Сало не люблю• 27 сентября 2024

Це нормально забувати слова?

На роботі спілкуюся іноземною, українською лише вдома ввечері на побутові теми. Помітила, що інколи при розмові з кимось українською на ділову тематику, не можу згадати аналоги слів українською . Це нормально чи щось з пам´яттю?
Результат:
вже голосів: 56
33 (58.93%) Нормально
11 (19.64%) В мене так само
6 (10.71%) Щось з пам´яттю
6 (10.71%) Результат
Вся така шо куди там• 27 сентября 2024
Чим більше практики, тим менше буде таких ситуацій

автор Сало не люблю • 27 сентября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Нема з ким практикуватися
Кривая спроса• 27 сентября 2024
Потом будет - Цена пиджака зависит от дитейлз....))
Намакушка• 27 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
І що?
7_кг_рыбы• 27 сентября 2024
Нормально. Дальше будет хуже
автор Сало не люблю • 27 сентября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Нормально. Дальше будет хуже
Треба переходити на ділове спілкування з чоловіком
Большой секретик• 27 сентября 2024
У меня после ковида такое, забываю слова, забываю что хотела сказать. Пока не критично, но уже пугает

МУСЯкомарова• 27 сентября 2024
Я вільно іспанською розмовляла, і розмовляю, але тепер, коли більше вчу і розмовляю англійською, іноді туплю коли треба іспанською мовою спілкуватися. Не можу одразу під час бесіди згадати слово на іспанській, в голові крутиться тільки англійське..
Хоча для мене іспанська в 100 раз легше англ...
Молода і нерозважлива• 27 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
Или ’Я цього не буду робити because ...’)
Мошей ницца• 27 сентября 2024
А знаєте як воно коли розмовляєш українською, російсько і польською?
автор Сало не люблю • 27 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
З цим проблем на було , я на цих мовах розмовляю
Галябалована• 27 сентября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Скоріше, тим більше)) переключатися важче стає. Ну, мені так. Але я 4 мови щодня використовую, іноді на піджн переходжу, бо якусь думку думала на одній, а сказати її треба іншою
сою не люблю• 27 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
я знаю, нормально а ще трохи знаю кашубську
Сама не знаю• 27 сентября 2024
Я пошла на с1 немецкий. И понимаю, что у меня не то, что прогресса нет, у меня регресс просто начался. Про английский -вообще молчу. Можно сказать, что я его похоронила.
Зато украинский сейчас просто отдушина. Розумієшь тепер, наскілька наша мова солов´їна, мелодійна.