Глубоководная селедка• 26 сентября 2024
Як змінити своє життя, виїхати за кордон?
Моя організація ліквідується, приєднується до іншої. Працювала там заступником директора. Зараз мене готові прийняти на аналогічну посаду на інше підприємство, але це знову графік 5/2, а це означає, що особистий час використовується для того, щоб відпочити від роботи і приготуватися до наступного робочого дня, життя і далі буде проходити повз. Маю мрію на якийсь час виїхати за кордон і хоча б 2-4 місяці не працювати. Але щоб обов´язково житло було на одну особу, хоча б окрема кімната, і в місті. Це взагалі реально, бо окреме житло, думаю, надають тільки сім´ям? Знаю, що закордон втомився від українців, але тапками не закидайте, мені 50 років, за все життя дня не прогуляла, працювала за чотирьох, всі хвороби на ногах, відпустки ніколи не було повноцінної. Порадьте, може у кого був досвід виїзду в аналогічних обставинах.
Глубоководная селедка
• 26 сентября 2024
Хоч би не забарилася женЧина рука-лице, мабуть, живе тут цілодобово
Невгамовна Бу• 26 сентября 2024
Это где у нас в полтинник берут директором со стороны?везде своих растят и молодых продвигают
Зубачистка• 26 сентября 2024
Поїдьте в Іспанію,зніміть кімнату,та відпочиньте .3 міс.безвіз,а далі видно буде.
Молода і нерозважлива• 26 сентября 2024
Обирайте країну, бронюйте через букінг і виїжджайте. Якщо безкоштовно, то такого вже не залишилось майже. Колега виїхала два тижні назад в Німеччину - в шоці від усього. Все довго оформлювати, перші гроші не ясно коли отримає, землі не приймають, як виявилось, житла нема. Зараз живе за свої збереження, закінчаться - мабуть буде їхати назад. Каже: якби знала, то не рипалася нікуди.
Глубоководная селедка
• 26 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Так, беруть на менше підприємство в тій же галузі, навіть умовляють. Місто 80 тис. населення
Трахтибидох• 26 сентября 2024
Ну я так розумію, що ви хочете безкоштовно отримати окреме житло на кілька місяців?
Це на грані фантастики і на везіння
А за свій рахунок купу варіантів можна знайти на любий бюджет. І відпочивайте скільки забажаєте
Це на грані фантастики і на везіння
Ужгород• 26 сентября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Лагеря принимает, пусть не врет
Ужгород• 26 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Це на грані фантастики і на везіння
Нет, автор снять хочет, боится, что не сдадут т.к. без работы
Насмешили. Бесплатно, на одного и в городе. Автор же не глупая, чтоб о таком мечтать 😂
Борисфенка• 26 сентября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Хай поживе 3 місяці, оформить всі документи і все у неї буде. Не поріть гарячку, бюрократія.
Тішуся неперетішуся• 26 сентября 2024
Якщо у Німеччину, то ви лише місяць у таборі проведете, а потім поселять у якийсь гуртожиток ( точно не саму в кімнату) і треба буде самостійно шукати житло, що явно буде не швидко. Плюс паралельно оформлення купи документів. Якщо хочете такого відпочинку, то їдьте, звичайно
Глубоководная селедка
• 26 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Це заступник директора і інженер в одній особі
Невидимка Майя• 26 сентября 2024
Ви хочете безкоштовне житло?
Обирайте на мапі, куди хочете і їдьте за свої кошти. Ви що, у таборі для біженців зібрались ’відпочивати’ - не впевнена, що вам це буде ок.
Airbnb вам на допомогу.
Іспанія, Італія, Португалія, Греція чи північ - на ваш смак.
Airbnb вам на допомогу.
Трахтибидох• 26 сентября 2024
Ответ дляУжгород
Ну я з опису зрозуміла, що саме безкоштовно.
Бо коли це для оренди за свій рахунок потрібно було давати підтвердження про працевлаштування.
Гроші є, платиш, живеш. Ніхто нічого не питає
Ужгород• 26 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
На 2-4 месяца? Это же не долгосрочная аренда
Я_канеша_извиняюсь• 26 сентября 2024
Ну, уедете вы и? В итоге погонят работать уборщицей, вот классное окончание карьеры в 50 лет. Прям мечта
Вы удивитесь, но везде нужно работать 5/2. Нет других работ.
В итоге, не захотев работать уборщицей, вы поедете домой, чтобы не найти работу вообще никем. Потому что везде на пятки наступает молодежь.
Подумайте над этим.
Трахтибидох• 26 сентября 2024
Ответ дляУжгород
Почекаємо , що автор скаже. Які в неї побажання)
Бо дуже неоднозначно вона описала
Бавовна• 26 сентября 2024
В 50 лет? Работайте на своей нормальной должности и не городите огород. Вам нужно острые впечатления по лагерям, бюрократия, быть немой, так как языка вы не знаете. Нафига вам это все??? Халявы как в первый год давно нет.
Пару месяцев в рамках Шенгена можете пожить у моря в любой бюджетной стране, сезон окончен, все вам по карману и возвращайтесь работать пока зовут.
А бежать за шарой в 500 евро и жить по чужим углам… не понимаю.
Глубоководная селедка
• 26 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Бо дуже неоднозначно вона описала
Як би сказати, користуючись нагодою, хочу трохи пожити спокійно, нікуди не спішити, змінити обстановку. Але розумію, що працювати колись все одно треба, якщо відмовлю зараз, іншої пропозиції на більш-менш нормальну зарплату може не бути у моєму місті
Трахтибидох• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, ви так відповідаєте неоднозначно)
Ви плануєте безкоштовно пожити, користуючись нагодою війни?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
В стране тролляндии)
УжеВотДа• 26 сентября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Може й хоче, а що такого? Куча людей з ЗУ повиїжджали і нічого, а тут прям накинулись🤷♀
Війна ще ні на кого добре не вплинула, то чому б не попробувати змінити обстановку? Якщо не зайде, то вернутись і зрозуміти наскільки не цінував життя в Україні
Невидимка Майя• 26 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, все просто: на який період вам вистачить ваших грошей?
Зняти квартиру/кімнату на 2-4-6 міс, витрати, їжа, дорога, страховка..
Даєте відповідь на своє питання і обираєте: чи залишатись, чи кудись їхати.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Я вам расскажу, как вернулась моя коллега из Канады. Уехала в первые дни войны. К сестре.
Через 5 месяцев вернулась и долго ходила к нашему директору, чтоб взял назад. А он не взял. Потому что место занято и увольнять того человека, который в самую говняную ситуацию работал - никто не будет. Помакалась она с пол года - и уехала куда-то...
Вот так вот
П с не дописала: это ей 35 лет, а не 50
Вот так вот
П с не дописала: это ей 35 лет, а не 50