Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 сентября 2024
Загублена посилка
Була відправлена посилка лох-доставкой через уп (попросив покупець). Уп загубила її. Покупець вважає, що я повинна бігати, телефонувати, шукати. А я не хочу (ціна питання 84грн). Чи може пошуками займатися покупець?
Непереможна• 27 сентября 2024
У меня т9 тоже всегда эти буквы «олх» перепутывает и ставит непотребным образом.
Сарафанное радио• 27 сентября 2024
звичайно покупець теж может написати на фейсбук або позвонити на горячу лінію.
а її точно загубили?
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Хто тикає рука-лице, цією доставкою з укр поштою я відправляю тільки речі, які не шкода загубити, точно не буду шукати посилку. Вважаю, що це відповідальність покупця за вибір перевізника
Светка-пипетка• 27 сентября 2024
Попробовать можно,позвонить на горячую линию или на почту,или на отделение,где ее видели последний раз.Покупателю Вы точно ничего не должны.
Дона Ко Ко• 27 сентября 2024
Їй згодом гроші повернуть і без вашої метушні. Якщо вам не потрібна ця посилка, то не напружуйтесь тоді.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Ответ дляСарафанное радио
а її точно загубили?
У же тиждень в логістичному центрі києва
Сарафанное радио• 27 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
аааа, так то норма, полежить і поїде.
Светка-пипетка• 27 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так протолкните её.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Строче повідомлення, наче вартість не 100грн, а мульйон
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Так протолкните её.
Яким чином?
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Ответ дляСарафанное радио
аааа, так то норма, полежить і поїде.
Куди? Доставка в київ
Сарафанное радио• 27 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Куди? Доставка в київ
і що? в тому році по два тижня лежали і їхали потім.
Дона Ко Ко• 27 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Знаю таких покупців, за копійку мозок винесуть.
В будь-якому разі на швидкість повернення їй грошей наявність вашої заяви не вплине. Можете, звісно, написати в службу підтримки Укрпошти, але це нічого не вирішить.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Жах. Ніколи не користуюся укрп
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Та не хочу я нічого писати. Перестала читати повідомлення, нехай строче в службу підтримки
Светка-пипетка• 27 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Яким чином?
Я же писала Вам уже как.У меня как-то посылка ехала из Полтавы в Харьков 11 дней и застряла на терминале,дней 9 лежала.Позвонила,все решили.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Що заважає телефонувати покупцю? Вона ж бачить номер відправлення
Светка-пипетка• 27 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Зачем Вы мне эти вопросы задаёте?Не хотите искать,зачем тему создали.Вы как продавец имеете полные данные и получателя,и отправителя.Если продавцу начхать,то мне было бы тем более.Деньги все равно вернутся.Не понравился ответ или голова заболела резко?
И.О. человека• 27 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Укрпошта приймає скарги та звернення і від отримувача, а ось заяви на розшук посилок - тільки від відправника.
Угадайс• 27 сентября 2024
Автор, Покупателю деньги вернет ОЛХ по звонку, дадут запрос на укрпочту и вернут. я была покупателем, писала жалобу Укрпочте на фейсбук. После того как через 5 дней подтвердили потерю (тоже логистический центр, одесса)Продавец сама разбиралась с укрпочтой.Если покупатель не получил товар - ОЛХ ей вернет
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 27 сентября 2024
Ответ дляИ.О. человека
У мене немає часу йти і писати заяву
Женщинас• 27 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У мене немає часу йти і писати заяву
В мене теж була посилка за 2 тис застряла в Києві, я писала в фб їм звернення, покупець писав, і посилку знайшли. Покупці звичайно ж хитрозроблені, хочуть безкоштовну доставку, а відповідати за це і вирішувати питання повинен продавець. Зверніться в фб укрпошти, можливо ще знайдуть.