Глубоководная селедка• 26 сентября 2024
Як змінити своє життя, виїхати за кордон?
Моя організація ліквідується, приєднується до іншої. Працювала там заступником директора. Зараз мене готові прийняти на аналогічну посаду на інше підприємство, але це знову графік 5/2, а це означає, що особистий час використовується для того, щоб відпочити від роботи і приготуватися до наступного робочого дня, життя і далі буде проходити повз. Маю мрію на якийсь час виїхати за кордон і хоча б 2-4 місяці не працювати. Але щоб обов´язково житло було на одну особу, хоча б окрема кімната, і в місті. Це взагалі реально, бо окреме житло, думаю, надають тільки сім´ям? Знаю, що закордон втомився від українців, але тапками не закидайте, мені 50 років, за все життя дня не прогуляла, працювала за чотирьох, всі хвороби на ногах, відпустки ніколи не було повноцінної. Порадьте, може у кого був досвід виїзду в аналогічних обставинах.
аглая-аглая• 26 сентября 2024
Авторе, хочу вас підтримати, ви просто дуже втомились від ’процвітання’ на батьківщині, від цієї конячої роботи, коли за все життя не дочекаєшся жодної підтримки від держави, а попереду - пенсія 3000. Не слухайте тих, хто відмовляє їхати з України, мовляв, там молодим важко. Їдьте в Німеччину. Поки що всі програми для наших біженців працюють, все як годинник. Реєструйтеся біженкою по 24 параграфу, поселять в таборі, вони різні, але всюди нормально, чисто, харчування, ставлення як до людей, там не так щоб дуже галасно, за порядком і тишею слідкують, є охорона, в цілому - не гірше, ніж в Україні десь в больничці полежати, при чому не в найгіршій. Поки будете місяць-три чекати на документи - ви реально зможете відпочити. А далі отримаєте параграф, вас переселять в якийсь гуртожиток, і далі ви самі будете собі вирішувати - чи залишатись далі - йти на курси, шукати собі окреме житло і в перспективі мати роботу. Це прекрасно, повірте, знову зануритись у навчальне середовище й голова не забита думками про виживання. Або, якщо не сподобається - повернетеся на батьківщину. Але я вам чесно кажу - дуже мало хто повертається, побачивши, наскільки інакшим може бути життя. І не звертайте увагу на оці всі образи ’халявщики’, ’ледарі’, ’позорять націю’ й т.д. Ви ж доросла людина із життєвим досвідом, і розумієте, що з такими ’щирими українцями’ й ворогів не треба.
Перемелица• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Можливо безкоштовно, розглянула б різні варіанти, можу навіть працювати неповний день і сплачувати за житло. А ’користуючись нагодою війни’ скажіть це тим, хто роками сидить на виплатах і не працює і чоловікам, які згадали про дітей, яким роками не платили аліменти, і як багатодітні виїхали за кордон
Есть в Германии такая практика, приглашают тех, кто хочет, в гости, показывают достопримечательности, кормят, селят. Взамен вы что то помогаете по хозяйству, посильно. Или готовите что то вкусное, для них необычное.
Глубоководная селедка
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
У вас плани відпочити,чи зостатися в ЕС?
Навряд чи можу залишитися, на роботу колись треба виходити, фізичну не потягну
Глубоководная селедка
• 26 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
Дякую за розуміння
аглая-аглая• 26 сентября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
хто після перерви в 50+ вас візьме на роботу?
В Німеччині візьмуть, там мінімальний стаж для пенсії 5 років. Просто автор ще не зорієнтувалася, що їй краще виїжджати й не повертатись, бо саме в Україні їй прийдеться фізично працювати бо більше нікуди не візьмуть. А на заході якраз можна собі роботу підібрати, яка не загонить в гроб.
Петриківна• 26 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
что вы мeлeтe?
Петриківна• 26 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
на каком основании она сможeт остаться?зачeм вы эту фигню пишитe?
аглая-аглая• 26 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
Германия по состоянию на сентябрь 2024 года 250 тысяч украинских беженцев сняла с учета с 24 параграфа. Кто-то вернулся в Украину, кто-то в другую страну, но большинство - перешли на рабочие параграфы. Поинтересуйтесь вопросами стажа, пенсий в Германии. И тогда не будете ’мелети’ ’фигню’ здесь.
Петриківна• 26 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
с 6 мл аж 250 тыс? кому нужна 50тилeтняя жeнщина в Гeрмании? зачeм им пeнсионeры? у ниx своиx достаточно. из молодыx и вострeбованныx, можeт, кто- то и останeтся, остальныe, посл окончания войны всe дружно поeдут домой.
