибісив вже остання крапка , того і кажу що зуб то вирветься а проблема залишиться , він не влаштовує вас по багатьох пунктах а ви себе вмовляєте що і так нормально , ні не нормально а тоді таке
КошкинДом• 26 сентября 2024
Блиин реально, я в гос стоматологии рвала- абсолютно нормально-1 раз-400 содрали)), 2й- 200 грн (вообще бесплатно должны, но мне не жалко таких денег
А в частной сдерут и не факт, что лучше..
Пусть чешет в гос. А то прям частную сразу .
Квітка Миру• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
ну так вы уверены в своей правоте. прекрасно.
а тема тогда зачем? вы даже форуму вопрос не задали, совета не просили.
тогда к чему все это?
хотите - учите 40-летку.
хотите - разводитесь.
найдете себе нового веселого-доброго-в-сексе-умелого и финансово ответственного притом.
тогда к чему все это?
хотите - учите 40-летку.
хотите - разводитесь.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
А накабанчику немає цін скільки коштує обід з вечерею приготувати і кухню вимити?
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляЦибулька зла
жена жесть
и вопрос в 40 долл
жена жесть
и вопрос в 40 долл
Ще раз. В мене була ниркова коліка.
Ви знаєте який біль від ниркової коліки? Він мені дав ношпу і холодний рушник.
я Кукарача• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ні автор не буде толку або забирайте гроші і все розподіляйте самі , або буде отаке завжди в 40 ніхто не зміниться , такий він є , вам вирішувати чи прийняти як є і жити далі , чи не жити , вже не перевиховаєте. Нехай тоді вас слухає тай по всьому , на дурнички гроші випрошує , типу як дівки на ногті 😂
Полюю на дрони
• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
тогда к чему все это?
хотите - учите 40-летку.
хотите - разводитесь.
тогда к чему все это?
хотите - учите 40-летку.
хотите - разводитесь.
Я написала. Так я даю волю гніву.
А ще ( це вже шопотом) я вже трохи заспокоїло.
Мене шаленно заводить коли я створюю тут якусь тему , а мені розказують яке я гімном на палочкі.
Цибулька зла• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ще раз. В мене була ниркова коліка.
...ще раз , дивний союз.
жесть. як так жити. тут кота лікуєш. а ви як..
Квітка Миру• 26 сентября 2024
Ответ дляКошкинДом
вам сколько лет?
для 40 лет как-то сильно рано иметь столько удаленных жевательных зубов (а за зубы мудрости с вас бы так мало не взяли).
флюс надо лечить, а не тупо рвать.
Цибулька зла• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я написала. Так я даю волю гніву.
таки да