Латвийские_Номера• 28 сентября 2024
Как думаете, сколько лет девушке на фото?
Все знаю від і до• 28 сентября 2024
Від 30 до 50.
Важко сказати після усіх ’поліпшень’
Це т-дівчина?
Важко сказати після усіх ’поліпшень’
Це т-дівчина?
Лапка• 28 сентября 2024
Гарна, розкішне волосся, фігура. Видно, що більше 35 але доглянута. Я знаю її, модель з Одеси
Латвийские_Номера
• 28 сентября 2024
Ответ дляЛапка
Ага, и ей 28 лет))
Люблю кетчуп• 28 сентября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ага, и ей 28 лет))
Та капець! Як так можна? Реально на фото вона як зріла сорокалітня жінка. Ну нехай фото додає віку, але все одно не менше 35
Божа кульбабка• 28 сентября 2024
25 лет на вид-30 потолок, красивая молодая девушка
Смешно читать злых жаб про кадык и транса, зависть она такая)
Латвийские_Номера
• 28 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Тоже удивлена, что ей меньше 30))
Фенте Фря• 28 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Покажите себя. Реально выглядит как молоденькая девочка. Мне 35, она выглядит явно моложе. Эксперты бляха. Видели мы вас на фото, пиво без паспорта не продают
Прокачую сідниці• 28 сентября 2024
Девочки, ну где вы там больше 30 рассмотрели? Молодая упругая кожа. Шея без колец Венеры.
бЭйбА• 28 сентября 2024
У неї що, десь брилі чи зморшки? Просто типаж такий, дорослий. У мене навпаки, бебі фейс, в свої 42 вже купа вікових проявів, але загальні риси дитячі. Взагалі судити вік людини - абсолютно не потрібна і не красива справа.
Фенте Фря• 28 сентября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Я после комментов, пошла искать, не нашла. Увидели красивую молоденькую девочку и все, вылезла жаба
Рогнеда Карповна• 28 сентября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Парню не больше 62 лет.
Да сегодня их день на Совеччице
Фенте Фря• 28 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Советчицы красивей, моложе, стройнее
Люблю кетчуп• 28 сентября 2024
Ответ дляФенте Фря
Почнемо з того, що мені майже 45 і в мене зовсім інший типаж. Пиво не пʼю взагалі. В свої 28 я взагалі виглядала дівчинкою.
Подивіться окремо на очі. І справа не в зморшках, справа в погляді. В 28 він зовсім інший
Я ж не кажу що вона некрасива чи не доглянута. Просто обʼєктивно вона виглядає значно старше свого біологічного віку. Не старою, а старшою. Розумієте?