УжеВотДа• 26 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
А де вона жити буде? В такому віці іпотеку уже ніхто не дасть🤷♀️
аглая-аглая• 26 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
Не ’с 6 млн’, а из 1110 тысяч украинских беженцев в Германии. На счет ’остальные дружно поедут домой’ не буду ввязываться в спор, если человек совершенно не в теме. Время все покажет. Например, мне 49, учу немецкий уже 2 года, никто ни единого слова про тяжелый физический труд мне не сказал, сказали учиться дальше, чтобы мочь работать по специальности, ЕСЛИ имею планы остаться жить и работать здесь.
аглая-аглая• 26 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Для начала живут в социальном жилье, оплачиваемом государством, далее учат язык и подтверждают диплом, далее находят работу, переходят на полное самообеспечение. Когда это стабильная работа с долгосрочным/бессрочным контрактом - можно продавать жилье, если есть, в Украине, и брать ипотеку, все возможно, поверьте. Еще никто с голоду-холоду не сгинул.
Борисфенка• 26 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
В Німеччині бездомних нема. Довго пояснювати, чому саме, але це факт. Соціал продовжує вражати.
Борисфенка• 26 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
Достеменно невідомо, нащо їм українці, є багато версій, але німці роблять все, щоб українці залишилися.
Хто захоче - звісно, повернеться, всіх інших няньчать і інтегрують.
аглая-аглая• 26 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Так, в бомжі подаються тільки за власним бажанням, є такі люди, для них це романтика. У нашої німкені знайомої сестра багато років кинула дітей, чоловіка й пішла собі жити під мостом. Так ось, кожні півроку її навідує соціальна служба, роблять перед нею звіт про її родину, розказують, як живуть діти, цікавляться, чи не сумує вона за ними, чи не хотіла б повернутися. Вона відповідає ні. Тоді її запитують про її власні потреби, якісь матеріальні побажання, чи потребує лікування. Після всії ’ні’ служба відїжджає й жінка живе далі в спокої. Іще мене вразили бомжики-чоловіки на Совін´ї Плац, розкинулись собі на великій території, свічки запалили, кальян... Дивлюсь новини, говорили, Німеччина хоче до 30 року повністю подолати житлову кризу й забезпечити кожного безхатька квартирою. І ведучий додав, мовляв, чи захочуть безхатьки переїздити у ваші квартири)) Це крім того, що в кожному районі купа центрів, церков, клубів, де безхатькі можуть ночувати, митися, їсти, грати в спорт) Ось така Німеччина соціальна держава, і це дійсно вражає.
Борисфенка• 26 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
Так воно і є. Хоббі у них таке - дауншифтінг біля вокзалів чи під мостами.
Голодних також нема в принципі, всюди роздача їжи.
УжеВотДа• 26 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
Ну так це для місцевих, а українців під ТЗ просто додому відправлять
аглая-аглая• 26 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Не знаю, куди це ’під ТЗ’, але не буду сперечатись)
Борисфенка• 26 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Угу, весь мільйон. А арабів залишать. Ви справді у це вірите?
УжеВотДа• 26 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Якби українців хотіли залишити то давали б біженстао, а не тимчасовий захист
Борисфенка• 26 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Біженцям-азюлянтам працювати заборонено, не знали? І ще багато чого заборонено.
А по 24 параграфу дозволено все, окрім голосування на виборах.
Яичница с беконом• 26 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
Кем бы вы хотели работать в Германии?
Борисфенка• 26 сентября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Пару років мову повчить, всі так роблять. Просто це довга історія, і авторка до неї не готова.
А пересидіти три місяці в таборі - це залізні нерви треба мати.
Яичница с беконом• 27 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Повчіть і піде на фізичну працю
Я_канеша_извиняюсь• 27 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
Вы серьёзно? А дальше, после курсов, что ее ждёт в 50 лет? Чтобы занять хоть какую-то более или менее должность, ей нужно будет знать язык на уровне С1. И это я про должность какого-то администратора. Она сколько его будет учить? Какую работу она найдет? Вы в мире розовых пони живёте. Но кроме курсов, длинною в год, есть ещё остальная часть жизни. Вы думаете человек с руководящей должности, в чистом отдельном офисе, прекрасно себя будет чувствовать, моя полы?
Я_канеша_извиняюсь• 27 сентября 2024
Ответ дляаглая-аглая
Так ей сейчас нормальную работу предлагают, ее не уволили с концами. У нее сейчас есть хорошая работа.
Честно, я вас читаю, как восторженного идиота.