Сунуся в чужі справи• 28 сентября 2024
Меблі після 5 років користування
Покажіть ваші меблі після років 5 експлуатації, особливо ті що з еко шкіри, цікавлять як збереглися кухонні стільці або у ліжка підголовник ( не знаю як українською правильно буде). У мене ліжко ще нівроку, прослугує ше багато років, а от підголовник потріскався, мабуть потрібно буде робити перетяжку.
Що у вас швидко з нового прийшло у не дуже гартней вигляд ?
Мусик Пусик• 28 сентября 2024
Це нормально, полімери розпадаються. Ліжко перетягнули велюром аналогічного кольору, живе років сім, як новеньке
Natalia505• 28 сентября 2024
Автор, все перетягується. Ми з чоловіком це робили самостійно. Тільки каретну стяжку складніше, можна прямі зробити і не паритись.
Радостина• 28 сентября 2024
Цього року 10 років як ми перейшли в новий будинок. Всі меблі в прекрасному стані якщо врахувати, що ми не дуже над ними тряслися . Постійно коти і собаки в будинку. Але і купували ми якісні і не дешеві
Сунуся в чужі справи
• 28 сентября 2024
У мене теж не дешеві і якісні. Але ось такий результат експлуатації. Бачила меблі у у сусідів та друзів. У когось на стільцях розійшлася оббивка там де спинка з сідушкою зʼєднуються, у когось кухня від світла плямами пішла
Аноним Советчик• 28 сентября 2024
Як нові стільці на кухні і диван у вітальні, але вони з оксамиту, чи велюру. Якщо якісь плямки, то я зразу спеціальним засобом прибираю локально. Такі, як у Вас, автор, навіть не розглядаю, я за красу і практичність.
Natalia505• 28 сентября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Не виправдовуйтеся, навіть не думайте. То виключно ваша справа,ваш вибір меблів. Тут що не покажи, заклюють. Можна відремонтувати. Я в ютубі дивилась Таню літо, вона каретну стяжку робить самостійно, жіночими руками. Виглядає класно. Тканину можна підібрати за вашим гаманцем. Або ці продати, під перетяжку. Такі також хтось недорого купує.
Як ухурделю• 28 сентября 2024
У мене кухонний куточок з дермантину . Кожні 4-5 років потрібно міняти оббивку. Теж світлий
Снідаю авокадо• 28 сентября 2024
Зняли квартиру, там хазяйка скаржилась на попередніх мешканців показуючи на диван з еко шкіри. Думала що йому років 10 не менше, такий облізлий, як виявилось йому було 2 роки.
Сунуся в чужі справи
• 28 сентября 2024
В стільцях дермантин не потріскався. Але ніжки обтягнуті дермантином, покоцалися. Коли меблі обирали думали що в експлуатації буде краще, протер і все, щоб не забивалося пилом і підшкірним жиром з голови на підголовнику ліжка. Ніщо не вічне, буде повід оновити колись
БезВзяток• 28 сентября 2024
В нас кухонні стільці були з еко шкіри, на минулій квартирі. То взагалі не потріскалися)
А ось ту ж коляску купила б/у з шкіри, то почала облазили люлька (думала вже не продам, та повезло, що купила жінка швачка , то вона хотіла повністю шкіру замінити і їй коляска підійшла 🙂
Света С Приветом• 28 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Коляска зі шкіри?