оксюморон• 27 сентября 2024
чи був у вас секс в автомобілі?
У кого було, поділіться своїми враженнями. Авто було легкове, бус чи якесь інше?
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Так і це жахливо, хіба що в молодості, в 30+ ну нафіг.
авто яке було? що не сподобалося? ахах, а 30+ це не молодість?)
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
В кущах і підвалі вже натр@халися😂
ще й в авто спробуємо
саме та тема і дала ідею для цією)
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляПриму в дар
Да, в обычной легковушке.
У нас много где был и есть секс
вам сподобалося?
В шоколаде• 27 сентября 2024
Ответ дляоксюморон
рав 4, не сподобалося обмежене місце, паніка від того що хтось може йти повз, пот та інші виділення, які потрапляють на сидіння і потім його відмивати чорти скільки.
Пез Году Неделя• 27 сентября 2024
Взагалі не сподобалося, незручно. Ще й без душу потім їхали. Таке.
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
оо це так, потрібно все таки щось підстелити
ДаЗдраПерма• 27 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
У меня наоборот, в молодости муж заводил везде и всегда.
А к 30 уже в спальне с длинным браком и надоевшим мужем прям тоска зелёная, все предсказуемо, отлынивать стала, как могла.
Outdoor вернул страсть в отношения.
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляПриму в дар
Да, я секс люблю.
мала на увазі в самому авто? тому що багато хто пише,що не зручно
Хочу в БАНю• 27 сентября 2024
Ой, в юності де тільки не було)) В авто було і не раз і то не дуже зручно, особливо коли якийсь дрочер із кущів підійшов і прямо у вікно почав дивитися (забуте Богом місце і повна темінь, тому не одразу навіть помітили його). Декілька років тому думали з чоловіком «ізюмінку» додати у відносини і спробувати в нашому авто, так мало того що постійно щось відволікало, так в кінці ще і собаки прибігли лаяти на машину😂
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Outdoor вернул страсть в отношения.
оо,я вас розумію, з чоловіком у довгому шлюбі якось не до експерементів
Успокойся_Успокойся• 27 сентября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Мне неудобно в авто.
Но в молодости кувыркались в жигулях с одноклассником
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
оце то вам ’пощастило’ ,звідкись взялося те чудо)
Хочу в БАНю• 27 сентября 2024
Ответ дляоксюморон
Тоді зовсім не смішно було)) Висновок такий, що не зручно то пів біди, страшніше те, що хтось може підглядати
Баба Йога• 27 сентября 2024
Ахах, да , с будущим мужем, в парке. Почти ночь была, пусто, никого, мы только начали и тут полиция стучится в окно...
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляПьяная вишня
ищите с бусом...там норм
є легкова і бус)
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
у вас вікна не тоновані ? у нас авто тоноване
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляБаба Йога
завадили гади
Хочу в БАНю• 27 сентября 2024
Ответ дляоксюморон
Чесно, не памʼятаю які в того хлопця були вікна, але лобове ж не тоноване на 100%, через нього може бути все видно
Успокойся_Успокойся• 27 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Траха не было,мне только сосали в машине
оксюморон
• 27 сентября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
ось ці моменти врахую, можна лобове закрити накидкою від сонця
Хочу в БАНю• 27 сентября 2024
Ответ дляоксюморон
Ось це вже ліпше)