Love_Love_Love_• 26 сентября 2024

Чому люди ображаються на хамство у відповідь?

Ви як вважаєте?
Ситуація: сиділи в одній компанії ( не друзі) лише знайомі по ділу ( один проект).
І тут одна говорить про те що втомилася, не має нових ідей так в двох словах.
Інша відповідає:
Чому в тебе немає дітей, тобі потрібно народити дітей бо після народження у жінки ….бла бла бла
- а тобі потрібно навчитись не давати поради яких не просили.
Дальше дискусію замнули інші учасники.
Сідаємо в машину і перша мені нервово заявляє: уявляєш яке вона хамло?
CatyK• 26 сентября 2024
потому что хамить можно только тому, кто наносит пользу)
Мила 26• 26 сентября 2024
Вони свої зауваження чи ’поради’ вважають доцільними і правильними
Корчагина Александра• 26 сентября 2024
В мене була інша ситуація. Сусідка верещала на дітей, які сиділи на лавочці під будинком. Поводилися діти добре, але вони були з сусіднього будинку і вона їх почала обзивати і гнати з двору. Спочатку я сказала, що не можна гнати дітей, бо ще підуть кудись і не дай Боже щось станеться і хто буде відповідати, а вона почала обзивати мене. Тоді я її послала, а вона чомусь на мене образилася.
автор Love_Love_Love_ • 26 сентября 2024
Ответ дляКорчагина Александра

Ця перша на мене теж образилась, бо я сказала що вона не права, а виявилось я захищаю хамство
dorik• 26 сентября 2024
Ответ дляКорчагина Александра
Аналогічно, в мене час о бувають конфлікти з сусідками мами. Я вже давно не живу там, я доросла жінка, але вони поводяться так, наче я мала дівчинка з часів радянського союзу, коли дітям можна було сказати що завгодно в закрити рота. Я звісно у відповідь також можу щось сказати, на що вони страшенно ображаються.
Наприклад, почала вичитувати мою 5-річну дитину, за те ,що вона лила воду їй на вікна ( доречі навіть якщо лила, то потім пройшла злива). Я запитала у дитини,чи робила вона це. Моя дитина тоді ще не вміла брехати :)) і сказала,що ні,вона цього не робила. На що посипалися звинувачення, що я пагано виховую дітей, що для мене слова 5-річної дитини важливіші, ніж її, поважної тітоньки. Я висловила сподівання, що вона своїх виховала належним чином, це її доконало, вона почала верещати. І це один з прикладів. Зараз намагаюся просто проходити швидко повз них
Корчагина Александра• 26 сентября 2024
Ответ дляdorik
Ой там з совком взагалі не має про що говорити. Вони всі безтактні до крайнощів, а інших тикають носом з приводу виховання.
Каллипсо• 26 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_

Первая это та, которой сказали, что нужно родить детей? Так это верх бестактности лезть с советами о детях. Я с ней согласна. Ещё в трусы не хватало всех пускать и всем отвечать о детях
Каллипсо• 26 сентября 2024
Реально хамство и идиотизм лезть с такими советами. Что не так, автор?
Ответ дляКаллипсо
Ні, друга, сорі, не так написала
Ирина_Б_• 27 сентября 2024
это не от большого ума - и такие советы давать , и соответственно понимать что им в ответ говорят
Inconvenient• 27 сентября 2024
Ответ дляКорчагина Александра
Тому що цій злостивиці, як вона вважає, можна на всіх верещати, а вам - ні. Теж бачила таку картину. Правильно ви все зробили. А потім ці скандалістки розраховують на допомогу від цих дітей.