Глубоководная селедка• 26 сентября 2024

Як змінити своє життя, виїхати за кордон?

Моя організація ліквідується, приєднується до іншої. Працювала там заступником директора. Зараз мене готові прийняти на аналогічну посаду на інше підприємство, але це знову графік 5/2, а це означає, що особистий час використовується для того, щоб відпочити від роботи і приготуватися до наступного робочого дня, життя і далі буде проходити повз. Маю мрію на якийсь час виїхати за кордон і хоча б 2-4 місяці не працювати. Але щоб обов´язково житло було на одну особу, хоча б окрема кімната, і в місті. Це взагалі реально, бо окреме житло, думаю, надають тільки сім´ям? Знаю, що закордон втомився від українців, але тапками не закидайте, мені 50 років, за все життя дня не прогуляла, працювала за чотирьох, всі хвороби на ногах, відпустки ніколи не було повноцінної. Порадьте, може у кого був досвід виїзду в аналогічних обставинах.
фан L.O.S.T.• 26 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Ну я з опису зрозуміла, що саме безкоштовно.

Бо коли це для оренди за свій рахунок потрібно було давати підтвердження про працевлаштування.
Гроші є, платиш, живеш. Ніхто нічого не питає
Хаха это вы не пробовали ничего снять в долгосрочную аренду за рубежом.

Трахтибидох• 26 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Може й хоче, а що такого? Куча людей з ЗУ повиїжджали і нічого, а тут прям накинулись🤷‍♀
Війна ще ні на кого добре не вплинула, то чому б не попробувати змінити обстановку? Якщо не зайде, то вернутись і зрозуміти наскільки не цінував життя в Україні
Так в залежності від відповіді і поради відповідні.
Або сайти з пошуку житла або лагерів для біженців.
Невидимка Майя• 26 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я вам расскажу, как вернулась моя коллега из Канады. Уехала в первые дни войны. К сестре.
Через 5 месяцев вернулась и долго ходила к нашему директору, чтоб взял назад. А он не взял. Потому что место занято и увольнять того человека, который в самую говняную ситуацию работал - никто не будет. Помакалась она с пол года - и уехала куда-то...
Вот так вот
П с не дописала: это ей 35 лет, а не 50
На яку з/п хотіла повернутись?
В нашій компанії 2-3 дівчат брали назад, бо теж тимчасово переїжджали і йшли,А потім повертались. Нормальна практика, без істерик ’ти така, кинула нас’. Але в нас роботи вистачає, а кадри перевірені
Невидимка Майя• 26 сентября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це точно!
Біль, місяці пошуків, передоплата на рік вперед(((
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
На яку з/п хотіла повернутись?
Около 60 тыс. У нас вакансии заполняются день в день, если что). Никто никого не ждет)
Яичница с беконом• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Як би сказати, користуючись нагодою, хочу трохи пожити спокійно, нікуди не спішити, змінити обстановку. Але розумію, що працювати колись все одно треба, якщо відмовлю зараз, іншої пропозиції на більш-менш нормальну зарплату може не бути у моєму місті
Ну ви дуже дивна відмовлятися,в 50 років від гарної посади.Їдьте відпочіньте і все,за свої гроші,соціал в ЕС,це не про відпочинок
Перша леді колгоспу• 26 сентября 2024
Испания, Италия, Португалия- сайт Idealista
Сезон закончился, временная аренда квартиры от 400 евро
Смотрите восточное побережье, ниже Барселоны
автор Глубоководная селедка • 26 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Автор, ви так відповідаєте неоднозначно)

Ви плануєте безкоштовно пожити, користуючись нагодою війни?
Можливо безкоштовно, розглянула б різні варіанти, можу навіть працювати неповний день і сплачувати за житло. А ’користуючись нагодою війни’ скажіть це тим, хто роками сидить на виплатах і не працює і чоловікам, які згадали про дітей, яким роками не платили аліменти, і як багатодітні виїхали за кордон
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В стране тролляндии)
Що за дурниці. Це звичайна посада, відкатів не маю

