Мальовнича даль• 28 сентября 2024
300$ в месяц на ребенка паренек дает, нормально? не алименты
Бывшая жена говорит мало,киев
Ответ дляМедсестричка
І що, це показник?
Чи показник, якщо комусь не платили, і вона в білому пальто сюди прийшла?
Запамʼятайте одне, діти, це найкраще, що ви зробили у своєму житті. З таким нутром, ви нічого кращого не зробите. Тож думайте.
Це показник
Так, це невеликі аліменти (якщо брати до уваги усі потреби дитини і ціни на все)
Але - це відчутно більше ніж ’середній розмір аліментів в Україні’
+ тема -явно трольна
Щодо ’діти - це найкраще , що зробили в життя’ - вкрай спірне твердження. Тоді цигани (які народжують по 7 дітей, 5 з яких потім ідуть красти/жебракувати ) - практично святі)).
+ тема -явно трольна