Полюю на дрони• 26 сентября 2024

Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню

Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.

А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
Вредняжка• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Історія закінчилась хепіендом. Чоловік попродзвонював своїм боржникам ( коли робив роботу в борг)
Полікуваа зуб при державній поліклінікі платний кабінет.
Досить не дорого, але це тільки початок лікування, поки все прочистили, поставили дренаж, і призначили антибіотики.
Далі буде ще лікування каналів і пломби.
Поки заплатив 1200 за роботу.
Круто! Ви правильно вчинили
ШанельКуКу• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Мені норм.
Це чоловік мій поверхом помилився
Якщо вам норм, то про що тема?
Чекаємо на тему від чоловіка)
Треба підробіток• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
почему ее траты на салоны важнее технического хобби мужа?
трудно представить, что муж попрекает автора маникюром и создает темы на мужском форуме, чтобы выговориться
тому що автору вистачає заробітку на ці потреби, ще і залишається
і себе вона сама лікує, бо чоловік фінансово неспроможний
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Не сильно це і вигідно. Сам ремонт заліза не дуже дорого вартує. Люди часто чують ціну за ремонт ( левова частина вартість запчастин) і вирішують нове купувати.
Новое стоит в разы дороже. Кто может купить новое, ремонтировать не будет
Дую на вітер• 26 сентября 2024
Він вам точно чоловік, бо ставитеся як до сина підлітка?
Ви в курсі, що флюс взагалі то небезпечний і від нього впринципі іноді і померти можна, якщо своєчасно допомогу не надати. Тому поки засвоюватиме урок фінансової грамотності і ноутбук продаватиме, то хоча б контролюйте ситуацію.
Ну така собі ситуація. Замість фінансової грамотності можна засвоїти урок, що це ее зовсім то і сім´я і кожен сам за себе, ніхто в складний момент не підтримає.
А у випадку чп чи якоїсь складнішої проблеми із здоров´ям кожен з вас тільки на свою фінансову подушку може розраховувати? Від всього ж не застрахуєшся і на всі можливі проблеми кошти не відкладеш, дивно якось.
Вже дочитала про хеппі енд, добре що все ок.
Мені б мій рівень тривожності не дозволив відпустити ситуацію.
Доктор Хаос• 26 сентября 2024
В шоці… просто в шоці…. Перечитала всі відповіді автора, шок
Сподіваюсь, авторе, вам все ж таки комфортно в цій родині
Чудо в декрете• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Він хороший, добрий, веселий, любить мене, секс, знову ж таки.
Кредиткт в нього не має чи що?)
Чудо в декрете• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Для сексу не обов´язково разом жити)))
Їжак в панчохах• 26 сентября 2024
Как же вы язвисто тут про мужа говорите «І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав»
Анонимба• 26 сентября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Так чоловік не зможе допомогти, в нього навіть на свій флюс не має, а на складну операцію звідки візьме...питання риторичне.
Поки в нього все добре, то ’Відмахується - моє життя моє правило.’ А припекло, то можна і в дружини взяти, бо вона прагматичніша і завжди думає про ’завтра’.
И не лень вам обсасывать это 12 страниц?Я свое мнение автору написала,остальное мне не интересно.Как вы с мужьями-то живете,высокие отношения
Сон і дрімота• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ну вже як би не намагаюсь. Намагалась перше десятиріччя нашого життя. Коли домовились про роздільний бюджет стало набагато легше і комфортніше жити обом.
Він витрачає на своє хоббі, я никаю гроші, як та криса.
Вы реально крыса, поэтому и муж у вас такой неудачник
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Поки заплатив 1200 за роботу.
Молодец, денег не дали, сам нашел💪
Сусідка знизу• 26 сентября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Нах такую семью, гниловатая вы жена если честно.
судя по тому, что написала автор, содержит семью она.
Садоводница• 26 сентября 2024
Сподіваюсь він з вами розлучиться і йому вистачить на зуби) може ви їсте забагато? А скільки того посуду треба і постільної, що ви купуєте? Раз на рік?
Силиконочка• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Так у вас не роздільний, ви живете за його рахунок. Роздільний- це трохи не так)))
Він оплачує продукты, вона коммуналку і утримує їх спільну дитину і себе , яким боком вона живе за його рахунок?
Силиконочка• 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Для чого кожного сезону купувати нове?
Діти так швидко не ростуть, і зазор в розмірах на 2 роки точно.
Ну або хлам такий купуєте, ну тоді скупий платить двічі
То вам дитятко +15 см за пів року не видавало. 14 років , 188см і лапка 45 розміру (рік тому бу 43). В осінньому гардеробі з весни залишилися труси . Те саме з зимовим
СкокоМнеДадите• 26 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
Та да, буває й таке
Томатико• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я прекрасна дружина! Любляча, не меркантильна! Адже не беру з нього ні копійки грошей
но кушаете вы каждый день, а бытовая химия и посуда с подушками ежедневно не обновляются. Кто коммуналку оплачивает?
Теща дочки• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ви думаєте я не найду грошей на хліб з маслом?
То ж потратиться нужно
Кашпо• 26 сентября 2024
Идеально
Нужно одалживать ему под проценты просто
Нехай щастить• 26 сентября 2024
А зачем вы вместе, автор? Любви нет, уважения тоже, бюджет отдельный, спите с ним наверно раз в пол года ну это не семья, а пародия.
ХвостПистолетом• 26 сентября 2024
Все правильно, бо як вам знадобиться на здоров´я він нічим не допоможе, бо всюди мінуси, про себе потрібно думати в першу чергу
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
Про комуналку не йдеться у пості. Постіль? Посуд? Школа? Не думаю, що автор у платну водить.
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я не прижимиста.
Але я не люблю захаращений простір.
В мене 1- 2 сумки, бо 3 вже мене раздражаютьь і заважають.
Автор де ви відпочиваєте?
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
По моєму хтось тут маніпулірує?
Злі і жадні багаті, не дають бідним і знедоленим.
Тільки це не та ситуація.
Дохід у нас більш менш однаковий.
І всього є всі можливості збирати і відкладати гроші, а не купувати хлам.
Або! Влаштувати гаражний розпродаж - взагалі багатєнький Буратіно буде.
Тільки ж це дорослому 40 річному чоловікові треба взяти відповідальність за своє життя і вчинки?
Ви їх відкладаєте щоб що?
Телефон Рубика• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ще раз. В мене була ниркова коліка.
Ви знаєте який біль від ниркової коліки? Він мені дав ношпу і холодний рушник.
Блт
В чоловіка та мами періодично йде каміння-це страх боляче! Температура за 20 хвилин може піднятись до 40!
І рушничок та но-шпа в пігулках ніхріна не допоможе!
Якщо все ок і камінь може вийти сам-за умови нормального його розміру це від 3х до 7 днів болю та уколів дексалгін+ но-шпи. А в невістки так взагалі капець-каміння велике і само не виходить ніяк-тільки дроблять(((
Кожні півроку процедура((
РокерША• 26 сентября 2024
У авторки якийсь не правильний роздільний бюджет:
Спочатку треба витрачати гроші чоловіка, а потім кожен свої.

Так вона зможе заощадити більше ніж зараз.
РокерША• 26 сентября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Молодец, денег не дали, сам нашел💪
Дивно що чоловік немає заначки ...
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляРокерША
Дивно що чоловік немає заначки ...
Он на нее поломаные ноуты скупает
Тантрический кекс• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Автор де ви відпочиваєте?
Недавно была тема про Мальдивы....