Ответ дляЯичница с беконом
Звичайно так краще, але більше двох тижнів часу мені не дадуть
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
При чем тут откаты?
Ни одному здоровому на голову человеку 50ти лет, у которого есть нормальная работа, не придёт в голову сейчас уволиться и уехать на несколько месяцев ’отдохнуть’
Молода і нерозважлива• 26 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Хай поживе 3 місяці, оформить всі документи і все у неї буде. Не поріть гарячку, бюрократія.
Три місяці? В таборі? І за що жити ці три місяці?
Це не життя((
УжеВотДа• 26 сентября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це не життя((
А як інші жили? Просто треба перечекати цей етап і дальше буде краще🤷‍♀️
УжеВотДа• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Тут і молодим в Європі фігово, так що не дуріть, не залишайте норм роботу дома
Тарабарщина• 26 сентября 2024
Спробуйте Норвегію.
Житло дають окреме, але може бути в маленькому містечку. Виплати мінімальні є, на одну людину вистачить.
Ответ дляТарабарщина
Спробуйте Норвегію.
А тут мене зачмирили, що такого не буває
Напланетянка• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Я би поїхала в якийсь тур в Європу чи в Туреччину, де ще тепло просто відірватись на повну, познайомитесь з кимось. і на нову роботу потім. Перезавантаження потрібне.
Напланетянка• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Позавчора тема була, з Норвегії писала автор, що немає роботи зовсім.
Борисфенка• 26 сентября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це не життя((
Хтось живе тиждень в таборі, потім в гуртожитку. Когось переправляють в три-чотири табори. Хтось живе в готелі. Хтось у німців чи у знайомих, все дуже по різному.
Весь цей час годують і дають кишенькові гроші, соціаламт також виплати дає.
Через три місяці з отриманим параграфом все вже стає значно легше.
Казку ніхто не обіцяв.
Звісно, що для формату авторки ’канікули даром’ це не годиться. А для біженців з зон бойових дій прийнятний шлях, вони через 3 місяці отримують/знаходять окреме житло, гроші, всіляку підтримку і нормально живуть.

Тарабарщина• 26 сентября 2024
Роботи нема, але автор зможе прожити на виплати. Я так розумію, вона роботи і не шукає, а хоче перезавантажитись.
Я у Швеції, тут теж з робою торба, але тут ще й виплати зовсім мізерні. Тому м б радила Норвегію.
Ответ дляНапланетянка
В наступній темі буду питати як до того готелю в Туреччині добратися самій, не знаючи мови. Женихи тамтешні не цікавлять
Напланетянка• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Там самій не треба, там всі з літака йдуть в автобус, все розкажуть при виході. Автобус привезе вас в готель, там персонал розмовляє россійською теж. Якщо вам страшно поїхати відпочити, то куди ж ви поїдете закордон на пару місяців сама?
УжеВотДа• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
В Норвегії якщо самому приїхати селять в общагу на 3-6 людей, а окреме житло люди по півроку чекають🤷‍♀️
Напланетянка• 26 сентября 2024
Хотіла вам ще один вариант запропонувати, але бачу, що марно витрачаю свій час на відповіді
Невидимка Майя• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, яка у вас з/п?
Ви можете вже зараз підшукати роботу онлайн і просто її змінити.
Ви маєте гроші на життя, якщо опинитесь БЕЗ роботи?
Квартиру свою зможете здавати, поки вас не буде?

Як на мене - то виїзд закордон (у вашому посилі) не про ’відпочити’, а цілком змінити життя. В такому віці..Я трохи молодша за вас, якби не діти, не виїхала б , але наполягала родина. Мені пипець, як непросто, навіть морально, про утримання 2-х дітей і оренду - мовчу.

Ви прагнете змінити життя повністю. 2-4 міс - це ілюзія.
Зважте все, бо запаритесь потім не на своїй роботі вкалувати, заробляючи на примху ’трохи відпочити’.
Ответ дляНевидимка Майя
Автор, яка у вас з/п?

Зарплата 25 тис. всього. Заначка невелика є. Якби знайти роботу дистанційно або з вільним графіком, про закордон з виплатами я б і не думала.
Ответ дляНапланетянка
Чому? Я вам вдячна за відповіді, зараз дещо зайнята
Яичница с беконом• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
У вас плани відпочити,чи зостатися в ЕС?
Невидимка Майя• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Ну для одного +/-, якщо вдома.
Я з дітьми на таке( це крихти(
На тиждень 50 євро на їжу не вистачає.

Порада: шукайте роботу. Заначка розійдеться макс.за міс., а збирається роками ..
Дайте собі чесну відповідь, що хочете виїхати, а не ВІДПОЧИТИ. Де ви будете відпочивати, якщо треба за щось жити?
Молода і нерозважлива• 26 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Казку ніхто не обіцяв.
В автора цієї теми інший запит.